חכמי וחכמות הפורום... שאלה!

מישהו מחכמי הפורם מכיר במקרה את התנאים לקבלה ליחידות הימע"ן ימע"ר שאני מניח שהם זהות...? אנא אם כן, רשמו בצורה מפורטת את הדרישות ליחידות אלו. אני מנסה לעזור לחבר ולי אין מושג ירוק מה התנאים\דרישות ליחידות אלוּ. בתודה מראש, סוּפת המדבר

שלום לך ידידי -התנאים ליחידות הימע"ן -נוער ובילוש ימע"ר הם כדלקמן :

1)שירות צבאי מלא -ללא סעיפי ליקוי נפשיים או הפסקת השירות בפרופיל נפשי 21 2)משרת בשירות מילואים פעיל (כל יחידה ) ולא פטור מאותם סיבות שהוזכרו בסעיף א 3) ללא עבר פלילי -או עבר פלילי חריף בצהל 4)מעבר של מבחן האישיות הפסיכולוגי -רף קבלה ליחידה . 5)מעבר של ועדת קבלה ולאחר מכן תחקיר בטחוני ליחידות בילוש ומודיעין (תחקיר ברמה יותר גבוהה מיתמ מתמיד ששותפים לו גופים נוספים ... 6)קבלת אישור העסקה זמני /קבוע -מעבר של חניכה על ידי מפקדי היחידה -או מעבר של הקורס שוטרים מתנדבים -בילוש ומודיעין ונוער -מה שבא קודם 7) יציאה לפעילות . לציין כי הפעילות ביחידות אלה היא דינמית מאוד וכוללת לעיתים אלמנטים הקשורים בבריאות תקינה וכושר גופני , כמו כן נדרשות תכונות אופי מסוימות ומיוחדות לאיש בילוש עקב היחודיות של העבודה ודבר זה נבדק על ידי מבחן האישיות ,סגל היחידה וצוות הבילוש -בעבודה . שיהיה לחברך בהצלחה -ודרך אגב מהיכן הוא בארץ ?או היכן רוצה להתנדב ...

הבחור מאיזור נתב"ג

נתב"ג ? מכיון שזה מרחב קצת מיוחד -אינני יודע אם יש שם קצין אק"מ ויחידות אק"מ-אבל

אם בתחום המרחב הזה נמצאים גם ישובים כמו שוהם וכל הכפרים והמושבים בסביבה אז מן הסתם כן . בכל מקרה הייתי ממליץ לו לפנות או לתחנת לוד /רמלה או מהצד השני תחנת ראש העין או פתח תקווה ואתה יודע מה - הוא יכול אפילו לנסות בתחנת מודיעין , לפנות ל קצין האק"מ (=משא"ז ) של התחנה או סגנו -והם יפנו אותו למפקד הימער /ימען באותה תחנה שיהיה לו בהצלחה נ.ב אני שייך לתאז איילון כך שהוא קצת רחוק ממני - כי הייתי "שותה " אותו אלי -אם כל הנתונים תקינים .....

איילון

באיזה אזור זה זה איילון כלומר מה התחום שיפוט באיזה ערים?

תא"ז איילון = בת ים חולון והישוב אזור .

חכמי וחכמות הפורום... שאלה!

מישהו מחכמי הפורם מכיר במקרה את התנאים לקבלה ליחידות הימע"ן ימע"ר שאני מניח שהם זהות...? אנא אם כן, רשמו בצורה מפורטת את הדרישות ליחידות אלו. אני מנסה לעזור לחבר ולי אין מושג ירוק מה התנאים\דרישות ליחידות אלוּ. בתודה מראש, סוּפת המדבר

לסופה המיוזע

בהמשך לתשובות שקיבלת בנושא גיוס לימע"ר / ימע"ן, אבקש להוסיף: הקריטריונים הם כמו של יח"מ בצירוף המיון הקפדני יותר, בשל הרגישות והייחודיות של היחידות. לימע"ן ניתן להתגייס רק מגיל 23. אנשי מקצוע, כמו: עובדים סוציאלים, קציני מבחן לנוער וכו' לא צריכים לבצע את מבחני המיון. ממליצה לחברך לפנות לתחנת לוד, בגלל הקרבה למקום מגוריו. כמו כן, בתחנת לוד יש הרבה עבודה בשני התחומים (לצערנו...). בהצלחה לחבר! כל טוב!

נתב"ג ? מכיון שזה מרחב קצת מיוחד -אינני יודע אם יש שם קצין אק"מ ויחידות אק"מ-אבל

אם בתחום המרחב הזה נמצאים גם ישובים כמו שוהם וכל הכפרים והמושבים בסביבה אז מן הסתם כן . בכל מקרה הייתי ממליץ לו לפנות או לתחנת לוד /רמלה או מהצד השני תחנת ראש העין או פתח תקווה ואתה יודע מה - הוא יכול אפילו לנסות בתחנת מודיעין , לפנות ל קצין האק"מ (=משא"ז ) של התחנה או סגנו -והם יפנו אותו למפקד הימער /ימען באותה תחנה שיהיה לו בהצלחה נ.ב אני שייך לתאז איילון כך שהוא קצת רחוק ממני - כי הייתי "שותה " אותו אלי -אם כל הנתונים תקינים .....

אתה מתנדב במתמיד איילון ?

אתם מוזמנים לימע"ר נתב"ג

דרושים/ות לעבודה בקלדנות ומזכירות במשרד, תנאים טובים ושכר גבוה לשעה + בונוסים ושכר בסיס מכובד, העבודה היא בכל הארץ במגוון סניפים לפי מקום הקרוב למגורכם, לפרטים נוספים אפשר לשלוח הודעה בוואצפ 050-2322173 מיטל, העבודה בשעות גמישות, לא נדרש ניסיון בתחום

לפרטים על עבודה מהבית שלחו לי הודעה בוואצפ 058-6725374 שירלי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר