האכזבה נמשכת

אני לא מוכן לוותר בענין "אות מלחמת לבנון השניה "! היום נודע לי כי כל [כל]עובדי משרד הבטחון -כולל פקידים ופקידות ,קבלו את האות . גם אזרחים עובדי צהל קבלו אותו! סבתא בישלה דייסה . לזרת נתנה ,גם לקמיצה אמה ולאצבע מורה נתנה . רק למתנדבי משא"ז לא נשאר .....למי היה ראש קטן ? למפקד אק"מ בזמנו , או, למפקד כח אדם ? דיגי דיגי דיגי .זה לא מצחיק .זה מראה איך מזלזלים בנו.

מה כל כך חשוב לך האות הזה

לא ראיתי כמעט אף אחד הולך איתו פרט לכמה טווסים .....

לאחד זה חשוב ולשני לא. אני השני >>>

גם דרגות וקידום במשטרה, ממש לא חשובים לי. לא בשביל זה אני מתנדב.

ציטוט: לְמַעַן תִּהְיֶה זֹאת אוֹת בְּקִרְבְּכֶם: כִּי יִשְׁאָלוּן בְּנֵיכֶם מָחָר לֵאמֹר, מָה הָאוֹתוֹת הָאֵלֶּה לָכֶם.

יהושע ד' ו'. האותות - אם לא לנו אז לבנינו אם ישאלו.

האכזבה נמשכת

אני לא מוכן לוותר בענין "אות מלחמת לבנון השניה "! היום נודע לי כי כל [כל]עובדי משרד הבטחון -כולל פקידים ופקידות ,קבלו את האות . גם אזרחים עובדי צהל קבלו אותו! סבתא בישלה דייסה . לזרת נתנה ,גם לקמיצה אמה ולאצבע מורה נתנה . רק למתנדבי משא"ז לא נשאר .....למי היה ראש קטן ? למפקד אק"מ בזמנו , או, למפקד כח אדם ? דיגי דיגי דיגי .זה לא מצחיק .זה מראה איך מזלזלים בנו.

אם אתה מתנדב בשביל לקבל משהו בתמורה.....

אז חבל על הזמן שלך... יש אינסוף דברים שיכולים לך לגרום להיות ממורמר

מה כל כך חשוב לך האות הזה

לא ראיתי כמעט אף אחד הולך איתו פרט לכמה טווסים .....

לכל אלו שלא מבינים .

ונניח שאני טווס ? זה מגיע לי יחד עם הכבאים ומדא ןפקידי משרד הבטחון ואזרחים עובדי צהל זה בא עם התפקיד והפעילות . אם מגיע להם מגיע לי . תארו לבם שלמתנדבים אין אישור לכלכלה ! הייתם ממשיכים להתנדב ? בסך הכל, לוותר על ארוחה ,זה טוב לדיאטה . הייתם מוותרים ? אם אני אצליח להשפיע באקם והמתנדבים אכן יקבלו את האות ,לא תבואו לקבל אותו ?? לא משכורת .משמרות יום ולילה ערבי ששי וחגים שבתות וחגים- חסכון כספי עצום למשטרה ואין להם תקציב לחתיכת פח עם סרט צבעוני ?יש איזה קצין משטרה שלא עונד את האות ?מה הם , טווסים!!????

המשך .

לא נוצת הטווס חסרה לי ולא כרבולת . מה שמפריע לי זה הראש הקטן של קציני האגף ,שכל מה שמענין אותם ,זה לעבור שנה בתפקיד רוחב ולהתקדם . המתנדבים לא בראש שלהם . נדמה לי לפעמים שכל מה שיש לקציני אקם ,-מה יותר מתנדבים מה יותר מטומטמים . כאלו שלא שואלים שאלות .כשתתחילו להשתמש במסוף,תודיעו לי וכשתרשמו דוחות בהדס , תודיעו לי גם כן . עד שפרשתי לא אמרתי מילה [לא בדיוק,- התקשרתי ליודית והיא נתנה לי אישור על תקופת שרות אבל שום דבר לא זז]אבל עכשו מותר לי ! בלי ללכלך .

מה עשית בזמן מלחמת לבנון השנייה אם אפשר לשאול...

מה עשיתי במלחמת לבנון השניה

אמנם קוראים לך גוליבר, אך ברקץ הענקים אתה גמד . לא האות ולא הצמורה מה שמעניין אותי .עשיתי מה שהשוטרים באילת עשו. באתי לכל המשמרות שהייתי משובץ בהן .מה עשו הפקידות במשרד הבטחון ?-האזרחיות מה עשו אזרחים עובדי צהל ? אלו ואלו ואלו קיבלו את האות . על מה ? ומ.ד.א. אילת וכבאי אילת ? הבנת את זה ,ברוך ? לא התמורה הכספית חשובה לי . הכרה במה שעשיתי . כשאני אצליח במאבק לקבלת האות לכל המתנדבים, אתה ודומיך ,אך תמלאו פרטים . תבקשו ממפקד השלוחה לא להכניס אותכם לרשימה למה אתה שם את סמל התנועה על הכיס השמאלי של החולצה ? שופוני יא נאס ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר