ברור פרטים

אבשה שלום אינני יודע מה שמך ולכן פונה אני אליך בשם הכינויי המופיע באתר. האם אתה שוטר פעיל ועונה בשם המשטרה או שאתה מתנדב. נראה לי לאור חלק מדבריך עליהם עברתי שאנו משרתים בשתי משטרות שונות. במידה ואתה בעל סמכות המציג את עמדת המשטרה אשמח להיות איתך בקשר לעדכן אותך לפחות לגבי מה שנעשה במשטרת נתניה ולשמוע את התיחסותך לאמור אשמח לשמוע ממך המייל שלי sicher@walla.co.il בברכה אלי

(סליחה על ההתערבות)

ממה שאני הבנתי, אבשה הנו מתנדב ותיק, שהספיק לשרת במגוון יחידות ותפקידים. (כמתנדב). וכל דבריו: כמתנדב ותיק, למתנדבים "פחות ותיקים" (עדיין מצד ה"מתנדבים"). נציגה "רשמית" (או "חצי רשמית") הינה "יודית", שכשעולה צורך, נכנסת כדי להציג את עמדת המשטרה, או כדי להציע פתרון.

למען הסר ספק- אינני איש משטרה במשרה מלאה

אני מתנדב מן השורה שאכפת לו קצת יותר, מאז שנת 1979 נמצא במערכת משא"ז במהלך שנים אלו שירתתי כמתנדב ביחידות שונות, עברתי קורסים שונים, כיום קצין מתנדבים בדרגת רפ"ק/מ. כל כתבותיי בפורום באות לגירוי משתתפי הפורום לפתוח את אשר על לבם, אינני מעוניין להתכתב אישית עם מתנדבים, אשמח שהדבר יעשה דרך הפורום ויטלו בויכוח מתנדבים נוספים. אנו נמצאים באותה משטרה, אני פשוט מכיר את הנושאים קצת מלמעלה, אינני יודע באיזו יחידה הינך מתנדב, מה ועד כמה אנשי המשטרה האמונים על הפעלת מתנדבים ביחידתך עושים עבודתם נאמנה ודואגים גם לפרט מעבר לטלפון השבועי לשיבוץ במשמרת. אשמח לקרוא תגובות נוספות בפורום זה. בברכה אבשה.

(סליחה על ההתערבות)

ממה שאני הבנתי, אבשה הנו מתנדב ותיק, שהספיק לשרת במגוון יחידות ותפקידים. (כמתנדב). וכל דבריו: כמתנדב ותיק, למתנדבים "פחות ותיקים" (עדיין מצד ה"מתנדבים"). נציגה "רשמית" (או "חצי רשמית") הינה "יודית", שכשעולה צורך, נכנסת כדי להציג את עמדת המשטרה, או כדי להציע פתרון.

- ערב טוב.

כן. אני עדיין כאן לכל סוגיה. כפי שנאמר, איני מתערבת (אך מעורבת בכל המתרחש כאן) .בנושאים שעולים כאן,כשיש צורך בחידוד מקצועי- אני עושה כן. ואם כבר נכנסתי,עלתה סוגיית ההדרכה: 1. כל מתנדב באשר הוא מחוייב בשתי הדרכות תוך תפקידיות בשנה. הגורם שצריך להרצות/להביא מרצה/לקבוע נושאי רענון או אפילו העשרה לשמה הינו הקצין המקצועי ביחידה: אם מדובר בסיור, אזי רמש"ק(רמ"ס לשעבר) או מי מטעמו, אם בתנועה-ק' התנועה/רמ"ת או מי מטעמם וכך הלאה. הרבה מהם לא ייזמו הדרכה ולכן אני ממליצה שמ' הית"מ/הסיור/הימע"ר וכו' הם שייזמו מול אותו קצין. 2. לעניין תדרוך למתנדבים- כל ר' משמרת חייב לדאוג שמתנדבים המגיעים לפעילות יצוותו ויתודרכו (כמובן,רישום וזיווד כנדרש)- התדרוך יכול להיות עם כל המשמרת שיוצאת ואם לא מגיעים מתנדבים בשעה זו אז תדרוך פרטני מול מי שיחליט ר' המשמרת: מולו, מול מ' מש"ק/מב"ס/השוטר שאוסף את המתנדב וכו'.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר