מדים

ערב טוב לכולם עשיתי קורס מתמיד לפני כ 7 חודשים למה זה לוקח הרבה זמן כדי לקבל אישור העסקה

אמור להיות כמעט מיידי , תבדוק עם המפקד שלך אולי ישנה בעיה מיוחדת.

אישור העסקה

ניתן בסיומו של תהליך בדיקה ואישור מתנדב חדש, הבדיקה מן הסתם עורכת זמן, כל שניתן לעשות הוא לנדנד למפקד בסיס המתנדבים שהוא ילחץ במקומות הנכונים לזרוז הנושא, מעבר לכך יש צורך רק בסבלנות. בהצלחה.

מדים

המקרה שלך ממש יוצא דופן ואין סיבה שיהיה כך באם קיבלת אישור העסקה. באם המב"ס שלך לא יודע לענות לך למה זה קורה?. תפנה ישירות לברור באמ"ש מחלקת מתנדבים

לא נכון יש בעיות עם קבלת המדים גם כאלה שעברו

מקבלים לוקח זמן לקבל

ובלאי אין בכלל תקופה ארוכה

מסימיי קורס מקבלים אם כי אחרי הזמן הרצוי

אני מאמין שקיבלת כבר

מדים

המקרה שלך ממש יוצא דופן ואין סיבה שיהיה כך באם קיבלת אישור העסקה. באם המב"ס שלך לא יודע לענות לך למה זה קורה?. תפנה ישירות לברור באמ"ש מחלקת מתנדבים

המקרה שלו לא יוצא דופן בכלל 

בחיפה רוב המתנדבים שעשו לפני שנתיים את הקורס מתמ"יד ועובדים ביחידות הסיור עדיין לא קיבלו מדים מאחר ויש חוסר מדים באק"מ

אלו שיש להם מדים זה בגלל שהם שילמו כסף לשוטרים שיקנו להם מדים דרך הנקודות מדים שנשארו להם

שבת שלום,

אם טרם קיבלת תשובה באמצעות מפקדיך (אבל רק לאחר שניסית), אתה מוזמן לכתוב לי פרטייך למייל הפרטי שלי (yuditefraim@walla.com) עדכנני מאיזו יחידה אתה, מול מי בררת ואבדוק לך הנושא.

בברכה

יודית

מנהל הפורום
1000+

ככל הידוע לי ממקורות מהיימנים עקב גרעון תקציבי עמוק בו שרויה משטרת ישראל בתקופה האחרונה לא יסופקו מדים חדשים למתדבים , כמו כן החלפת בלאי לא תתקיים בתקופה הקרובה.

השתדלו להסתדר עצמאית (ויש דרכים שונות לכך).

אבשה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר