בעצם יש לי שני חלומות...

1)החלום הזה היה לי רק פעם אחת,אבל אני עדיין לא מצליחה לישכוח אותו ביגלל שאני לא יודעת מה הפירוש שלו...הינה החלום:יום אחד אמא שלי ביקשה מימני ומאבא שלי לינסוע לאנשהו אז אבא שלי הסיע את האוטו ואז ראינו אמבולנס בדרך שנסע ממש מהר והוא השמיע קול חזק(של אמבולנס כמובן)... ופיתאום הייתה לנו תאונה אים האמבולנס הזה ואני ניבהלתי ואזהאנשים שהיו בתוך האמבולנס נפלו מהאמבולנס ופשוט כל האנשים שם היו ממש ירוקים מרוב שהם היו חולים! ואבא שלי הלך לעזור להם והכל ואז חזרנו הביתה אני יצאתי לירכוב על הרולרבליידס(גלגיליות) שלי אים מגנים והכל (בדרך כלל אני רוכבת בלי מגנים כי אני יודעת לירכב טוב על רולר)ופיתאום הרגשתי כאב בכל השניים שלי ונגעתי בהם והם כולם פשוט יצאו לי מהמקום כמו שיניים תותבות!(ולא ירד לי דם!)...וכמה דקות לאחר מכןהראש שלי קצת זז ואני נגעתי לעצמי בראש ומשכתי אותו קצת והוא יצא לי מהמקום בידיוק כמו השיניים!ולא ירד לי דם!ואז כשאני החזקתי את הראש שלי סובבתי אותו אליי וראיתי את המוח שלי! ואז מהר ובבהלה החזרתי את הראש למקום ורצתי לספר על זה לאמא שלי והיא אמרה לי שזה לא רציני ושהכל בסדר ואים אני ממש רוצה אז שאני אקח הפניה לבית חולים... ואז היתעוררתי והדבר הראשון שעשיתי הוא ליבדוק אים השיניים וראש שלי בסדר... חלום מס'2:רק שתדעו אני מאוד מעריצה ואוהבת את רן דנקר ואני ממש שרופה אליו... אוקי אז הינה החלום:אני הייתי בכיתה שלי באמצע שיעור אים המחנכת שלי ואז פיתאום רן דנקר ניכנס לכיתה ושם לי משהו בתיר ושאלתי אותו בתדהמה מה הוא עושה פה ולמה הוא פה והוא ענה לי שחבר שלו היה צריך לעשות את זה אבל הוא לא יכל אז הוא ביקש מרן דנקר לעשות את זה אז הוא בא ועשה את זה ואז הוא הלך ואני היתעוררתי...!!! בבקשה תעזרו לי ליפתור את החלומות! כי הם ממש ממש ממש חשובים לי! מימני:lolitita1
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות