הודעה שהתפרסמה באינטרנט - חשוב

"מתנדבי זק"א מחוז צפון התכנסו לשבת גיבוש ואחדות במלון כינר בטבריה" עד כמה שידוע לי ותקנו אותי אם אני טועה מתנדבי זק"א הינם מתנדבים של משטרת ישראל (סליחה אם טעיתי) איך ולמה ממומנות פעולות כאלו ע"ח מי ולמה. בבואי לארגן אירוע ליחידת מתנדבים בה אני משרת פניתי לעזרא במימון קטן (לא סופ"ש במלון עם בני משפחה) ממשטרת ישראל, לאחר שבוע של היתדיינות נמסר לי כלאחר יד כי "משטרת ישראל אינה תומכת ברווחה של מתנדבים". לידיעתכם כל העושים במלאכה\ זוהי תשובה שנתקבלה מקצין אק"מ בדרגת רפ"ק, ולדבריו נמסרה לו מגורמים בכירים ממנו. אז מהיכן שואבים אנשי זק"א תקציבים ??? אשמח לקבל תשובה.

ממתי זק"א הנם משטרה?

זק"א שייך לזק"א ותקציב רווחה של אק"מ זה בערך 4 שקל למתנדב , סכום אדיר שבו אתה יכול ללכת למסעדה לאכול כראוי ולקנח בברנדי 777 אם הייתה בשנות החמישים

זק"א הוא סוג של ייצור כלאיים

בגדול ארגון עצמאי שעובד בשיתוף עם משטרת ישראל. מבחינת כל מה שקשור לתיחזוק וטיפוח המתנדב, למשטרת ישראל יש עוד דרך ארוכה לעשות. ד"א, גם מבחינת דוברות.

ממתי זק"א הנם משטרה?

זק"א שייך לזק"א ותקציב רווחה של אק"מ זה בערך 4 שקל למתנדב , סכום אדיר שבו אתה יכול ללכת למסעדה לאכול כראוי ולקנח בברנדי 777 אם הייתה בשנות החמישים

רק 4 שקל למתנדב ? יה-

אללה ! אז מאיפוה היה להם כסף להעניק לי שעון[לא רע דווקא] כשפרשתי ? אה ,כן , זה מהכסף שנחסך כשלא העניקו לכל המתנדבים את אות מלחמת לבנון השניה ......... אני עדיין משתמש בפנס לחפש את הצדק .

כל מתנדבי זקא הם מתנדבים במשטרה (זיהוי פלילי)

רק שבניגוד אלינו הם מוצאים תורמים חרדים שיתמכו בהם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר