למה ?

אני מתנדב במתנ"א כ-16 שנים אני עברתי משהו אירוע חריג מאוד למה לא בא משהו מהשוטרים או מתנדבים לבקר... לראות מה חדש ,איך אני מרגיע ...וכ'ו רק דבר אחד...מתי אתה עושה משמרת...

אם אין ציפיות גם אין אכזבות

ביקור

חמור הלך וחמור חדש יגיע

16 שנה אתה מתנדב , ואתה עדיין לא יודע איך המערכת עובדת ?

אולי זה מה שנהוג במתנ"א או באגף התנועה בכלל...

אני מתנדב ימע"ר ואצלנו מספיק שמישהו לא יגיע בגלל שפעת עונתית ומבול הטלפונים הן מסגל היחידה, מתנדבים ובלשים פשוט מחמם את הלב. בכלל הגיבוש ביחידה שלנו (ובימע"ר בכלל) הוא פשוט כלי עבודה. לא ניתן לבצע פעילות עם אין גיבוש בין המתנדבים לבין עצמם לבין הבלשים לבין פיקוד היחידה קבע ומתנדב... לא סתם יש שם רע למתנדבי התנועה (אם כי יש שם גם אנשים טובים)

אם אין ציפיות גם אין אכזבות

באיזה מתנ"א אתה מתנדב ?

למה ?

אני מתנדב במתנ"א כ-16 שנים אני עברתי משהו אירוע חריג מאוד למה לא בא משהו מהשוטרים או מתנדבים לבקר... לראות מה חדש ,איך אני מרגיע ...וכ'ו רק דבר אחד...מתי אתה עושה משמרת...

נושא הביקורים

לצערי הרב בשנות היתנדבותי במתנ"א עברתי מספר אירועים חלק מהם אירועים כמו אישפוז וניתוחים ושיקום וכן באו לבקר . הרימו טלפון פעמים רבות. כשאחותי נפטרה כן הגיעו לשבעה לניחום . אך בגדול מי שיתעניין ובא לביקורים וניחומים אלה רק אנשי המש"ת הקרובים והשותף הקבוע שלי לניידת. שאר שוטרי ומפקדי היחידה לא באו לא הגיעו ולא שאלו. איני שופט אף אחד לכל אחד השק שלו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר