מישהוא יודע מה הסיבה האמיתית לפקקים האדירים בימים האחרונים??

ולא, לא מדובר על פקק סתמי

רוצים להבין מדוע הפקקים מתגברים כל יום באשמה ישירה של המשטרה?

היחידה הארצית לפנוי צירים מושבתת מפעילות משום שבמשך 5 חודשים המשטרה לא מעבירה דלק לכיסוי ההתחייבויות שלה . וזה רק קצה המזלג, רוצים לדעת עוד??

אתה שואל או עונה

שמת ודאי לב לעובדה שאתה גם שואל וגם עונה לעצמך לאחר יום. מי המעוניין להיות מנוי על כוחות משטרת ישראל כשוטר או כמתנדב לא יכול לנקוט בנשק ה"שביתה" כי כך זה לא עובד. רובם של המתנדבים מגיע על מנת לתרום ולא יקרה דבר אם אלו הממתינים לתגמול כל שהו על התנדבותם ייפרשו להם בשקט. יום טוב לכולם.

הרשה נא לי להגיב אני מכיר את הנושא על בוריו

מדובר על מעל 70 מתנדבים שנותנים מעל 100 אחוז כולל מימון ציוד ורשת תקשורת ,הדרכות , ריענונים,בלאי,והכל על חשבונם, מדובר באלפי ליטרים ולא על איזה סיור ממונע של 15 ליטר בחודש, וויכוח בין מחלקות המשטרה מונע את המשך ההפעלה ולא המתנדבים.

כנראה שאלו הם צרכי המשטרה

אודה לך באם תבהיר את כוונתך

מה כוונתך שהמתנדבים לא יתנדבו? שהמשטרה לא תעמוד בהתחיובויותיה? מתנדבי היחידה הארצית לפנוי צירים עבדו 5 חודשים רצופים יומם ולייל ללא כל חשבון לדלק או להחזר כלשהוא, הנאמנות הראשונית של מתנדבי היחידה הינה לנוהגים בדרך קרי, עמך ישראל התקוע בפקקים

בסוף הבנת לבד !!

אין צורך לצעוק דרך הרשת את אשר צעקת (שלא כנציג של כל בעלי רכב בשרות המשטרה)לדעתי כל אחד מהמתנדבים יעשה את חשבון הנפש שלו בנושא, ישנם דרכים להגיע אל הכפתורים האחראים לנושא ולא להכפיש דרך הרשת ו/או להמריד מתנדבים אחרים. ידידי !! הגעת היות ורצית להיות מתנדב, אם עבר לך בינתיים לא נורא, החזר את הציוד עליו הינך חתום כולל תעודת מינוי אמור יפה שלום ונגמר הסיפור. אתה באמת לא חייב, אך זכור לך - אין לנו משטרה אחרת !! אל תוציא לעז דרך הרשת. לא מכובד כלל בברכה אבשה.

הרשה נא לי להגיב אני מכיר את הנושא על בוריו

מדובר על מעל 70 מתנדבים שנותנים מעל 100 אחוז כולל מימון ציוד ורשת תקשורת ,הדרכות , ריענונים,בלאי,והכל על חשבונם, מדובר באלפי ליטרים ולא על איזה סיור ממונע של 15 ליטר בחודש, וויכוח בין מחלקות המשטרה מונע את המשך ההפעלה ולא המתנדבים.

מה קרה , פתאום לא בא לך לתרום מזמנך וכספך ???

דלק ליחידות הג'יפים

המשטרה החליטה שרק עבור איתור נעדרים בשטח שצריך בו 4X4 ינתן החזר דלק לכל השאר הם לא מוכנים לתת החזרי דלק (הם עוד חושבים שבאמת ה-15 ליטר האלו הם מספיקים) רוב יחידות הג'יפים ברחבי הארץ הפסיקו את הפעילות שלהם בגלל שהמשטרה לא מעוניינת לתת דלק

כנראה שאלו הם צרכי המשטרה

בתור אחד שגם נחשף לעבודת היחידה - המשפט שלך לא נכון

מהם צרכי המשטרה ? האם ידוע לך היקף, אופי ועומק הפעילות של היחפ"צ ? קציני משטרה, לא מחוברים כלכך לעשייה המשטרתית בתחום, כמו מתנדבי היחידה. ולפי מצב הקריאות והעזרות המשטרה בהם, הרי ברור שצרכי המשטרה הם בהחלט להעזר ביחידה ולשמר את פעילותה. אני מניח שבימים הקרובים, מישהו למעלה יבין את נחיצות היחידה ומתנדביה והנושא יסגר בצורה הטובה ביותר.

אודה לך באם תבהיר את כוונתך

מה כוונתך שהמתנדבים לא יתנדבו? שהמשטרה לא תעמוד בהתחיובויותיה? מתנדבי היחידה הארצית לפנוי צירים עבדו 5 חודשים רצופים יומם ולייל ללא כל חשבון לדלק או להחזר כלשהוא, הנאמנות הראשונית של מתנדבי היחידה הינה לנוהגים בדרך קרי, עמך ישראל התקוע בפקקים

"מה כוונתך שהמתנדבים לא יתנדבו?"

"מה כוונתך שהמתנדבים לא יתנדבו?" הכוונה היא שתחזירו את הווסט הצהוב שתלוי מאחורה ותנתקו את פליקירי הוואסח מהשקע מצית... "מתנדבי היחידה הארצית לפנוי צירים עבדו 5 חודשים רצופים יומם ולייל ללא כל חשבון לדלק או להחזר כלשהוא," כבוד! אל תדאג פראיירים לא מתים... "הנאמנות הראשונית של מתנדבי היחידה הינה לנוהגים בדרך קרי, עמך ישראל התקוע בפקקים" תודה רבה, החלפת את השוטר / גרר שהיה אמור להגיע גם ככה. אולי עכשיו נקבל שירות משוטר / גרר אמיתי...

אני מבין שכרגיל יש פה אנשים קטנים

עם תשובות אכולות קנאה

לכל יפי הנפש באשר הם

צר לי לשמוע כי הינכם מייצגים ציבור "נהגים תקועים בפקקים", טעות בידכם, אתם מייצגים את עצמיכם בקושי, ואל תנסו להצטדק בכל מיני אימרות כאלו ואחרות, כל מי המגיע להתנדב עושה זאת למען עצמו בלבד, יש כאלו העושים זאת לקידוש מטרה מסויימת אותה הציבו כמטרה לעצמם וכאלו הבאים בנקיון כפיים לעשות למען הקהילה ולמען עצמם בראש וראשונה, התגמול האישי הוא המניע להתנדבות חד וחלק. לא דלק כן דלק ולא ציבור התקועים בפקקים די אם הקיטורים המועלים כאן השכם וערב זה לא מתאים לא הדרך ולא הצורה, כבר רשמתי שיש דרכים אחרות לפתור את נושא הדלק ולא להקים קול צעקה ולהחפיש את המשטרה, מי שאינו מעוניין שיחזיר ציוד ותעודה ויילך הביתה, איש אינו עושה טובה לאף אחד. התנדבות כשמה כן היא - ה ת נ ד ב ו ת. בברכה.

"מה כוונתך שהמתנדבים לא יתנדבו?"

"מה כוונתך שהמתנדבים לא יתנדבו?" הכוונה היא שתחזירו את הווסט הצהוב שתלוי מאחורה ותנתקו את פליקירי הוואסח מהשקע מצית... "מתנדבי היחידה הארצית לפנוי צירים עבדו 5 חודשים רצופים יומם ולייל ללא כל חשבון לדלק או להחזר כלשהוא," כבוד! אל תדאג פראיירים לא מתים... "הנאמנות הראשונית של מתנדבי היחידה הינה לנוהגים בדרך קרי, עמך ישראל התקוע בפקקים" תודה רבה, החלפת את השוטר / גרר שהיה אמור להגיע גם ככה. אולי עכשיו נקבל שירות משוטר / גרר אמיתי...

אתה מפספס פה לחלוטין

מספיק להקשיב לגלגל"צ מיום ראשון האחרון ולהבין את הנזק הנגרם כתוצאה מהשבתת פעילות היחידה. נושא הגרר המקצועי שהזכרת, הוא בדיחה עצובה שאני ספק אם בכלל הבנת מה אמרת. החוזה בין משטרת ישראל לחב' הגרירה נותן לגרר מרווח של 3 שעות מרגע הקריאה ועד להגעת הגרר למקום הארוע. כלומר אוטומטית, יש למשטרה עד שלוש שעות שמבחינתם הפקק הוא בגדר "חוקי". כאשר זמני התגובה של היחפ"צ נמדדים בדקות ספורות. נושא הוואסח, פושה בכל היחידות של משטרת ישראל כולל עבירות פליליות (פשוטו כמשמעו) מצד מתנדבים. טוב יעשה ברגע שמישהו ייקח על עצמו את הנושא ויכניס סדר לג'ונגל הזה שנקרא משמר אזרחי.

אולי...

ואולי לא, מה קרה ביום שני? והיום? גם אם העדרה של היחידה יצור פער (ממשי) זה לא אומר שהוא לא יסגר. גם אם היחפ"ה היא היא הילד שעומד עם האצבע בסכר זה לא אומר שאת הסכר לא ניתן לתקן...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר