היתמקדות לחינוך נהגים ציבוריים

שלום חברים ראשית עלי לומר שכל דבר חדש אני מתרגש ממנו והנה כאן אני מתרגש .וואלה יפה ונחמד .

לעצם הפוסט.emo_01.png

בתקופה האחרונה לקחנו על עצמינו שותפי הקבוע למשמרת "לטפל" ברכבים הציבוריים בכלל ובפרט מוניות השירות הצהובות. לרוב אנו עוצרים אותם כשאנו במצב סטטי בצומת גדול וכמובן עם מפרץ מספיק רחב לעצירת רכבים .ניגשים לדלת הנוסעים דבר ראשון מביטים לתוך המונית ומעירים בעדינות לנוסעים שהם מחוייבים לחגור חגורות בטיחות מה גם שבעת שאני מעיר לנוסעים אני גם אומר חברים.(לנוסעים) אינכם מכירים את הנהג ואופן נהיגתו משום שהוא לא בן משפחה וחבר ולמה לכם לקחת את הסיכון לאי חגירה .

חברים יקרים חברי הפורום אין לכם מושג אילו תגובות חיוביות אנו מקבלים מהנוסעים יש כאלה שמבקשים לקבל את פרטינו האישיים למען לכתוב למפקדים על איכפתניקיות של המתנדבים (אנו לא מוסרים פרטים).יש כאלה שאומרים רק אנשים מבוגרים כמו המתנדבים מסוגלים לדבר כך .כמובן שיש יוצאים מהכלל כמו כך למשל שאומרים .למה מה איכפת לכם אם אנו חגורים או לא והם בדרך הצעירים והפוחזים ואז הסיפור נהפך לאחר יש כאילו כוונה להגיש דו"ח כנגד הנוסע אבל בסופו איננו מגישים דו"ח למען לא לקלקל את הרושם הטוב שאנו מנסים להנחיל בקרב הנוסעים.

דבר נוסף אנו בודקים ואף אחד לא אמר לנו זה רישיון לנסוע באותו ציר נסיעה .והיה ויש מצב שנהג נוסע עם נוסעים לא בציר נסיעתו אתם צריכים לראות איך הוא משקשק .99 אחוז מנהגים כל כך מודים לנו על פעולתינו זו וזה נותן המון סיפוק .

היפה בעינין שכמעט בכל שבוע אנו עומדים באותו מקום ויש לא מעט נהגי מוניות שמזהים אותנו וכבר עוצרים לידינו ואומרים אצלי כולם חגורים ואני מה איכפת לי אם הנוסעים חגרו את החגורות שניה לפני שהוא עצר העיקר הכנסת מודעות .

זהו ככה רציתי לשתף את חברי הפורום בפעולה יזומה שלי ושל שותפי למשמרת שאגב הסיפוק הוא אדיר גם בלפגוש מכרים תוך כדי.

שבת שלום.

עזרה ידידי, אין ספק כי העבודה שהינך עושה, ברוכה היא, מתוך קריאה והבנה של פעולתך, לדעתי, אין זה נכון לטעון בפני הנוסעים טיעון שחגורת הבטיחות חשובה היות ואינם יודעים אופן נהיגתו של הנהג, ושוב על דעתי בלבד, כדאי לציין כי החוק מחייב חגירת חגורת בטיחות בעת שהרכב בנסיעה, זאת ללא כל קשר לנהג, מה גם שנוסע שאינו חגור יכול לשאת בדו"ח ב"מ על שמו בכך שלא חגר חגורת בטיחות בהיותו נוסע ברכב, לדברייך כפי שציינת, עלול נהג הרכב לחוש נפגע ואני מאמין כי לא זו מטרתך.

והעיקר שנהיה בריאים.

יום טוב ושבוע טוב

אבשה.

אבשה רעי וידידי אכן החוק לצידי אך פרקטית מי ירשום שמונה או עשר דוחו"ת לנוסעים?לא מאמין שיש תקדים בכלל .

תאר לך למשל שהעצור אוטובוס שמצויות בו חגורות בטיחות שאגב אין אוטובוס שאין בו חגורות בטיחות לכל המושבים ואתחיל לרשום דוחו"ת לכל הנוסעים.הרי זה לא ישים אך לפחות "ציונות" שזו לא מילה גסה אני מסתפק בהרבצת "אני המאמין "לגבי החגירה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר