שאלה

שלום רב, היום נסעתי לתומי באחד מכבישי הארץ. אציין כי מעולם לא עברתי עבירת תנועה ומעולם לא קיבלתי דו"ח. יש לי רישיון 10 שנים. בפנייה שמאלה ברמזור, נכנסה למסלול שלי מישהי, וכמעט ונכנסה בי. צפצפתי לה, וניכר כי היא הייתה מאוד מבולבלת, לחוצה ומבוהלת. ברמזור שאחרי, היא עמדה מאחורי, והבחנתי כי היא מצלמת אותי במכשיר הפלאפון שלה. כלומר, כנראה את מספר הרכב ולא אותי. פרט לזה שאיני מוכן שיצלמו אותי ברחוב, לא הבנתי בתחילה את מטרתה. בשיחה עם חבר, הוא העלה את נושא נאמני תנועה. מהם סמכויותיהם? האם ייתכן כי לשם נקמה היא לקחה את מספר הרכב שלי?! תודה מראש למי שיודע

צילמה אז מה ?

בנתיים, למזלנו, אנחנו חיים במדינה חופשית ודמוקרטית ולכן אין כל איסור לצלם בשטח ציבורי, הכל חופשי וגלוי. כרגע לנאמני התנועה אין כל סמכות, הם יכולים להגיש כנגד נהג תלונת אזרח שזה שווה ערך לתלונה של כל אחד, יתכן והנהגת צילמה את הרכב אבל אתה עדיין לא יודע למה. אל תתרגש , תרשום לעצמך מסמך על השתלשלות הענינים, עם תאריכים שעות כיווני נהיגה וכד' , אם ובמקרה יגיע דו"ח תדע להתגונן. בנתיים לך לדרכך רגוע. לילה טוב.

לא נאמני תנועה ולא נעליים

אין לך מפני מה לחשוש ידידי, אין מושג הנקרא נאמני תנועה ואם יש למישהו איזה רצון להיות כזה אז אין בידיו כל סמכויות מה גם שאם הוא רוצה להיות אחד כזה אז שלא ידחף וינהג כאחד האדם, במקרה כנ"ל פשוט הוצא לך גם טלפון וצלם אותה חזרה. הכל שטויות. סע לשלום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר