אם יש בסיס הפעלה שחסרים לו אפודים

אפשר למצוא אצל הבחורצ'יק הזה:
012-03-12 17.43.12.jpg
012-03-12 17.41.26.jpg

חזק ואמץ !!

הלוואי והיו רבים כמותך ונמצא את הדרך להשיב את הציוד לייעודו האמיתי ולא לפאר רכב כזה או אחר. כל הכבוד .

האלרגיה שלי לאפודים

שלום חברים בכל מצב שאני רואה כמו בתמונה אני מבקש להוריד את האפוד מה גם שאני מבקש תעודה אם זה שוטר או מתנדב. והיה ומוצג בפני אחת מבעלי התעודה אני מבקש להסיר אותו מהמושב .ואפילו אם אני צריך להיתאמת אם הנהג .בכל מקרה כותב במפגש שוטר /אזרח. לא אחת יצא לי להחרים את האפוד משום שהוא שייך לחבר או שכן או דוד וכל מיני פטנטים כמו למשל "ככה קניתי את האוטו" ואומר לנהג זו היתחזות ואם אתה רוצה את האפוד תגיע לשלוחה .כבר החרמתי במהלך שנות היתנדבותי כשלוש או ארבע אפודים . זה מגעיל אותי . לילה טוב עזרא

מחזק את ידך בנושא

אך לצערי, דו"ח מפגש שוטר/אזרח במקרה הטוב מוצא את דרכו לפח האשפה , אינני בטוח כי מי מבעלי התפקידים נותן דעתו על תוכן הנייר שאתה משקיע כ"כ הרבה מרץ למלא אותו. בצר לי ולדעתי המסמך הזה נולד מתוך הבעת אי אמון בעבודת השוטרים/מתנדבים ובעצם גורם הכרח כלשהו ליצור בכח את המפגש בין השוטר לאזרח. בכך שמחייבים לרשום מס' מסויים של כלי רכב שנבדקו במהלך משמרת. הצעתי לך למצוא דרך יעילה יותר להתריע על אפודים המסתובבים בכלי רכב שונים ולא על גופם של מתנדבים בזמן תפקיד, אגב, אינני בטוח שעצם החרמתו של אפוד מאזרח הינה פעולה נכונה, בסוף עוד יתברר כי פעולתך זו מנוגדת לחוק, לך תדע. בכל מקרה שיהיה לנו חג פסח שמח וכשר ובעיקר ללא תאונות .

וכנראה כאן נכנס הדוח

אם יתעוררו שאלות בנושא: חשוב שיהיה "נייר כתוב". (ויאלצו להתייחס אליו). כנ"ל כאשר האפודים ה"תפוסים" מוגשים, רשמית, ביחידה. (האמת: כבר יצא לי, במקרה של פח-מחזור חדש, להתקל בתגובה: "תשימו איפה שאתם רוצים, רק לא בשטח התחנה"...)

אם יש בסיס הפעלה שחסרים לו אפודים

אפשר למצוא אצל הבחורצ'יק הזה:

אפודים

יש דרך פשוטה,פותחים ארוע במרכז, החרמת אפור. מקבלים מס ארוע, רושמים בדוח פעולה את כל השתלשלות הדברים וזה אומר איכן מונח האפוד מס רכב וכן תז של הנהג.מתנדב.מכניסם לשקית ומוסרים לרמקמ,ומקור הדוח ליומנאי בהצלחה.

האלרגיה שלי לאפודים

שלום חברים בכל מצב שאני רואה כמו בתמונה אני מבקש להוריד את האפוד מה גם שאני מבקש תעודה אם זה שוטר או מתנדב. והיה ומוצג בפני אחת מבעלי התעודה אני מבקש להסיר אותו מהמושב .ואפילו אם אני צריך להיתאמת אם הנהג .בכל מקרה כותב במפגש שוטר /אזרח. לא אחת יצא לי להחרים את האפוד משום שהוא שייך לחבר או שכן או דוד וכל מיני פטנטים כמו למשל "ככה קניתי את האוטו" ואומר לנהג זו היתחזות ואם אתה רוצה את האפוד תגיע לשלוחה .כבר החרמתי במהלך שנות היתנדבותי כשלוש או ארבע אפודים . זה מגעיל אותי . לילה טוב עזרא

באיזה סמכות אתה מחרים אפוד ?

ואם האדם שאתה מחרים לו אפוד לא רוצה לתת לך אותם, אתה על פי החוק לא יכול לעשות שום דבר

וכנראה כאן נכנס הדוח

אם יתעוררו שאלות בנושא: חשוב שיהיה "נייר כתוב". (ויאלצו להתייחס אליו). כנ"ל כאשר האפודים ה"תפוסים" מוגשים, רשמית, ביחידה. (האמת: כבר יצא לי, במקרה של פח-מחזור חדש, להתקל בתגובה: "תשימו איפה שאתם רוצים, רק לא בשטח התחנה"...)

אני רואה איפוד משטרתי ברכב

והרכב חונה במקום שאסור לחנות. אני מבין מדוע שמו את האיפוד. לכן אני רושם דוח גם על עבירת חניה "קלה", שלרכב רגיל לא הייתי רושם דוח. רשמתי דוח למכונית בה היה איפוד.שאלתי את נהנגת מדוע חנתה היכן שאסור ? ענתה מה שענתה. שאלתי: של מי האיפוד? אמרה שהמכונית והאיפוד שייכים לבנה אשר הוא מתנדב במשטרה. עניתי לה כי אני רושם דוח תנועה רק בגלל ששמו איפוד, אם לא היה איפוד ללא הייתי רושם דוח. כי ממתנדב במשטרה אני מצפה יותר מאשר סתם אזרח. בקשתי שתגיד כל זאת לבנה. אבל להחרים איפוד ? על סמך מה ולמה ? חג כשר ושמח

קצת הבהרה בנושא החרמת אפוד

אולי במהירות כתיבתי בנושא האפוד השמטתי פרט והוא ההחרמה שביצעתי היה על דעת ראש משמרת או קצין היחידה כשיצרתי קשר איתם בנושא וכמובן תמיד עברתי לשיחה במשני כלומר בנייד. לכל אלה שהחרמתי ציידתי אותם במזכר חתום על ידי.ומסתבר שאף אחד לא בא לדרוש את האפוד המוחרם. לצערי הרב אני כמו רבים אחרים אנו נתקלים בסיממנים משטרתיים על רכבים כמו סטיקר של מתנ"א על החלון או כובע שוטר בחלון האחורי וכו'. כמה רכבים "מתהדרים" במדבקות מתנ"א למשל ?כאילו לומר אני מהחבר'ה .ואין קשר כלל פשוט השיג והדביק .מה פתאום? אולי תצוץ שאלה האם אני מרובע? כן אני מרובע.מה לעשות ? אוסיף ואומר שמתנדב שניזרק ממתנ"א על פשלות בעבודה וחוצפה למפקדים מתהדר במדבקות של מתנ"א יש לו לא פחות מארבע מדבקום שמודבקות בחלונות הרכב שניים בקדמי ושניים באחורי . זה יפה? זה בסדר? חג שמח חברים

מעשה ראוי ונכון....

ככה יעשה לאיש אשר מנצל לרעה את עצם היותו מתנדב.

אולי במהירות כתיבתי בנושא האפוד השמטתי פרט והוא ההחרמה שביצעתי היה על דעת ראש משמרת או קצין היחידה כשיצרתי קשר איתם בנושא וכמובן תמיד עברתי לשיחה במשני כלומר בנייד. לכל אלה שהחרמתי ציידתי אותם במזכר חתום על ידי.ומסתבר שאף אחד לא בא לדרוש את האפוד המוחרם. לצערי הרב אני כמו רבים אחרים אנו נתקלים בסיממנים משטרתיים על רכבים כמו סטיקר של מתנ"א על החלון או כובע שוטר בחלון האחורי וכו'. כמה רכבים "מתהדרים" במדבקות מתנ"א למשל ?כאילו לומר אני מהחבר'ה .ואין קשר כלל פשוט השיג והדביק .מה פתאום? אולי תצוץ שאלה האם אני מרובע? כן אני מרובע.מה לעשות ? אוסיף ואומר שמתנדב שניזרק ממתנ"א על פשלות בעבודה וחוצפה למפקדים מתהדר במדבקות של מתנ"א יש לו לא פחות מארבע מדבקום שמודבקות בחלונות הרכב שניים בקדמי ושניים באחורי . זה יפה? זה בסדר? חג שמח חברים

נכון תעשה אם לא תתחשב במדבקות וסימנים שונים של משטרת ישראל

כל מי שמחזיק מעצמו מתנדב במשטרת ישראל ולא חשוב באיזו יחידה, ראשית שיהווה דוגמא אישית לאחרים ולא יסתתר מאחרי מדבקה או סממן משטרתי שכאילו נותן לו חסינות מדווח כזה או אחר. לא לפני זמן רב עצרתי נהג ברכב פרטי משוחח בטלפון נייד בזמן נסיעתו, כנעצר על פי הנהלים, הציג בפני תעודה של קצין משטרה בדרגת פקד, לאחר שהערתי לו על התנהגותו, נרשם לו דווח ב.מ כיאה לנהגים העוברים עבירות דומות. גם אני לא משוחח בטלפון נייד בעת נהיגה. בקיצור חג שמח לכולם.

ככה ביננו תמיד יש בעיות

עם שוטרים .מה גם שאם מחליקים עבירה אנו אחים ואם חלילה נרשם ולא חשוב מה דו"ח או מזכר .למה מי אתה כולק מתנדב לך שב עם אישתך ועוד ועוד. הנושא מוכר ויש לי סיפור עם קצין משטרה ועוד אספר אותו. חג שמח

יש לך מזל שאף אחד שהחרמת לו לא טען

שהיה לו 20000 ש"ח או פלאפון בכיס של האפוד .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר