כרטיס ההטבות.

נודע לי ממולטיפאס החברה שצריכה להנפיק את כרטיס ההטבות.שיש החלטה שלא להנפיק את כרטיס ההטבות למתנדבים.

- שני הנושאים שהעליתם- אני בודקת ואעדכנכם

מנהל הפורום
1000+

- בוקר טוב. עדכון בנושא

שוחחתי עם ישראל כהן מקרנות שוטרים, האחראי על תחום המתנדבים כחברי קרנות: 1. אכן, יש עיכוב בניפוק הכרטיס למתנדבים ומטפלים בזה. 2. ההנחות שנקבעו ב-h&o תקפות גם למתנדבים(לכשיהיה הכרטיס) 3. ללא קשר, ניתן לנצל ההטבות שבאתר קרנות,כחברי קרנות,ללא תלות בכרטיס זה- יש כרטיסים לפורים,פסח וכו'. בברכה יודית
מנהל הפורום
1000+

זה מה שמעניין את המתנדבים ? H&O ? קרנות וההטבות ? ואני לתומי חשבתי שבאו לתרום מזמנם.

אז זה הסוד להתנדבות ? או אולי לבישת המדים שהופכת סמרטוטים "לגברים" ? נראה אתכם מתנדבים ללא ההטבות הללו ! זה "השוחד" שמשלמים לכם בעד ההתנדבות ? איך אומרים ? פכככככככככ

שכחת את הפזמון החוזר ארוחת צהריים

אדון מיקי - מאוס?

אני קורא בין המילים קצת עלבון וזלזול כלפי המתנדבים תגובתך צורמת. אנו מתנדבים כי בחרנו להתנדב ולא משיקולים של הטבות אלו או אחרות. הנחות התחילו רק לפני שנתיים. רובם של המתנדבים שועלים וותיקים. אתה מכיר את המשפט מהצבא ? אם נותנים לך קח אם מרביצים לך ברח ? אם המערכת הואילה בטובה לצפר את המתנדבים כאות הערכה בבהנחות אלו או אחרות הזהות כמעט לשוטרים אז למה לא ?

אדון jonny2jonny ,אתה כנראה שייך לאלה המחפשים שררה וכח ,אחרת לא הבנתי מה התוספת שלך "מאוס" האם לקרא את זה מלרע או מלעיל ? חוץ צזה קרא.

סגנון כתיבתך הוא אופייני לאלה שהשטן עלה להם למוח. המשמר האזרחי הוא גוף שהוא סמי מליציה ! רק אחוז קטן מתנדב מתוך רצון לתרום באמת,השאר ? מניעים אישיים שונים .אני לא חי על הירח ולא הגעתי ממאדים,יש לי מושג מה קורה שם. מעניין למה אתם לא מתנדבים לגופים המסיעים לבני אדם,כגון בתי חולים,סיוע לקשישים,לילדים פגועים וכו' .אתם מתנדבים לגוף האוצר בתוכו כח ,לא חמלה. אני מעריך את הדודות הזקנות בבתי החולים המגישות תה לחולים יותר מכל מתנדב במשמר האזרחי ! אני מעריך יותר את ותם מתנדבים הפוקדים בתי קשישים עריריים . אני מעריך יותר את אלה המתנדבים המסייעים לאוכלוסייה עם הצרכים המיוחדים. הבנת את זה ברוך ? או דבל ג'וני ?

זה מה שמעניין את המתנדבים ? H&O ? קרנות וההטבות ? ואני לתומי חשבתי שבאו לתרום מזמנם.

אז זה הסוד להתנדבות ? או אולי לבישת המדים שהופכת סמרטוטים "לגברים" ? נראה אתכם מתנדבים ללא ההטבות הללו ! זה "השוחד" שמשלמים לכם בעד ההתנדבות ? איך אומרים ? פכככככככככ

ג'וני - ראה על מה המתנדבים מתדיינים בפורום ותבין מה כוונתי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר