איש קטן- ברקוביץ

עזרא סיכם הנושא בצורה שאין מה להוסיף עליו. אתה נכנס בהכרזה פוגענית ולא ענינית. האם רק בשם אי-תרבות הדיון?

קראתי ולא האמנתי

קצין מתנדב עובר קורס קצני מתנדבים אז באיזו סמכות הוא אומר לו להוריד את הדרגות ? ותאמין לי שזו לא רק דעתי אני חושב שמספיק נאמר לא התכוונתי לפגוע פשוט לא האמנתי שמתנהגים ככה (סליחה על התגובה אם היא נראית מוגזמת)

אני חושב שהתכוון בעקר

לאלה שהסבו הדרגות מהצבא (לא בקיא בנהלים כיום). אבל יש בעייתיות (ולא רק הוא הזכיר), בדרגות שאינן קשורות לתפקיד (אני נתקלתי בכך במילואים). אז כאשר לא מדובר במתנדבים שממלאים תפקיד שקשור לדרגה (ויש כאלה), אז עדיף, לדעתי, לוותר על הדרגות. ולהמנע ממצב של "דרגה בלי כיסוי" (ואני מתכוון ל"כיסוי מקצועי". לא ל"כיסוי חוקי").

מספיק גם אני חושב שהדברים יצאו משליטה

אין לי שום דבר אישי נגד עזרא וסליחה אם בדברי יש אמירה אישית חג שמח לכולם

אני חושב שהתכוון בעקר

לאלה שהסבו הדרגות מהצבא (לא בקיא בנהלים כיום). אבל יש בעייתיות (ולא רק הוא הזכיר), בדרגות שאינן קשורות לתפקיד (אני נתקלתי בכך במילואים). אז כאשר לא מדובר במתנדבים שממלאים תפקיד שקשור לדרגה (ויש כאלה), אז עדיף, לדעתי, לוותר על הדרגות. ולהמנע ממצב של "דרגה בלי כיסוי" (ואני מתכוון ל"כיסוי מקצועי". לא ל"כיסוי חוקי").

אי אפשר להסב דרגות מהצבא רק נותן פתור במיונים לקורס קציני מתנדבים

כנראה הנושא מפריע לקצינים במיל'

ולמה שיפריע?

כתבתי שאינני בקיא/מעודכן בנהלים. אני יודע שבעבר היתה קיימת האפשרות להסב. וככל שזכור לי: בנהלים, כיום, קיימת מגבלה, לגבי "מתי ניתן, למתנדבים, לענוד דרגות קצונה". וכאן דובר לגבי פעילות בשגרה. (ומי יודע. אולי יודית תכנס ותבהיר הנושא? )

עזרא יצאת מכל הסיפור איש קטן

קראתי את התכתובת עזרא אתה פשוט דוחה טוב שלא ענית לו יוסי אבל אני אעשה זאת במקומך מדובר באדם קטן ויהיר ובהחלט אחד הראוים לתואר 66666

ברוך ברקוביץ

ברוך אהבתי את תגובתך כאילו לומר עזבו אני אטפל בו. תשמע .אבועלי שכמוך ? מה לעשות כשאני מגיע למשמרת אני מפקד הניידת .נקודה. לידי יישב רק מתנדב נקי מדרגות . מי שרוצה חזה נפוח ולא חסרים שכאלה לא לידי . הוסיף ואשאל בכלל מי צריך את הקצינים המתנדבים ומה הם מועילים למערכת בכלל? אז בכלל כל דרגה אשר תיהיה . תגיד ברקוביץ אתה קצין מתנדב? ואם כן תאם איתי משמרת ונראה איך אתה יושב לידי בניידת? טוב? אז יאללה אבועלי רד מהעץ .

שניכם צודקים

חוץ מאשר במקרים בהם מדובר בדרגה הקשורה לתפקיד, עדיף לוותר עליה. "מתנדב" הנה דרגה מספיק טובה, בעיני.

אומנם גלשנו לדרגות מתנדבים ואני שואל?

מה הסמכויות שיש לקצין מתנדב? איפה תופסת הסמכות שלהם בשטח? האם קצין מתנדב יכול לשלול רישיון נהיגה מנהלתית? האם יכול לזמן אליו נהגים לשימוע? או שהם כאילו קציני מתנדבים שכאילו עוסקים ברווחת המתנדבים שבכלל גם פה אין צורך כי אין עיניני רווחה . אם יש בעיות רווחה בטח שהם לא פוטרים אותם כי מתנדב לא בא למשטרה על מנת לפתור את בעיותיו האישיות . דבר אחד אני יודע שעשה איזה קצין מתנדבים והוא להשיג זוג מדים לאחד שמדיו היתלכלכו משמן בזמן שמילא שמן מנוע בניידת .זהו. או שעוזר פה ושם למש"ק מתנדבים בקבע כאילו יד ימינו ."אגרויס מציאך". ובהכנת ערב הרמת כוסית לכבוד החג. אה גם למסגר תעודות הוקרה למתנדבים ממש צריך קצין לזה. אם יש קצינים שקוראים פוסט זה שיגיבו ולאחר מיכן שיכנסו לניידת ולצאת לעבודה האמיתית כנגד תאונות הדרכים שזו מהות היתנדבותינו ולא כל הבבל"ט דרגות שמדרגות.

שאלה לעזרא גנני :

צהרים טובים, אני לא קצין . קראתי בעיון את השרשור ושאלתי אליך היא "למה אתה כזה אנטי כנגד קצינים מתנדבים, למה אתה ממורמר על כל העולם" זה שאתה, אני ועוד הרבה אחרים וטובים שכן מתנדבים ושכן רושמים דוחו"ת בלי דרגות קצונה לא אומר שלא צריך את הקצינים, גם למנהלות מכל הסוגים צריך אותם, נכון יש קצינים המבינים בתנועה ויש שלא, אז מה ? בגלל זה "אתה מורה לו להסיר דרגות כשהוא איתך בניידת" ? שמע אולי מרוב חשיבות עצמית וותק השתן קצת עלה למעלה?

iz3

כבר פרטתי את מישנתי . השתן לא עלה לראש אל דאגה .הוסיף ואומר . מתנדב הינו אדם שבא מרצונו וזמנו החופשי. ובשל כך אינו צריך לצפות למידרוג כזה או אחר . אם ניתן לו דרגה הוא יעבוד טוב יותר? ואם כן אז לא צריך אותו.גם הקצינים מקרב המתנדבים שיתן לי קצין אחד שדרגותיו עושים משהו למעט ניפוח החזה הפרטי ולא יותר . מפה יוצא איפה שאני מתנגד לדרגות מכל סוג שהוא . לעומת זאת אני בהחלט שמח על תעודות הוקרה על פועלו של מתנדב .אומר הדבר תודה על פועלך. חג שמח

עזרא-איזה דרגה יש לך? אולי כאן הבעייה?

לפי מה שהבנתי הוא גימלאי של צה"ל

פה הבעיה הוא פשוט לא נכנס עם הדרגות שלו מהצבא ופיספס את ההזדמנות עכשיו אי אפשר לקבל את הדרגות ללא קורס - תקן אותי אם אני טועה ?

כאן הבעייתיות בדרגות

ללא ההכשרה והנסיון שאמורים להיות מאחוריהן, וללא הסמכויות והאחריות שנלווים להן. לכן מצטרף לדעתו, ש"עדיף בלי דרגות בכלל" (אלא אם הן קשורות לתפקיד).

ליוסי לוי

יוסי הבנת נכון אני גימלאי צה"ל ובזמן השירות הדרגה היתה משמעותית ואפילו משמעותית מאוד אם במעמד ואם בפיקוד על חיילים. ביום שהמדים ירדו. ירדו גם הדרגות למעט בגודל הגימלא המתגמלת בהתאם לדרגה. כשאני אזרח איני חפץ בדרגה כל שהיא אלה להגיע לתת תורנות/משמרת שניים בשבוע לפי הזמן הפנוי . והעיקר לתת מעצמך בעבור הקהילה שבה אנו חיים. ואם הצלחנו למנוע תאונה אחת עשינו את שלנו ככתוב "כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו". מועדים לשמחה

כאן הבעייתיות בדרגות

ללא ההכשרה והנסיון שאמורים להיות מאחוריהן, וללא הסמכויות והאחריות שנלווים להן. לכן מצטרף לדעתו, ש"עדיף בלי דרגות בכלל" (אלא אם הן קשורות לתפקיד).

הרשו נא לי לפרוס את מישנתי

אותי אישית לא מעניין הדרגות ,לא מעניין הסק"מ לא מתעניין בכיבודים , כרב סרן במילואים האם נראה לכם שאהיה רבט/נגד/טרש/צלש? כלשהוא?? ממש לא , לכן מוותרים על הכל לי יש את הדרגה הכי טובה שניתן , אני מתנדב גאה!!!
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר