לכל השואלים-עידכון לגבי קאשפזים(כרטיסי הדלק למתנדבים)...

כל סיפורי החוסר והעדר הקצאה ומשק סגור הינם קישקוש. בדיוק היום הוצאתי מכתב לכל סגל האק"מ ואליו צרפתי נתונים שלקחתי מקצין דלק ארצי: בכל מחוז יש מלאי של תלושים(בכמויות של אלפים).הבעיה הינה שרמק"מים מחלקים למתנדבים אך אלה לא משתמשים בהם ואז נותר רישום(והיום הכל ממוחשב מול תחנות פז) אצל ק.דלק ארצי שקיים מלאי ואין צורך להשלימו. משמע:יש מתנדבים ממושמעים שמתדלקים מיידית ויש ששוכחים או צוברים ו"צבירה "זו יוצרת מצב בו,עד שלא יהיה מימוש של הקאשפזים שנופקו-לא יסומן חוסר במחלקת התחבורה ולא ינופקו קאשפזים נוספים. בהזדמנות זו-אם יש בינכם או שאתם מכירים מתנדבים שאוספים הקאשפזים כמו קלפים-אנא לכו ותדלקו רכביכם ונוכל לראות תזרים הדלק ותזרים מחודש לממתינים.
מנהל הפורום
1000+

חשוב לעדכן את סגל המשא"ז

רבים טועים וכתוצאה אין דלק למתנדבים במקומות רבים. אסור לנפק יותר מ- 3 צ'קפזים למתנדב בבת אחת. חשוב לדרוש מהמתנדב להחזיר את הכרטיס והחשבונית באותו יום לבסיס. מנסיון: כל יום שעובר לאחר מכן, מצמצם את הסיכוי לקבל את החשבונית בחזרה בכלל! רק איש סגל בשכר ינפק דלק, וישמור אותו בכספת או בארון סגור. וכמובן שהדלק ניתן רק עבור סיורי משאזו"ר, ולא שום נסיעה מנהלתית אחרת. מעקב ורישום מסודר של ניפוק הצ'קפזים ימנע תקלות, לעיתים אף יותר מכך, ויאפשר ניפוק דלק לכל מי שבאמת מגיע לו. מי שמעוניין יכול לקבל ממני דוגמה לטבלת מעקב.

אם כבר בדלק עסקינן...

האם מדובר בנוהל חדש שרכב 4X4 מקבל 3 כרטיסי דלק לפעילות, בניגוד לרכב פרטי שמקבל רק 2 ? האם ניתן "לגבות" חובות בצורה רטרואקטיבית במידה ויש רישום מסודר (רכב רשום ביומן + ביומן דלק) ?

מוטי-הופץ עידכון וטבלת קאשפזים קיימת עד רמת רמק"מ.דור-הנוהל המחודש שמגובש בימים אלה ייתן ביטוי לכל סוגי הרכב וכמובן ניתן לקבל רטרו אם לא דאגו לכך במועד.

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר