ערוץ 10 על שוטרים ביריונים

אני פותח שירשור בכדי לקבל את תגובתכם על הכתבות בערוץ 10 על שוטרים בריונים. מה אנו חושבים על כך??,הרי אנו מעורבים בפעילות בשטח. אני מתנדב ותיק ולא ניתקלתי בקיצוניות כמתואר בכתבות. מה דעתכם ידידי .

שוטרים אלימים

בכל חברה טובה יש כמה פירטים. מצד שני, יש סביבה היוצרת את ההזדמנות. רמת התיסכול של שוטר ישראלי היא גבוהה, בראש ובראשונה כי הוא עובד באירגון שממשלות רבות טורחות להקטין ולסרס אותו והוא, השוטר, עומד בחזית ללא כלי עבודה יעילים. התוצאה היא שההערכה של האזרח אל השוטר היא נמוכה. אין יראת כבוד ולכן יכול אזרח להרשות לעצמו להסתחבק עם השוטר ולחשוב שבעצם מגיע לט יחס מיוחד. כמי שנמצא במערכת מעל עשרים שנה, אני רואה את ההידרדרות בהרתעה המשטרתית שמתחילה מהעובדה שהמשטרה פועלת במגמה לעבור את היום בשלום ולא להיות פעילה ויוזמת. איסור מרדפים, נסיעה עם אורות כחולים שיראו אותנו ולידנו לא יבצעו עבירות, איסור כניסה לכפרים ועוד ועוד איסורים שנועדו למנוע "הסתבכות. תוסיף לזה את העובדה שהשוטר הוא העובד הכי פחות מתוגמל ביחס למאמץ והנה לך חומר נפץ. למרות כל זאת מקרים חריגים צריכים להיענש בעוצמה.

לארקי

מאד נכון ואהבתי את אשר כתבת!. ממתין לעוד תגובות, תודה צבי

ערוץ 10 על שוטרים ביריונים

אני פותח שירשור בכדי לקבל את תגובתכם על הכתבות בערוץ 10 על שוטרים בריונים. מה אנו חושבים על כך??,הרי אנו מעורבים בפעילות בשטח. אני מתנדב ותיק ולא ניתקלתי בקיצוניות כמתואר בכתבות. מה דעתכם ידידי .

כאחד שעמד במבחן בעבר

ברצוני להזכיר לכל המתנדבים באשר הם שם, לא לנסות לכסות על אף שוטר, שוטר שסרח שיקבל את המגיע לו, לפעמים החורים במסננת הקליטה של משטרת ישראל מאפשרים גם לחריגים להתגייס, אותם אלו שאינם יודעים לשלוט ברגשות שצריך, לרוב שוטרים צעירים, בעבר הייתי עד לסיפור של מכות אך בחרתי לפתוח הכל כי הרי אם לא כך הייתי יכול להיות מועמד לדין ואז יש צורך לממן עו"ד והסיפור ארוך ומייגע. לזכור טוב !! לא לשחק לידיהם של שוטרים שאינם שומרים על צלם אנוש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר