מה הפלא שבישראל הרבה תאונות?

בימי שישי שבת האחרונים שוטטתי ברחבי ישראל וגמעתי 800 ק"מ ולצערי הרב רק פעם אחת ראיתי ניידת מתנ"א על כביש 2 ליד עתלית .או אז נשאלת השאלה היכן הניידות? מזג אויר נוח מאוד ולא נגיד יום גשום .כשאין בולטות נהגים לוחצים על דוושת הגז .מזגזגים עוקפים בלבן ואין מי שימנע מהם . מה הפלא שיש הרבה תאונות?

וכמה תאונות ראית ביום הזה שנהגת 800 ק"מ ?

תגובה יפה

מניעת תאונות זה בראש ובראשונה חינוך !

לשמחתי רק שלוש תאונות

אחת חזית אחור אי שמירת מרחק אחת רכב הפוך בשול ימני אחת בתוך צומת חזית צד ברוך השם כל התאונות כולל הרכב ההפוך אין ניפגעים עזרא

התייחסות שלי משישי האחרון

עזרא, דווקא ביום שישי האחרון הייתי עד למקרה(ים) הפוך. דווקא ריכוז של שתי ניידות תנועה + 3 ג'יפים של מתנדבים העומדים בצד הדרך, גרמו בתוך 40 דקות ל- 3 תאונות קלות (2 חזית אחור + 1 שניסה לברוח ברגע האחרון וסטה לתוך מעקה הבטיחות. יש לי תחושה מבוססת שאם הניידות כלל לא היו באיזור, שלוש התאונות הנ"ל כלל לא היו מתרחשות.

מה הפלא שבישראל הרבה תאונות?

בימי שישי שבת האחרונים שוטטתי ברחבי ישראל וגמעתי 800 ק"מ ולצערי הרב רק פעם אחת ראיתי ניידת מתנ"א על כביש 2 ליד עתלית .או אז נשאלת השאלה היכן הניידות? מזג אויר נוח מאוד ולא נגיד יום גשום .כשאין בולטות נהגים לוחצים על דוושת הגז .מזגזגים עוקפים בלבן ואין מי שימנע מהם . מה הפלא שיש הרבה תאונות?

עדיפות נקבעת ע"י ממשלת ישראל

ןלצערי הגדול, משטרת התנועה הארצית שואבת חלק מתקציבה השוטף מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים/ משרד התחבורה, ברגע בו קוצץ תקציב הרשות הלאומית ברור כי אותם אלו הנתמכים מתקציב זה ייפגעו, ואכן כך, משטרת התנועה הארצית נאלצת להתמודד עם קיצוץ זה בקיצוץ מצידה, וכך אנו מוצאים את עצמנו עם פחות ניידות בכבישים, ככה זה כשתקנים מוקפאים ואין מספיק כח אדם להפעיל את הניידות. אולי נגביר גיוס מתנדבים למלא את החסר ??
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר