הכוונה היתה להתקשר 100 וזה הובהר היטב ובטון שאינו משתמע לשתי פנים

חברה תקראו את זה - חשוב

המשגרים שיושבים במוקד הם לא יכולים לפתוח אירוע במחשב שמולם ואלו שעונים למוקד 100 בדרך כלל נמצאים בחדר נפרד אז מה הבעיה להתקשר 100 ואם לא תפתח אירוע ואותו אדם יתלונן עליך שסתם עיכבת אותו אז חבל לך על הזמן כי לא יהיה לך מספר אירוע אז פעם הבאה תתקשר 100

מי שאמר לך זאת נהג שלא כשורה !!!לא יתכן שאתה תשב בניידת משטרתית ותגיב - לא משנה ל -מה - ומישהו במוקד יתייחס

אליך כאילו אתה אזרח ולא בתפקיד - ועוד יבקש ממך להתקשר על חשבונך ..... ומי תגיד למוקדנית ב 100 (מקבלת השיחות ) -"שלום אני נייידת זו וזו - אני רוצה לדווח על אירוע "...? היא תחשוב שאתה חנ"ש גמור !!!

באיזור המחוז הצפוני כל שוטר שעושה אירוע יזום מתקשר ל 100 וזה הוראה של הממ"ז שהמוקדנים לא יפתחו אירוע

אף אחד במשא"ז לא יודע מה הנהלים, וכבר ימרחו את זה, כמו שהם תמיד יודעים לעשות

אא אא-במשא"ז לא יודעים הנהלים וטיוח-זו האשמה קשה ואני מקווה שאתה מחייס דבריך למקום/אדם ספציפי ולא מערכתי...

אם נושא זה שפרטת באשכול ,מצטרף לבעיות נוספות-אנא,כתוב לי במסר האישי(איך מכנים זאת לעזאזל?-תא אישי,מסר או דואר אישי או או או).תוך פירוט של יחידה,המיקרה/ המיקרים והבעיות,כדי לבדוק אם קיימת בעיה כרונית,הדורשת טיפול. לעניין פתיחת ארוע יזום-אין צורך בנוהל אק"מי/מש"אזי לעניין.יש לפעול בדיוק כמו ששוטרי היחידה פועלים(יש מדיניות מישתנה בין היחידות בגלל שוני במיבנה:מיפקדת עיר,נקודת משטרה,תחנת משטרה,מוקד מרחבי וכו וכו. הדבר מלמד,שצריך לסנכרן מערכות(באחריות מב"ס ורמ"קמ מול התחנה),משמע: 1.כאשר צוות מש"אז יוצא לפעילות,חובה!!!לדווח עליו כצוות מול היומן ומול המוקד,כפי שנעשה עם השוטרים. 2.ביומן התחנה צריך להיות רישום של הפעילות המתבצעת והמתוכננת במשא"ז לאותה מישמרת ואז אין מצב בו אתם בפעילות ו א ף א ח ד בתחנה,חוץ מהמב"ס שלכם אינו יודע על כך. 3.צריך ליצור תנאים של חיבור בין ניידות משא"ז לניידת המישטרה הטריטוריאלית. 4.עליכם לודא שבתידרוך שניתן לכם(אם ניתן כנידרש),אתם מקבלים מידע על:הכוחות המקבילים בשטח,איזו ניידת סיור בשטח בו אתם פועלים(כגיבוי הדדי בעת הצורך),ציוות שלכם היומן ומהו קוד הזיהוי שלכם . לציין,אתם לא הגורם שצריך לטפל בנושאים שפרטתי לעיל,אך אתם בהחלט חייבים להיות ערים במצב בו המפקדים שלכם "ישנים".
מנהל הפורום
1000+

מה זה אומר? למי אני אמור לפנות? למוקד? להתקשר 100?

כן

באיזור המחוז הצפוני כל שוטר שעושה אירוע יזום מתקשר ל 100 וזה הוראה של הממ"ז שהמוקדנים לא יפתחו אירוע

יופי ..לא מספיק שלדי ,לא מספיק אלפי שיחות שקשורות לעבודה כוננות ועוד - עכשיו גם צריך להתקשר על חשבונו ל-100 ?

תגידו - איך זה נראה בעיני האזרח ? בשביל מה הוא פונה ללובש מדים - אם לובש המדים עושה בדיוק מה שהוא אמור לעשות ? מילא בעבר היה טלפון ציבורי חופשי - כיום צריך לשלם ... אז זאת נראית לי הוראה שאינה ניתנת לביצוע ...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר