פעילות מתנדבים בניידות אור ירוק

כידוע ניידות אור ירוק ניתנו למטרה אחת בילבד צימצום תאונות הדרכים ע"י פעילות במקומות מוכי תאונות ו-או עברות תנועה על בסיס מיפוי תאונות. אשמח לדעת מיכם המיתנדבים שאכפת לכם על פעילות חריגה (נסיעות מינהלה , פעילות בט"ש גם ע"י הפניות מהמרד"מים, הסעות לקצינים הביתה וחזרה וכ"יב). אפשר להגיב ופורום או בדואר אלק עמיקם בן יקיר רכז עמותת אור ירוק

למה בניידות אור ירוק. . .

אין מכשיר קשר? ראיתי מקרה של מתנדבים שנגמרה להם הסוללה של המכשיר הנייד . ונהיה ממש בלגן שלא ידעו מה קורה איתם. כל זה היה נחסך לולא היה מכשיר קשר ברכב!

,תגובה למכשיר קשר

למה לא ניתן להתקין מכשיר קשר עי עמותת אור ירוק או לחלופין לרכוש מטען למצת שלא יהיה מצב בו נתקעים ללא קשר נכווה שהעמותה תעזור בנושא ביי ויום נעים

נראה לי ש. . .

אנחנו לא היחידים שזה מפריע לנו! יותר נכון מפריע להתנדבותנו!!!

לעניין מ.קשר

אני לא יכול לענות בשם משטרת ישראל אולם בשלבים הראשונים של התהליך העמותה הציעה להכניס מכשירים אולי עודד יכול לתת הסבר לה אין מכשירים בניידות.

תשובה לנציג עמותת אור ירוק עמיחי

עמיחי שלום האם העמותה מעוניינת לעשות משהוא בנושא קשר במכשירים הניידים יש בעיות קליטה סוללות נגמרות אני מציעה שיהיה טיפול מול מחלקת קשר שיקצו מכשירים או שהעמותה תממן שנוכל לעבוד כמו שצריך מול התחנה ולא באמצע משמרת ניגמרת הסוללה גם עם יש כמה סוללות אף פעם לא מגיעים למב שבו כל הסוללות מלאות אז אודה לך בטיפול בנושא אפשר לעדכן באיימל הוא בתגובה יום נעים

כידוע ניידות אור ירוק ניתנו למטרה אחת בילבד צימצום תאונות הדרכים ע"י פעילות במקומות מוכי תאונות ו-או עברות תנועה על בסיס מיפוי תאונות. אשמח לדעת מיכם המיתנדבים שאכפת לכם על פעילות חריגה (נסיעות מינהלה , פעילות בט"ש גם ע"י הפניות מהמרד"מים, הסעות לקצינים הביתה וחזרה וכ"יב). אפשר להגיב ופורום או בדואר אלק עמיקם בן יקיר רכז עמותת אור ירוק

תגובה לעמיקם בן יקיר

ישנם הרבה מצבים של "אי קיום הוראה" לגבי השימוש בניידות אור ירוק בתחנות וביחידות השונות. הבעיה היא אחרת !!! לא כל המתנדבים מכירים את הנוהל לגבי הפעלת ניידות אור ירוק, לא תמיד ההוראות מגיעות עד "אחרון החיילים בשטח" ואפילו ה"מפקדים" אינם מכירים את ההוראות "עד הסוף"... וגם כל אחד מפרש לעצמו פירושים כראות עיניו. הייתי ממליץ לפרסם כאן בפורום את ההוראות בשלמותן כדי ש"כולם" יוכלו לקרא. ואני מבקש... אל תספרו לי ש"כל מפקדי התחנות" ו"מפקדי המשא"ז" קיבלו את זה לידהם והם אמורים להכיר את ה"נוהל". גם אנחנו "המתנדבים הקטנים" רוצים לקרא ולדעת ב-ד-י-ו-ק מה הם ההוראות ולא להיות מוזנים מ-"שמועות". שבת שלום

שוטרים בניידת אור ירוק

עמיקם שלום. בהמשך לשיחתנו הטלפונית ובהתאם לבקשתך אני שואל ומבקש: מהם ההנחיות המדוייקות לנסיעת שוטרים (בשכר) אפילו בתפקיד בניידת אור ירוק. כידוע לך כל תחנה חושבת אחרת.

שוטרים בניידת אור ירוק

אין מצב שבו מותר לשוטרים לינהוג בניידות אור ירוק הניידות ניתנו למתנדבי היתמ בלבד בן היתר גם עקב בעיות מישפטיות וטוב שכך עם שוטרי התחנות ישתמשו בניידות אור ירוק יחזור המצב שבו יגיע מתנדב לפעילות ולאתחכה לו נידת לפעילות חבר'רה בבקשה ולמענכם דווחו לנו על חריגים

תגובה לעמיקם בן יקיר

ישנם הרבה מצבים של "אי קיום הוראה" לגבי השימוש בניידות אור ירוק בתחנות וביחידות השונות. הבעיה היא אחרת !!! לא כל המתנדבים מכירים את הנוהל לגבי הפעלת ניידות אור ירוק, לא תמיד ההוראות מגיעות עד "אחרון החיילים בשטח" ואפילו ה"מפקדים" אינם מכירים את ההוראות "עד הסוף"... וגם כל אחד מפרש לעצמו פירושים כראות עיניו. הייתי ממליץ לפרסם כאן בפורום את ההוראות בשלמותן כדי ש"כולם" יוכלו לקרא. ואני מבקש... אל תספרו לי ש"כל מפקדי התחנות" ו"מפקדי המשא"ז" קיבלו את זה לידהם והם אמורים להכיר את ה"נוהל". גם אנחנו "המתנדבים הקטנים" רוצים לקרא ולדעת ב-ד-י-ו-ק מה הם ההוראות ולא להיות מוזנים מ-"שמועות". שבת שלום

תגובה לעניין נהלי עבודה ברכבי אור ירוק

ההערה הועברה ליודית ותמי מאקמ יש לקוות שהדברים יתפרסמו בפורום

שוטרים בניידת אור ירוק

אין מצב שבו מותר לשוטרים לינהוג בניידות אור ירוק הניידות ניתנו למתנדבי היתמ בלבד בן היתר גם עקב בעיות מישפטיות וטוב שכך עם שוטרי התחנות ישתמשו בניידות אור ירוק יחזור המצב שבו יגיע מתנדב לפעילות ולאתחכה לו נידת לפעילות חבר'רה בבקשה ולמענכם דווחו לנו על חריגים

שוטרים בניידת אור ירוק - המשך

עמיקם בתשובתך התיחסת רק לנהיגת שוטרים בשכר, השאלה היתה - שוטרים בניידת אור ירוק.

עמיקם - במתנ"א ק.גת מקפידים אך יש כמה שאלות לא פתורות. נא עיין.

1- האם שוטר יכול להיות במשמרת עם מתנדב בניידת אור ירוק? 2 - אני עושה בעיקר משמרות לילה. אם כן מה קורה כשהמתנדב מתעייף? האם לשוטר שאיתו מותר להחליף אותו בנהיגה? 3 - בסיום משמרת לילה אני יורד בבית ולא בתחנה (שהיא מרוחקת). האם לשוטר מותר להסיע את הרכב לתחנה?

האם לעמותת אור ירוק יש אתר אינטרנט. אם לא הגיע זמן. אם כן מה הכתובת?

עמיקם - רק בעיה קטנה ברשותך. לא מצאתי את כתובת הדואר האלקטרוני שלך. :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר