הנהג הישראלי

מה שאני לא סובלת היא העובדה שנהגים שרוצים שלא אתן להם דו"ח פונים אלי בשמות כמו : נשמה, מותק, מיידל'ה או הביטוי המעצבן מכולם "אבל, מתוקה" . די נמאסתם !

הכי מגעיל זה "אתה מכיר את".... זה הישראלי הקומבינטור במיטבו...

ומה עם זה "שלא עשה כלום"???

נו באמת אדון שוטר לא שמתי לב מה כבר עשיתי???

הנהג הישראלי

מה שאני לא סובלת היא העובדה שנהגים שרוצים שלא אתן להם דו"ח פונים אלי בשמות כמו : נשמה, מותק, מיידל'ה או הביטוי המעצבן מכולם "אבל, מתוקה" . די נמאסתם !

לפחות את מקבלת מחמאות. מה אני שומע? "אחי". מי בכלל רוצה להיות אחיו. זה במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב זה מתחיל ב-אתה לא אנושי, לא בן אדם ונגמר ב-מניאק, חולה נפש, שהכסף הזה ילך לתרופות של הילדים שלך. על מה את מתלוננת. הלוואי שידברו ככה אלי.

ומה עם זה "שלא עשה כלום"???

נו באמת אדון שוטר לא שמתי לב מה כבר עשיתי???

ומה דעתכם על התרוצים הבאים ?

נהג שביצע עברת נתיבים וגרם לנהגים לבלום בחריפות אמר לי "ראיתי שאתה מאחורי-הדלקתי וינקר וחתכתי ימינה" ואילו אישתו אמרה לי "יש לנו ברכב מאחורה תינוק בן חודש ימים -לא הינו מסכנים אותו"

ויש את אלו שעושים עבירה וכאשר תופסים אותם הם אומרים שהם לא מהאיזור

זה מזכיר לי נהג שתפסתי על אור אדום ומה הוא אומר על זה שהוא עבר באדום שהוא לא מכאן והוא לא מכיר

אצלי התירוץ הפופוארי קשור בבריאות...

כשאני עוצר נהגים לפחות 50% בדרך לרופא/בית חולים/בית מרקחת בגלל הילד/האשה/הבעל/האבא/האמא (מחק את המיותר) או בדרך חזרה משם...

יש פה עוד מספר תירוצים....

הנה קטע מהמגזין ביפ ובו מספר דרכים לעצבן שוטרים..... ***************************************************************************************** כל אחד וההנאות שלו. אם יש לך קיק מלעצבן שוטרים, כך תעשה זאת כמו שצריך: 1. כשהוא מדבר אליך, התנהג כאילו אתה חירש. 2. הוא מתלונן על המהירות שלך? אמור לו שהיית שיכור מכדי לשים לב. 3. גע בו. ברוך. 4. נסה לשחד אותו בשוקולד. 5. כשהוא ניגש לאוטו שלך, בקש ממנו רשיונות. 6. כשהוא אומר שעברת את המהירות המותרת, שיר בקול: לה! לה! לה! לא שומע אותך! 7. אם אתה יושב בחקירה, בקש שיביא לך שוקוצ’ינו עם קצפת ו"משהו טעים בצד". 8. פהק והתלונן שהחקירה נורא משעממת. 9. שאל פעם בדקה מתי גומרים, כי אתה נורא ממהר. 10. חזור על כל מה שהוא אומר, במבטא לעגני. 11. מלמל לעצמך דברים. 12. תן לו כאפה על העורף תוך קריאת, "אחי, מה העניין?" 13. בקש ממנו לשבת מקדימה בניידת. 14. דבר מ-מ-ש ל-א-ט. 15. עקוף אותו על הכביש ונופף לו לשלום. 16. הצע לו לעשן משהו, שיירגע. 17. אמור לו: "אני מזהה את הפרובלמטיקה במסלול הלוגי, שהביאה אותך לחשד הבלתי קוהרנטי כאילו מתרחשת כאן אקציה בלתי לגאלית". 18. בקש ממנו לתת לך למשש את האקדח שלו. 19. הזכר לו את פעילות המאפיה, את הנשים המוכות ואת העבריינים האמיתיים שהמשטרה אפילו לא מנסה לעצור. 20. היכנס איתו לדיון פילוסופי על מהות החוק. 21. דרוך לו על הנעל. 22. התחנן שישים לך אזיקים, כי זה נורא סקסי. 23. צעק: "מדינת משטרה! מדינת משטרה!". 24. בחן אותו בשאלות טריוויה (למשל: מיהו השר לביטחון פנים?) 25. שאל אותו אם יותר קל לו עכשיו, כשעוזי לנדאו השר לביטחון פנים, והוא לא מדבר במילים ארוכות כמו השר הקודם, בן עמי. 26. התחל לשיר את "התקווה", והאשם אותו שהוא לא ציוני, כשהוא לא מזדקף. 27. נסה לנהל איתו דיון על המדיניות הכלכלית של הממשלה. 28. הצע לו מסטיק. רצוי בזוקה. 29. חבק אותו חיבוק חם ואוהב, ואמור לו כמה אתה מעריך את ההקרבה האישית של אנשי כוחות הביטחון למען כולנו. 30. ברח.

לפחות את מקבלת מחמאות. מה אני שומע? "אחי". מי בכלל רוצה להיות אחיו. זה במקרה הטוב. במקרה הפחות טוב זה מתחיל ב-אתה לא אנושי, לא בן אדם ונגמר ב-מניאק, חולה נפש, שהכסף הזה ילך לתרופות של הילדים שלך. על מה את מתלוננת. הלוואי שידברו ככה אלי.

אלה עדיין ביטוים עדינים. מה שלי הבטיחו -אך אף אחד עוד לא קיים- הנייר לא סובל. אני מתעלם מרוב הביטויים, פרט לאחד: כאשר נכנסות השוואות לנאצים, ואז אני מגיש תלונה על העלבת עובד ציבור. השופטים נותנים קנס גבוה !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר