אפס סובלנות לחנית נכים

אפס סובלנות למי שתופס חנית נכים ללא תג חניה. אמש במשמרת היתמקדנו בנושא זה ואכן מולאו מספר לא קטן של דוחו"ת .נכון 1000 ש"ח זה לא פשוט אך מנגד בטוח שלא רק מקבלי הדוחו"ת ילמדו על כיסם כי אם כל המעגל הסובב את השורכים ישמע ויזהר. חברים יקרים אפס סובלנות . למעט נהג אחד שקיבל את הדו"ח ביד לכל השאר הדו"ח הוצמד לשמשה הקדמית. אני קורא מפה לחברים לא לוותר כמו שאנו מוותרים לפעמים בדוחו"ת אחרים . יום טוב לכולם

היו צריכים להפוך את זה לפסילה ולא לדו"ח

לדעתי צריך מידרוג...

1,000 ש"ח זה קנס משמעותי ביותר לגבי עברת חניה, הגם שיש בה מן החוצפה והאנוכיות. לדעתי היה צריך לעשות מידרוג: רכב חונה בחניית נכים - 500 ש"ח. רכב עוצר (מחכה) בחניית נכים - 250 ש"ח. עד כה לא נתנו לאכיפת עברה זו יחס רציני לכן התופעה פשתה. אילו היו אוכפים ברצינות כי אז סכום של 500 ש"ח היה מרתיע בהחלט.

מעבר לרישום הדוח

אני מבקש מהיומנאי לאתר את בעל הרכב ולבקש ממנו טלפונית לסלק את הרכב. אגב אני עושה זאת בכל מקרה של הפרעה לתנועה. הסיבה היא פשוטה, מעבר לעונש המגיע לנהג החונה שלא כחוק, יש לדאוג לכך שיעמדו מקומות חניה לטובת הנכים במקרה הזה. או אם ההפרעה לתנועה הצדיקה מתן דוח, יש לדאוג לסלקה..

לישי

ראה מה כתבת, "מעבר לעונש המגיע לנהג החונה שלא כחוק, יש לדאוג לכך שיעמדו מקומות חניה לטובת הנכים במקרה הזה". בפרשנות כאילו נרשמו דוחו"ת סתמיות. איך אפשר לדאוג לחנית נכים אחרת כאשר זו תפוסה? באשר להעסקת היומנאי שיאתר את הנהג. הייתי מוסיף שהיומנאי גם יגיד לנהג שניידת עם קפה הפוך וקורסון ממתין לו ליד רכבו. מה פתאום? התחלתי בשירשור .אפס סובלנות כלומר אין סובלנות.נקודה. דע,כל דו"ח באשר הוא ולא חשוב תמיד יש לו הדים סביבתיים כדוגמה. וואלה אכלתי היום דו"ח וכו' וכו'. יעקבי ידידי לומר את האמת 1000 ש"ח רק לרשום את המספר וגם במילים היד קצת רועדת כולל בעבירות ניידים ואדומים.אך מה לעשות המחוקק רוצה להרתיע ומסתבר שהרוב לא כל כך מבוהלים .כך נדמה לי בכל אופן . יום טוב סעו בזהירות

עזרא ידידי

בדיוק זאת הנקודה, אני מבקש מהיומן לאתר את בעל הרכב על מנת שיפנה את מקום החניה שתפס. אני דואג לכך שיתפנה מקום. זה חלק מהגיבוי שהיומנאי נותן לי כשאני בכביש. זה לא מסובך, נכון ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר