תמיד יש הפתעות

שלום לכולם אמש במשמרת הופתעתי מדבר שראיתי אותו לראשונה בחיי. נהג נוהג כשעל בטנו שוכב תינוק בן 10 חודשים .הנהג חגור והתינוק כמו תליון.לשאלתי מה הדבר ההזוי הזה .אומר לי הנהג רק כך הוא נרדם .כנראה מוציא שן ושום דבר לא מצליח להשתיק אותו אלה נסיעה ברכב אז אני עושה סיבוב קטן שירדם. תגידו מישהו ניתקל בדבר הזוי שכזה? כמובן שחררתי לא לפני שהעביר את התינוק למושב הבטיחות שלידו רתם אותו וכמובן היתכבד בדו"ח על נהיגה בקלות ראש.

למה כל דבר חייב להסתיים בדו"ח ועוד לרשום

כיבדתי אותו בדו"ח בנימה של זלזול.

ואיך היית מגיב ללא דו"ח

ידידי לא כל מפגש שוטר אזרח נגמר בדו"ח כלל לא .איך מקרה כזה בטח לא יקבל זר פרחים.

מסביר לו את מהות הבעיה ומנסה לבדוק האם הנהג

מבלף או דובר אמת , יש מקרים הזויים אבל אמיתיים . במידה והאדם "מבלף" תן דוח , במידה ולא ניתן לשחרר אותו גם עם אזהרה בע"פ וכמובן להסביר פנים ולא "לכבד" אותו בדוח.

תמיד יש הפתעות

שלום לכולם אמש במשמרת הופתעתי מדבר שראיתי אותו לראשונה בחיי. נהג נוהג כשעל בטנו שוכב תינוק בן 10 חודשים .הנהג חגור והתינוק כמו תליון.לשאלתי מה הדבר ההזוי הזה .אומר לי הנהג רק כך הוא נרדם .כנראה מוציא שן ושום דבר לא מצליח להשתיק אותו אלה נסיעה ברכב אז אני עושה סיבוב קטן שירדם. תגידו מישהו ניתקל בדבר הזוי שכזה? כמובן שחררתי לא לפני שהעביר את התינוק למושב הבטיחות שלידו רתם אותו וכמובן היתכבד בדו"ח על נהיגה בקלות ראש.

עשית נכון ברישום הדווח

הילד על בטנו של האב כל בלימה הכי קטנה הילד נמחץ למוות . רישום הדווח היה במקום עבודה יפה.

מסביר לו את מהות הבעיה ומנסה לבדוק האם הנהג

מבלף או דובר אמת , יש מקרים הזויים אבל אמיתיים . במידה והאדם "מבלף" תן דוח , במידה ולא ניתן לשחרר אותו גם עם אזהרה בע"פ וכמובן להסביר פנים ולא "לכבד" אותו בדוח.

חבל שרובם המוחלט של מתנדבי התנועה ושוטרי התנועה, לא חושבים כמוך

לגוליבר

זכותך להטיל ספק אם הסיפור אמיתי או בלוף ואין לי ויכוח כלל איתך בנושא תעשה עם זה מה שאתה רוצה . אבל כבעל ניסיון רב שנים בהתנדבות במשטרת התנועה האמן לי אני יודע בדיוק מתי הפקט האזהרה בעל פה כן משפיע ומתי לא. מה גם שבמקרה דנן הכל כך הזוי אי אפשר לומר נו נו נו ובפעם הבאה לא, כי איןם פעם הבאה זה עינין של חיים או מוות אין אמצע. ורק ביום ראשון האחרון "תפסתי" שני נהגים ש"ששכחו" לחדש רישיון נהיגה האחד מתאריך 09/09 והשני מתאריך 01/10 האם לזמן אותם לדין או לומר נו נו נו? וידוע גם כשאין רישיון בתוקף גם אין כיסוי ביטוחי על אף שלביטוח הרכב יש תוקף. לכן יוצא איפה שרישום דו"ח מסתבר= חיים. האמן לי גוליבר אין לי ממש תענוג למלא דו"חות.

רמת הדיבור שלך ממש גבוהה אז אני לא אטרח לענות

גוליבר אני ממש

האמן לי שאני ממש אבל ממש עממי ולא שחצן ושפתי הינה שפה רכה ועדינה אלא כמובן כשרוצים לדבר איתי גבוהה גבוהה וגם לזה אני יכול. תן את דעתך ואל תתחמק מויכוח כל עוד הוא עיניני ולא פוגעני ומעליב . עזרא

אז ככה

אתה בעצמך אומר שאתה מתנדב 32632238 שנים ופעם ראשונה שנתקלת בזה !!!!!!! נכון שהדבר הזוי אבל אולי אמיתי . לגבי הרשיונות , זה דבר שבשגרה שרואים רכב ללא רשיון תקף או נהג ללא רשיון תקף ועל כן אתה מוזמן להחליט לפי שיקול דעתך על מסירת דוח לנהג , או שבעצם לפי ההנחיות החדשות במקרים מסויימים אפילו לא רושמים דוח אלה מזהירים בעל-פה או רושמים אזהרה ,,,, אז בעל פה כן עובד !!!!

tאז ככה גוליבר

אם היית קורא בעיון היית רואה שבעלי הרישיונות הנ"ל היו מחוסרי רישיון מעל שנה .ומכתוצאה זו הם קיבלו זימון לדין. כיום לפי הנחיות ראש אגף התנועה לא רושמים דוחות למי שרישיון הנהיגה או הרכב פג תוקפו פחות משנה.אומנם בחנ"א ישנם סעיפים לרישום דו"ח אך אנו נמנעים מלעשות זאת ופה נכנס האזכרה והאיזכור לנהג שהינו צריך לטפל ברישיון הרלוונטי נהג/רכב. בנינו, חברות הביטוח נהנות מכך שבעל רישיון שמעורב בתאונה ורישיונות פג .הן מתנערות מהביטוח וזה כבר סיפור אחר. לכן אנו גם לא בודקים ביטוח אם שמת לב במפגש שוטר/אזרח. אך היה ויוצא שצריך לרשום דו"ח למשל על חגורות באותה הזדמנות אני בודק אם יש ביטוח והיה ואין ביטוח אני מציין זאת .מקווה שעכשו הכל מובן . מאחל לך סוף שבוע נעים.

למה לא ענית לעניין שלשמו התכנסנו ??

רשיונות נתקלים כל יום ומשנת 2010 הגיוני שזה שקר , במקרה שסיפרת אמרת שנתקלת בו פעם ראשונה ב-261062016 שנות התנדבות אז למה לא להזהיר ?? , אולי זה כן יעזור .

וואלה גוליבר אתה מערבב

לצערי גוליבר חשבתיך יותר רציני אבל כמה שמסביר לך כנראה לא יעזור אתה מערבב נושא בתוך נושא .אולי תקרא לעומק ולא לחפש מה לא בסדר בסיפור אלה תבין את הכתוב. אתן לך צא'נס . הנושא שלשמו היתכנסנו בכלל היה על המקרה ההזוי שהתינוק על בטן אביו בזמן נסיעה וכו' וכו'. המשכנו לרישום הדו"ח שלדעתך טוב לדבר מאשר להעניק דו"ח . הסברתי לך וגם הוספתי דוגמיות על אנשים שנוהגים כאשר רישיונם פג מעל שנה וגם פה אתה רוצה לומר נו נו נו . אתן לך עצה קלה נחמדה והכי פשוטה . תעמוד ליד מעבר חציה שליד בית ספר במקום מגוריך זה יועיל הרבה יותר מאשר שתשב בניידת תראה את עצמך ולא תעשה את עבודת השיטור שבו מה לעשות גם רושמים דוחו"ת . אז לך לשלום חבר . לילה טוב

יש הבדל קטן במה שאני עושה ומה שאתה עושה

אני לא מתנדב בתנועה ולכן יוצא לי קצת לחשוב מחוץ לקופסא.

אז למה לא אמרת מהתחלה גוליבר?

אז מה אתה נכנס לנו בין הרגליים?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר