מנשה היקר - בבקשה חלום.

בוקר טוב מנשה היקר שמחה מאוד מאוד שאתה פה. מנשה חלמתי 2 חלומות (או 2 חלקים מחלום)....מאוד לא ברורים לי. אז ככה: בחלק הראשון אני זוכרת שעמדתי על צוק גבוה בחוף הים, במבט מלמעלה ראיתי את הים והמים הגיעו לחוף שהיה עם סלעים, ושכבו שם מלא נערים, הם נראו לי מתים,,,ממש גופות. לאחר מכן ראיתי את אחד מהנערים קם ומתחיל להעיר את כל החברים שלו ומזרז אותם לברוח כנראה ממשטרה כי הם עשו עבירה כלשהי, כולם קמים ומתחילים לרוץ, ורק אחד מהנערים נשאר עמוק בתוך המים, הגלים נהיו חזקים והוא צועק לחברים לעזרה, ממש צועק שהוא טובע, הם עזבו אותו מחוסר זמן...הוא קילל אותם וכל הזמן הזה ראיתי את הנער הזה ממש בטביעה...היה לו שיער קצת ארוך... חלק שני של חלום....נכנסתי לאולם עם מלא אנשים, כולם ישובים על כסאות ואני לא זוכרת מה היתה מטרת המופע, רק זוכרת שישבתי בין כל האנשים וראיתי ממול זוג מתעלס, (הבחור הוא זמר מכור והאישה היא סקסולוגית מוכרת, שלא נעים לי להזכיר את שמם).... אני זוכרת שכולם צחקו על הזוג הזה שמתנהג בפרובוקטיביות בציבור.... לאחר מכן הם נטשו וחזרו לאחר זמן מה, ואותו זמר ביקש ממני את מס' הטלפון שלי, ונתתי לו, ותוך כדי שיחה ראיתי שחסרה לו שן קידמית....ופניו המוכרות קצת השתנו... מנשה - אשמח מאוד לפתרונך בזמנך הפנוי.....כמו תמיד. תודה רבה בסימפטיה נעמי

עומדת על צוק גבוה

שלום נעמי. נראה לי ששני החלומות מדברים על מרחק שנוצר אצלך מהגוף, צרכי הגוף, הנעורים, הטבע הבסיסי שלך,והמגע עם האדמה. החלום הראשון מתאר/מסמל הפרדה ומרחק אלו והפחדים שלך מלרדת מהגבהים לחיכוך והסכנות "למטה", באדמה ובמים. הנער הטובע יכול לייצג חלק בך שאת חשה שאת מאבדת אותו, שהולך להעלם מעינייך, ואין לך שליטה על זה יתכן שהחלום השני הוא נסיון להתגבר על המרחק והחסימה בהשמעת עצמך, בביטוי העצמי הנפשי והפיזי שלך. הזמר והסכסולוגית הם חלקים שלך שרוצים להתגלות החוצה ויש חשש שזה יתפס כפרוקטיבי לסביבה שלך להתחבר לזה [לזמר למשל] יכול להיות להרגשתך מלווה בשינוי זהות ואובדן מסויים בבטחון החלומות משקפים אולי תהיה פנימית שלך לגבי השאלה כמה שליטה יש לך על מה שקורה לך. חומר למחשבהההה אשמח כמו תמיד לשמוע ממך מנשה

מנשה היקר - זה נכון.

היי מנשה יש אמת בדבריך, הריחוק שאתה מדבר עליו הוא נעשה והוא קיים, הוא גם לא ניתן לשליטה...בכל אופן בתקופה זו, קשה לי לשנות זאת. מנשה - אין מה לומר, המילים נגעו במציאות הקיימת, בדיוק כמו שנגע הסיפור של כיפה אדומה מהחלום הקודם. כל פתרון משאיר הרבה חומר למחשבה.... תודה רבה מנשה עזרת לי מאוד אור ואהבה נעמי

המשך: עבודה עם החלום

נעמי שלום. מציע שתנסי לעשות עבודה עצמית עם החלומות, מעבר להבנה [1] תפתחי במודע המשך או המשכים לכל חלום..קחי את החופש לעשות זאת..לראות בדמיון אפשרויות [2] תשני פרט אחד או יותר בכל חלום..או תוסיפי..תעשי עריכה מחדש הכוונה היא שאת תנהלי דאלוג עם החומרים של החלום תצרי ככה קשר עם התת-מודע, באפן מודע וחצי-מודע לא יודע אם את מציירת אם כן - נסי לתאר בציור הרגשותיך מהחלומות תנסי ותחזרי מנשה

מנשה היקר

בוקר טוב מנשה קראתי את הדברים, ואני חושבת שהבנתי אותם. (אני מקווה). אני בהחלט אנסה לעבוד עם עצמי בדרך הזו שהצעת...ונראה איזה תוצאות יהיו....המון תודות!!! לשאלתך, כן...בין היתר אני גם מציירת ציורים מופשטים, אבל כבר הרבה זמן שאני לא נוגעת בציור....(מוטיבציה ירודה)... מנשה - ההמשך יבוא.... תודה רבה על העזרה. אור ואהבה נעמי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר