מסכים!

מסכים איתך צבי, כל מלה בסלע! מצטרף אליך ומכפיל את מלות התודה ליודית התותחית שלנו!! יודית היקרה, חג פסח שמח!!!

ברכות

מצטרף לברכות .חג שמח ואביב פורח ליודית.

שלום מיקי

איני נוטה להתייחס לדברים שאתה כותב ולא אעשה כן גם הפעם.גם יש לי באפשרותי למחוק התייחסויותיך ללא קושי,אך איני נוהגת לסתום פיות. לרגל חג הפסח החלטתי לחרוג ממנהגי בנסיון לעשות סדר ונקיון כאן בפורום. אני תוהה למה אתה מתבטא כפי שאתה מתבטא. האם התנדבת ופגעו בך? האם נתקלת בשוטר/מתנדב שלדעתך טעה בשיקול דעתו? אשמח לקבל התייחסותך באופן מכובד כאן בפורום או למייל האישי שלי: yuditefraim@walla.com . יש כאן בפורום ובארץ בכלל מתנדבים שצריך להסיר בפניהם את הכובע- מי יותר ומי פחות. ולצד המחויבויות הרבות שיש להם כמתנדבים,המערכת משתדלת לתגמל היכן שרק ניתן.אבל בין להעביר בקורת לבין ההשתלחות הקבועה שלך- המרחק גדול וחבל. חג שמח לך ולבני ביתך. יודית

בקשה למיקי ולכולנו

לחברי היקרים, יודית שוב צודקת ובכדי להסיר ספק ,אני לא שייך לפיקודיה ,אני ממרחב הנגב. אבל לגופו של עיניין . בבקשה מספיק עם הרמה הירודה והברכות כביכול. אני ניכנס לפורום לקבלת מידע , להרגיש את הלך הרוחות והבעיות במקומות אחרים של האק"מ, מה שלצערי בפייסבוק אין עדיין ((יש שם דברים אחרים חשובים). אבל אנא מכם אל תורידו את החשק להכנס . רבים מחברי אנשים מצוינים בעלי ידע רחב בשטח, לא באם כאן יותר לידי ביטוי . מאד חבל ומצער!. למי שזה איכפת ואחרים אזי לתשומת ליבכם!!. חג שמח ושקט לבית האק"מ שפעם באמת היה סוג של מסגרת חברתית(הותיקים ביותר מנסים לשמור על הגחלת) ולכל בית ישראל.

-שלום רב, בשעה טובה הופקו הכרטיסים

התבשרנו,שהכרטיסים נשלחו הבוקר בדואר ישראל לבתי המתנדבים החברים בקרנות ע"פ כתובתם ביח' הקרנות. מי שלגביו היתה בעיית איתור הכתובת- הכרטיסים יחולקו דרך מטה אק"מ ליחידות ביום א' הקרוב. בברכת חג שמח! יודית

תודה וחג שמח

הכרטיסים כבר הגיעו לבתים. חג שמח ותודה על הטיפול המסור

מסכים!

מסכים איתך צבי, כל מלה בסלע! מצטרף אליך ומכפיל את מלות התודה ליודית התותחית שלנו!! יודית היקרה, חג פסח שמח!!!

- אתם הראויים לתודה ולהערכה. חג שמח

מנהל הפורום
1000+

כי אנו מתנדבים ולא סופרים אותנו - אני מחר מתנתק מהם חוצפנים

הי גוני גוני .

בעקבות פרישת הותיקים וחוסר דם חדש וגם זה שאתה מנתק מגע [באמת?] אני מבין שסוף סוף האסימונים מתחילים ליפול .... מתי יפול האסימון למפקדת אקם ? לכל אנשי יתם בתחנות : עשו לכם טובה , עברו לשלוחות התנועה של מתנא שם לפחות אין חילוקי דעות עם כל מיני מבסים מטורללים .

ג'וני בריבוע - שכר מצווה = מצווה

אתה מדבר כמו עובד ותיק שלקחו לו זכויות,מה אתה בסך הכל ? מתנדב ! אבל מתנדב גרוע !מתנדב הרוצה תנאים בעד עבודתו. לא טוב לך ? לך הביתה ! איש לא מכריח אותך להתנדב.

אני לא חושב שגוני גוני

מתנתק מכרטיס הקרנות . אם הבנתי נכון הוא מתנתק מהרוח הרעה המזלזלת שבה מתייחסים למתנדב . ניחתן אותנן ,שמרו אותנו במקום הכי נמוך שאפשר ותמורה לא נתנו . לא חברות ב"איפאלא" ולא אות מלחמה . הפרייר עשה את שלו . הפרייר יכול ללכת . אין מתנדבים חדשים ? בחלקו ,זה בגלל שאם שואלים ותיקים שפרשו , ההמלצה היא "לא בשבילך" .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר