עונשים על עבירות של קטינים

איפה ניתן למצוא מה הם העונשים על עבירות פליליות בכלל ושל קטינים בפרט? במיוחד אני מעוניין לדעת מהו העונש על רצח מתוכנן לקטין. תודה.

עבירות קטינים

בעיקרון מי שהורשע ע"י בית מישפט בעבירת רצח דינו אחד מאסר עולם קטינים נישפטים בבתי משפט לנוער(בדלתיים סגורות) ואם הם מורשעים בעבירת רצח (לא הריגה) דינו מאסר עולם ראה שני הקטינים שרצחו את נהג המונית "דרק רוט" לפעמים לתביעה יש בעיה להוכיח מעל כל צל של ספק סביר שהיה כאן רצח הם מגיעים לפשרה עם ההגנה ומסכימים להרשעה על הריגה בדרגה כזו או אחרת ואז גובה העונש נתון לשיקולו של השופט

מתן לגיטימציה

חברים יקרים. אני מבקש כי לא תענו לשאלה זאת או לכל שאלה מסוג זה. כאשר קראתי את ההודעה בפעם הראשונה, התייחסתי אליה בבדיחות הדעת. כאשר קראתי אותה בפעם השנייה (לאחר מספר שעות), משהו כבר התחיל להסריח כאן. לכן נכנסתי לרשימת ההודעות הקודמות של אותו משתמש, ובפורום עזרה ראשונה נפשית ראיתי כי אותו אדם כבר הודיע על רצונו לרצוח מישהו (אין לי מושג מי זה אותו אדם). ככל הנראה הוא כרגע מנסה לבדוק מה צפוי לו לאחר מכן. שלחתי דואר-אלקטרוני בנושא זה למנהל הפורום שלנו, ול-2 ממנהלי פורום ער"ן. ממנהל הפורום שלנו לא קיבלתי תשובה. ממנהלי פורום ער"ן קיבלתי 2 תשובות שונות : 1) אתה הראשון ששם לב למשמעות החוקית, ואנחנו מבקשים כי תכתוב הודעה ברוח זאת ב-2 הפורומים. 2) פנינו ליחידת עבירות אינטרנט, אבל בד"כ הם לא מתייחסים אלינו. ובכן, גם אני שלחתי פקס למפלג עבירות מחשב. יש בכוונתי להתקשר אליהם ולברר מה קורה עם זה. בכל מקרה - לפני שאתם עונים לשאלות מסוג זה - אנא תחשבו טוב טוב מה עלולה להיות הכוונה מאחורי השאלה. אני מבקש ממכם - נא לא לפתח את השירשור הזה. זה חסר טעם.

בקשה למתנדבים מבת-ים

ניסיתי להתקשר למפלג המדובר, אך אין שם כל תשובה. לאחר בירור שעשיתי (ספר טלפונים), ככל הנראה מפלג עבירות מחשב יושב בתחנת בת-ים, רחוב רזיאל דוד 9. אם יש כאן מתנדבים מבת-ים, אבקש מהם במשמרת הבאה שלהם, להכנס למפלג ולברר האם קיבלו את הפקס, ואם יש סיכוי שתקבלו תשובה - לברר גם האם הם טורחים לטפל בכך.

חשבתי על מה שאמרת....

כשקראתי את ההודעה הראשית בשרשור חשבתי לפני שעונים לשאול אותו "למה אתה רוצה לדעת?" כי זה באמת תמוהה שרואים שאדם שואל שאלה על עבירה מסוימת. בהתחלה חשבתי שאולי יש לו חבר שמתכנן רצח אבל לא טרחתי לבדוק. מי שמבת ים אני מצטרף לבקשה של A.Guy ומבקש מכם לפנות למפלג עבירות מחשב ולהעביר להם את הפרטים של הבחור הזה...

הועבר לטיפולה של יודית

חברים-הנושא הועבר לטיפול הגורמים הרלוונטיים.נא הניחו לנושא.

מנהל הפורום
1000+

בקשה למתנדבים מבת-ים

ניסיתי להתקשר למפלג המדובר, אך אין שם כל תשובה. לאחר בירור שעשיתי (ספר טלפונים), ככל הנראה מפלג עבירות מחשב יושב בתחנת בת-ים, רחוב רזיאל דוד 9. אם יש כאן מתנדבים מבת-ים, אבקש מהם במשמרת הבאה שלהם, להכנס למפלג ולברר האם קיבלו את הפקס, ואם יש סיכוי שתקבלו תשובה - לברר גם האם הם טורחים לטפל בכך.

המתמד

אני מתנד במתמיד יש לי את כל הכלי לגיוס למשטרה וזה עוזר לי ללמוד הרבה דברים.ומה אני אומר יש לי גם את כל המלצות של כל הקצינים וזה טוב ועוזר לידיע..............................................

עונשים על עבירות של קטינים

איפה ניתן למצוא מה הם העונשים על עבירות פליליות בכלל ושל קטינים בפרט? במיוחד אני מעוניין לדעת מהו העונש על רצח מתוכנן לקטין. תודה.

המקרה כבר טופל במישור המצאות (אני מכיר את בן האדם)

אני מתנדב קלאסי, ואני מכיר את בן האדם. טיפלתי בנושא- הוא לא התכוון לבצע שום דבר פלילי- סתם בירר פרטים.... כך שאין צורך לפנות לוגרמים אחרים אם אתם לא מאמינים לי- שיודית תודיע על כך בפורם ואני אשלח לה את הטלפון שלי בהודעה פרטית- ובשיחת הטלפון אני אתן לה פרטים אלי ועל המקרה בכבוד אדי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר