קרנות השוטרים

מדוע לא טוענים לנו את הכרטיסים ל-h&o משהוא יודע משהו

כי אנו מתנדבים ולא סופרים אותנו - אני מחר מתנתק מהם חוצפנים

לג'וני בריבוע - יצא המרצע מן השק ! לא קיבלת הטבה בכרטיס אז החלטת להתנתק

הוא שאמרתי,רוב המתנדבים באים מאינטרס אישי ולא מרצון

מיקי מאוס - שמעת על המושג הרעת תנאים או איפה ואיפה? זה מה שהם עשו

מה זאת אומר רק חלק יקבלו? מה הקריטריונים? למה זה כה סודי? נתת הטבה לעובד - אסור לך לקחת חזרה .אם כבר כולם או אף אחד. זה פשוט מרגיז. זה לא עניין ההנחה זה עניין הערכה עד שעושים מעשה אשר אומר - אנו מעריכים אתכם מתנדבים ולכן אנו מצ'פרים אתכם בהטבה זו - הם מקלקלים. חבל. זה מראה כמה אנו שווים כקליפת שום

מיקי את אוויל משריש

הצהרה כזו מקוממת ואתה יודע זאת , מעיד על חרא של אופי , מי לכל נהרוחות משתמש בקרנות הוטרים אני כמעט 17 שנה מתנדב לא השתמשתי לא נרשמתי לא מתעניין בזה , כל מי שאני מכיר לא מתעסק עם זה , \בקיצור יצאת מה שכולם יודעים

כי אנו מתנדבים ולא סופרים אותנו - אני מחר מתנתק מהם חוצפנים

איך מתנתקים??

האם משהוא יכול לעזור באיך ניתן להתנתק. ניסיתי דרך חברת כרטיס האשראי- לא ניתן מאחר וקרנות עשו את זה כעסקה רגילה ולא הוראת קבע....????להשיג נציג בקרנות בלתי אפשרי. העיקר אנחנו משלמים ולא מקבלים דבר. ולכל השוטרים הנחמדים....עדיף לא להוסיף מילה המבין יבין

מיקי מאוס - שמעת על המושג הרעת תנאים או איפה ואיפה? זה מה שהם עשו

מה זאת אומר רק חלק יקבלו? מה הקריטריונים? למה זה כה סודי? נתת הטבה לעובד - אסור לך לקחת חזרה .אם כבר כולם או אף אחד. זה פשוט מרגיז. זה לא עניין ההנחה זה עניין הערכה עד שעושים מעשה אשר אומר - אנו מעריכים אתכם מתנדבים ולכן אנו מצ'פרים אתכם בהטבה זו - הם מקלקלים. חבל. זה מראה כמה אנו שווים כקליפת שום

ג'וני בריבוע - שכר מצווה = מצווה

אתה מדבר כמו עובד ותיק שלקחו לו זכויות,מה אתה בסך הכל ? מתנדב ! אבל מתנדב גרוע !מתנדב הרוצה תנאים בעד עבודתו. לא טוב לך ? לך הביתה ! איש לא מכריח אותך להתנדב.

מיקי את אוויל משריש

הצהרה כזו מקוממת ואתה יודע זאת , מעיד על חרא של אופי , מי לכל נהרוחות משתמש בקרנות הוטרים אני כמעט 17 שנה מתנדב לא השתמשתי לא נרשמתי לא מתעניין בזה , כל מי שאני מכיר לא מתעסק עם זה , \בקיצור יצאת מה שכולם יודעים

אדון בן חמו - לא הבנתי,מה זה המילה הזו אוויל ?

זו ברכה או קללה ? ,אנטי דיסקלט והמורה שלי מתה בכיתה ב'. אתה אולי 17 שנים מתנדב ולא השתמשת בכרטיס הזה,יש כאלה בקושי שנה וטחנו את האמא של הכרטיס הזה. קרא בעצמך בפורום זה.

קרנות השוטרים

מדוע לא טוענים לנו את הכרטיסים ל-h&o משהוא יודע משהו

-שלום רב, בשעה טובה הופקו הכרטיסים

התבשרנו,שהכרטיסים נשלחו הבוקר בדואר ישראל לבתי המתנדבים החברים בקרנות ע"פ כתובתם ביח' הקרנות. מי שלגביו היתה בעיית איתור הכתובת- הכרטיסים יחולקו דרך מטה אק"מ ליחידות ביום א' הקרוב. בברכת חג שמח! יודית
מנהל הפורום
1000+

אדון בן חמו - לא הבנתי,מה זה המילה הזו אוויל ?

זו ברכה או קללה ? ,אנטי דיסקלט והמורה שלי מתה בכיתה ב'. אתה אולי 17 שנים מתנדב ולא השתמשת בכרטיס הזה,יש כאלה בקושי שנה וטחנו את האמא של הכרטיס הזה. קרא בעצמך בפורום זה.

שלום מיקי

איני נוטה להתייחס לדברים שאתה כותב ולא אעשה כן גם הפעם.גם יש לי באפשרותי למחוק התייחסויותיך ללא קושי,אך איני נוהגת לסתום פיות. לרגל חג הפסח החלטתי לחרוג ממנהגי בנסיון לעשות סדר ונקיון כאן בפורום. אני תוהה למה אתה מתבטא כפי שאתה מתבטא. האם התנדבת ופגעו בך? האם נתקלת בשוטר/מתנדב שלדעתך טעה בשיקול דעתו? אשמח לקבל התייחסותך באופן מכובד כאן בפורום או למייל האישי שלי: yuditefraim@walla.com . יש כאן בפורום ובארץ בכלל מתנדבים שצריך להסיר בפניהם את הכובע- מי יותר ומי פחות. ולצד המחויבויות הרבות שיש להם כמתנדבים,המערכת משתדלת לתגמל היכן שרק ניתן.אבל בין להעביר בקורת לבין ההשתלחות הקבועה שלך- המרחק גדול וחבל. חג שמח לך ולבני ביתך. יודית
מנהל הפורום
1000+

יודית - בסך הכל הצבתי בפניכם מראה ומה שניבט משם לא נעים

כנראה שהדבר אינו מןצא חן בעיניך. אז בבקשה נא לא לאיים !!! תמחקו .

יודית, לו רק היית יודעת במי מדובר ומה היה תפקידו

מר "מיקי", מה מזג האויר באילת ? בדבריך ובהשמצותיך, אתה רק מבסס את טיעון המתנדבים כנגד שוטרים וקציני משטרה אשר מתנכלים למתנדבים. פרשת מהשירות, עכשיו שב בשקט על החוף ותהנה מהעיר. מדוע אתה ממשיך להפיץ בפורום את הרעל שלך ???

פחדן ! גם כינוי אין לך

-שלום רב, בשעה טובה הופקו הכרטיסים

התבשרנו,שהכרטיסים נשלחו הבוקר בדואר ישראל לבתי המתנדבים החברים בקרנות ע"פ כתובתם ביח' הקרנות. מי שלגביו היתה בעיית איתור הכתובת- הכרטיסים יחולקו דרך מטה אק"מ ליחידות ביום א' הקרוב. בברכת חג שמח! יודית

בשורה טובה והבעת תודה

תודה ליודית על הבדיקה והתשובה החיובית . יש להבין כי פעילותה עבורנו אינה מחובתה ואינה במובן מאליו.אין רבים שעושים עבור המתנדבים כפי שקצינת אק"מ שפלה עושה . לכן יודית היקרה . בפרוס חג החרות והאביב , תודה ענקית ממני ומכל אלו שיודעים לשאול אבל לא יודעים להגיד תודה על המאמץ וההשקעה שלך . כפי שאמרתי לחברי ובפורום זה "חבל שלא ניתן לשכפלך לעוד מרחבי האק"מ"

מסכים!

מסכים איתך צבי, כל מלה בסלע! מצטרף אליך ומכפיל את מלות התודה ליודית התותחית שלנו!! יודית היקרה, חג פסח שמח!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר