אשמח לקבל תגובות האם הפורום הזה צריך להמשיך לפעול

מה דעתכם

הפורום הזה חייב להמשיך ולפעול

מהווה במה טובה ועניינית למתנדבים לאור כל מה שקורה במקבילה הפייסבוקית, הפורום הזה חייב להמשיך ולתהקיים ואף להעלות הילוך.

התועלת עולה על העלות

לדעתי מתנדבי משא"ז הם אוכלוסייה מאוד הטרוגנית וההתנדבות אינה תמיד בראש מעייניהם. עם זאת, טוב שקיימת במה זמינה לשיתוף דעות ומידע בעת הצורך.

מה הבעיה בדף הפייסבוקי??

.

סלט אחד שלם

אני יכול להצביע על 2 או 3 מתנדבים רציניים וענייניים שמנסים לתפעל את העמוד כראוי. השאר פשוט הפכו את זה לעמוד שאני באופן אישי העדפתי להפסיק ולקבל ממנו עידכונים.

מה דעתכם

יש דברים שעדיף לאמר בעילום שם. ישנם דברים שפשר להגיד רק בעילום שם.

(ולא שזה דבר טוב) אבל היות והמערכת אינה מושלמת, עדיף שיהיה ערוץ תקשורת כזה. פייסבוק דורש הזדהות, ומעט אנשים יטרחו ליצור פרופיל אנונימי רק לצורך קיטורים על תופעות ובעיות במערכת. רובם יעדיפו לשתוק.

המשתתפים

בפרוש לא לסגור רת הפורום

עודד שלום- למרות פעילות דלילה בתקופה האחרונה בוא לא נשכח ימים יפים בהם פורום זה היה פעיל מבחינת מתנדבי התנועה, נכון שוותיקים הפסיקו לכתוב כאן אבל לדעתי הם עדיין "מציצים "כאן מידי פעם (כמוך וכמו יודית ותמי) הרבה קוראים אבל מעט כותבים/מגיבים.

עודד שבוע טוב

לעניות דעתי כל פורום באשר הוא .הוא נישה להוצאת קיטור שנאגר בקריבינו .מה גם שיש לא אחת שאנו מפרים האחד את השני או את כולם . הפורום הנוכחי צריך להמשיך אלה אם יש שיקולי מערכת אחרים שאיננו יודעים על כך . ואם יסגר אז מעכשו אני מודה לכם על הבמה שנתנה מקום לביטויי. עזרא

הפורום הזה חייב להמשיך ולפעול

מהווה במה טובה ועניינית למתנדבים לאור כל מה שקורה במקבילה הפייסבוקית, הפורום הזה חייב להמשיך ולתהקיים ואף להעלות הילוך.

מסכים עם כל מילה

חובה שימשיך ביטוח רכב

עודד שבוע טוב

לעניות דעתי כל פורום באשר הוא .הוא נישה להוצאת קיטור שנאגר בקריבינו .מה גם שיש לא אחת שאנו מפרים האחד את השני או את כולם . הפורום הנוכחי צריך להמשיך אלה אם יש שיקולי מערכת אחרים שאיננו יודעים על כך . ואם יסגר אז מעכשו אני מודה לכם על הבמה שנתנה מקום לביטויי. עזרא

עודד,

הפורום הזה חשוב וסוס מנצח לא מחליפים ועוד צריך לעשות לו נפשות. אני גם לומדת מהמתנדבים את הלך הרוחות וגם מטפלת בפניות אישיות ומתייחסת בכללי בשעת הצורך,כפי שניתן לראות כאן בפורום. איני רואה את הפייסבוק כחלופה אולטימטיבית(אני אישית רשומה שם, אך ממעטת להיכנס מחמת התיעוב). מחר ימציאו כלי אחר,אז ננדוד לשם? אם העניין הוא "ניהול הפורום" בצד הרשמי (ואין צורך לשבץ תמונה שלי...)- אני מוכנה לקחת זאת על עצמי. בברכה יודית
מנהל הפורום
1000+

מה דעתכם

לפי התגובות ... מה השאלה? בוודאי להמשיך

עודד,

הפורום הזה חשוב וסוס מנצח לא מחליפים ועוד צריך לעשות לו נפשות. אני גם לומדת מהמתנדבים את הלך הרוחות וגם מטפלת בפניות אישיות ומתייחסת בכללי בשעת הצורך,כפי שניתן לראות כאן בפורום. איני רואה את הפייסבוק כחלופה אולטימטיבית(אני אישית רשומה שם, אך ממעטת להיכנס מחמת התיעוב). מחר ימציאו כלי אחר,אז ננדוד לשם? אם העניין הוא "ניהול הפורום" בצד הרשמי (ואין צורך לשבץ תמונה שלי...)- אני מוכנה לקחת זאת על עצמי. בברכה יודית

המשך פעילות הפורום

אני בדעתה של יודית . מפורום זה אני לומד על הקורה במחוזות אחרים,קורא בעיות ותשובות של יודית ואחרים , בפורום של הפייסבוק יש כרגע ריק שנוצר עקב פרישתו של אבי זלבה. הכוונה בעיקר בנושא המידע שהוא היה מזרים מהנעשה במטה ,את זאת אתה או יודית יכולים לכסות בשום שכל.ץ המעורבות האשית שלכם מאד חשובה. זהו כלי שכעת אין לו תחליף ורצוי לשפרו.

ונאמר אמן

הדרך היחידה לכך שהפורום הזה יתקיים

כאשר מתנדבים רבים יחזרו או יתחילו להשתתף בו. פורום פעיל, בדרך כלל לא סוגרים. פורום שאינו פעיל, מי צרין בו ?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר