המשטרה : אני ואפסי עוד. אין כמונו

אני לא אוהב לבכות או ללכלך ,אבל תראו את גישת המשטרה למי שלא חלק אינטגרלי שלה . כמו שהמתנדבים לא קבלו אות מלחמת לבנון השניה, כך גם הכבאים לא מוכרים כחללי צהל .[בשרפה בכרמל] אני גם לא מבין איך הכניסו את הסוהרים שנספו בכרמל לקטגוריה של חללי קרבות ישראל ! הכבאים והסוהרים נספו באותו מקרה טראגי , אז מדוע ההפליה ???????????????????????????????????

שלושת הכבאים שנפלו הרבה יותר גיבורים מכל האחרים....

בטח יותר משלושת קציני משטרה!!!ודווקא אותם לא לכלול כחללי משרד הבטחון זהו חלמאות לשמה.....

תשובה לחברי אילן

יש למשטרה הרבה בעיות וחולשות הזקוקות לפיתרון וטיפול. אבל במקרה זה אתה טועה. זו בעיה של חקיקה שהממשלה או הכנסת צריכים לטפל. ואכן בלחץ של הציבור ,הכבאים ומשפחות הניספים הנושא טופל. יישר כח לצודקים שלא ויתרו.

שלושת הכבאים שנפלו הרבה יותר גיבורים מכל האחרים....

בטח יותר משלושת קציני משטרה!!!ודווקא אותם לא לכלול כחללי משרד הבטחון זהו חלמאות לשמה.....

גיבורים??

למה חברי תשווה בין דם לדם ובין הקרבה להקרבה. באם חס"ו לדוגמא היה במקום מולינה ז"ל שהגיע לשם ונישאר,היה באזור מתנדב ית"מ שעלול היה להקלע למקום בתוקף תפקידו,היית חושב אחרת ??

- שלום לכולם.

ההתכתבות בעניין הינה הלקאה עצמית מיותרת (לחבוט במשטרה כאשמה בהבחנה בין הקורבנות?) ולמה: א. חללי משטרת ישראל ושב"ס כמו חללי צה"ל- ההכרה בהם כחללי מערכות ישראל הינה מעצם היותינו חלק מגופי הבטחון ומוכרים ע"י משרד הבטחון לנכות או ,לא עלינו כחללים במותם. ב. לגבי כיבוי אש- עד היום מערך הכיבוי היה כפוף למשרד הפנים והכבאים היו עובדים ברשויות או איגודי ערים. ג. אני מניחה, שלנוכח הטרגדיה שפקדה אותנו והשינויים הצפויים במבנה המערך,כפיפותו וכל התקנות שיתלוו לכך- גם כאן יבוא לציון גואל בהקדם. רק בשורות טובות. יודית
מנהל הפורום
1000+

זה לא אני שהשוותי בין דם לדם...

משרד הבטחון לא רצה להכיר בשלושת הכבאים שנפלו .....זה משרד הבטחון שמפלה בין דם לדם

- שלום לכולם.

ההתכתבות בעניין הינה הלקאה עצמית מיותרת (לחבוט במשטרה כאשמה בהבחנה בין הקורבנות?) ולמה: א. חללי משטרת ישראל ושב"ס כמו חללי צה"ל- ההכרה בהם כחללי מערכות ישראל הינה מעצם היותינו חלק מגופי הבטחון ומוכרים ע"י משרד הבטחון לנכות או ,לא עלינו כחללים במותם. ב. לגבי כיבוי אש- עד היום מערך הכיבוי היה כפוף למשרד הפנים והכבאים היו עובדים ברשויות או איגודי ערים. ג. אני מניחה, שלנוכח הטרגדיה שפקדה אותנו והשינויים הצפויים במבנה המערך,כפיפותו וכל התקנות שיתלוו לכך- גם כאן יבוא לציון גואל בהקדם. רק בשורות טובות. יודית

אני מצטער יודית, אבל זה

בדיוק נקרא כסת"ח . ההחלטה , ההחלטה המטומטמת היא הבעיה . גם מי שהחליט שהמתנדבים לא יקבלו אות מלחמת שלום הגליל השניה הוא "המטומטם ". מה היה דינו של מתנדב ית"ם שהיה נספה בשרפה ? נחכה ונראה ? זו הבעיה , שלנו אין הורים שילחמו את מלחמתנו .את ומפקדת אקמ היו צריכים להרים את קולכם . כן, אבל אנחנו רק כחולי מדים ואילו אתם בעלי דם כחול .[לא את אישית-כמובן ]

-תיקון שתי טעויות:

1. לפנ כשנתיים (אל תתפסו אותי על תאריך)- בטרם חולקו ותות המלחמה,בוצעה פניה ליח' השטח להעביר שמות מתנדבים שעומדים בקריטריונים שנקבעו,כדי לתת את אות המלחמה- מי שהעביר ומתנדביו עמדו בקריטריונים- גם קיבל. התייחסתי בעבר ואציין גם כעת,שבטוחני שיש מתנדבם שלא קיבלו למרות שהגיע להם,בגלל טיפול לקוי או אי-טיפול של מפקדיהם. 2. לו חלילה מתנדב היה נספה(בעת פעילותו), חס וחלילה,בין ם בשריפה ובין אם בארוע אחר- הוא מוכר כחלל משטרת ישראל ולצערי, יש לנו מתנדבים כאלה (ז"ל).שמותיהם גם מופיעים לצד שמות שוטרים בקירות וגלעד במחוזות/מחבים/מתנ"אות.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר