עלוב נפש עלום שם שכמוך, לו לפחות היה לך אוצץ להזדהות הייתי עונה לך לעניין. לא מפיך אנו חיים!

שוקי לה

אם נמאס לך כבר - שב בבית. אנשים שנמאס להם שוים לת... שוקי לה אולי לא הבנת, זה שהביא את הסיפור שלדבריו היה, זה לא זה שהעיר לך, וגם לא זה שקילל אותך. זה נכון שיש בינינו כמה אנשים לא מנומסים שלא מתנהגים יפה, לקרוא זה מגעיל ועוד להחיל את זה על כל העם ? שוקי בחייאתק. תעיד רק על עצמך, אם אתה אומר אז אני מסכים שאתה חכמולוג בשקל, מבדבריך הוכחת שאתה מבין טוב מאד בנפש האדם שהוא אתה, אתה מבין טוב איך אתה מתנהג, אבל אינך מבין למה ? בשורה התחתונה ולסיכום שוקי אתה מאוס ומחליא. האם לא עברת שום בדיקות לפני שהתנדבת ? או שהמחסור באיזור מודיעין הוא כזה שאפילו אותך קיבלו ועשו ממך שוטר.

העלוב נפש היחיד כאן - זה אתה

הנה אני מזדהה אתה יכול לקרוא לי יוסי. עכשיו אתה יכול לא להגיב - ולמנוע מאיתנו את הגיגיך המיותרים, תודה.

שוקי לה

אם נמאס לך כבר - שב בבית. אנשים שנמאס להם שוים לת... שוקי לה אולי לא הבנת, זה שהביא את הסיפור שלדבריו היה, זה לא זה שהעיר לך, וגם לא זה שקילל אותך. זה נכון שיש בינינו כמה אנשים לא מנומסים שלא מתנהגים יפה, לקרוא זה מגעיל ועוד להחיל את זה על כל העם ? שוקי בחייאתק. תעיד רק על עצמך, אם אתה אומר אז אני מסכים שאתה חכמולוג בשקל, מבדבריך הוכחת שאתה מבין טוב מאד בנפש האדם שהוא אתה, אתה מבין טוב איך אתה מתנהג, אבל אינך מבין למה ? בשורה התחתונה ולסיכום שוקי אתה מאוס ומחליא. האם לא עברת שום בדיקות לפני שהתנדבת ? או שהמחסור באיזור מודיעין הוא כזה שאפילו אותך קיבלו ועשו ממך שוטר.

ואולי די,,,

חברים מה קורה פה? אתה מעתיקים את האתר שוטרים חשופים ? שם כמעט שאין שרשור ללא זוהמה ולכלוך ושם כולם כותבים מה שבה להם נכנסים בכינויים שונים משתמשים בכינויים קיימים .האם אנו המתנדבים רוצים להיות כמותם ? נכון יש אחד או שניים שמלכלכים אבל לא צריך להיגרר אחריהם . באשר לסיפור שנפתח פה ,כן יש מצבים של נעילה בתוך המוח ללא הגדלת ראש . אם סייר/ת מגיעים לשטח שנאמר להם להגיע אליו והם העיניים של השולח אפשר גם לומר לשולח .תשמע אין פה סיבה לסגירה או משהו בדומה.או סל"ת (סיור ללא תוצאות) יש אנשים שלא מפעילים שיקול דעת וזה מה שגורם להמון תיסכולים מצד האזרחים ומה הפלא שהמשטרה לא מקבלת כבוד כלל. נשאלה שאלה האם לשוטר אמריקאי היית פונה כך? להיות שוטר בארה"ב קודם כל זה כבוד וכולם רוחשים כבוד לשוטרים כמו כן באנגליה ובשאר ארצות אירופה. האם מישהו חשב או חושב להיתחצף לשוטר בטורקיה למשל? ישר הוא רואה מספר ימים .זה עושה את ההבדל ביננו לבין משטרות העולם.. עזרא

זה מה שבאמת מדאיג כאן:

1. שוטרת הפועלת לפי הוראות הממונים אשר נתנו לה הוראות מדויקות. אבל אולי הממונה לא דייק במקצת? השוטרת אינה מוכנה להתקשר אל הממונה בכדי להפנות תשומת לב לטעות אפשרית. כלומר מערכת משוב ובריאה אינה יכולה להתקיים בסיטואציות שכאלה. 2. כאשר נתקבלה הוראת מתקנת, היא מתבצעת תוך מתן הוראהה שרירותית לאחד הנהגים "סע הלאה". זה דבר שלא יתכן בשום מקרה. אמנם לא נראה שהמתלונן יגיש תלונה, אבל משטרת ישראל המפוארת לא פועלת כך.היא לא פועלת בשרירוה,והשירות לאזרח נישא בקול לעיני כל. אם המשטרה אכן רוצה לאתר את השוטרת הביתית טני בטוח שהמתנדב ישתף פעולה....אבל ביניהו. המשטרה לא תפנה. והדברין ימשכו ללט שינוי ואולי אפילו יורעו. בקיצור, אם המשט

לגבי "מערכת משוב בריאה"

ממה שיצא לי לראות: לא רק מתנדבים. גם שוטרי סיור, וגם שוטרי תנועה, מתקשרים לממונים (נכון. בטלפון. לא במערכת הקשר), אם אכפת להם, ונראה להם שהוצבו בעמדה "לא-טובה"/בעייתית. כך יודע הקצין מוציא ההוראה באם הוראתו לא פורשה/בוצעה ככוונתו, או, לפחות, אינו מופתע באם יש טענות על הוראתו זאת.

ואולי די,,,

חברים מה קורה פה? אתה מעתיקים את האתר שוטרים חשופים ? שם כמעט שאין שרשור ללא זוהמה ולכלוך ושם כולם כותבים מה שבה להם נכנסים בכינויים שונים משתמשים בכינויים קיימים .האם אנו המתנדבים רוצים להיות כמותם ? נכון יש אחד או שניים שמלכלכים אבל לא צריך להיגרר אחריהם . באשר לסיפור שנפתח פה ,כן יש מצבים של נעילה בתוך המוח ללא הגדלת ראש . אם סייר/ת מגיעים לשטח שנאמר להם להגיע אליו והם העיניים של השולח אפשר גם לומר לשולח .תשמע אין פה סיבה לסגירה או משהו בדומה.או סל"ת (סיור ללא תוצאות) יש אנשים שלא מפעילים שיקול דעת וזה מה שגורם להמון תיסכולים מצד האזרחים ומה הפלא שהמשטרה לא מקבלת כבוד כלל. נשאלה שאלה האם לשוטר אמריקאי היית פונה כך? להיות שוטר בארה"ב קודם כל זה כבוד וכולם רוחשים כבוד לשוטרים כמו כן באנגליה ובשאר ארצות אירופה. האם מישהו חשב או חושב להיתחצף לשוטר בטורקיה למשל? ישר הוא רואה מספר ימים .זה עושה את ההבדל ביננו לבין משטרות העולם.. עזרא

אני לא מתכוון להתלונן

1. על מה אתלונן, על טפשות וילדותיות ?. 2. עבורי המפגש עם השוטרת ממתנא הסתיים, אני מקווה, כי היא רשמה את פרטי המכונית שלי. אבל אתם רבותי, אתם המתנדבים והמפקדים שלה, אתם נשארים איתה ועם ההתנהגות שלה. 3. לפי מרבית התגובות כאן, התנהגותה היא בגדר הנורמה, שיבושם לכם. 4. אני מקוה כי האחד או שנים שקראו זאת, ובאמת איכפת להם מהמשטרה, יביאו זאת לידיעת מי שצריך לדעת והוא יעשה את מה שצריך לעשות. ובקשר לזה שמעיד על עצמו שנמאס לו, רצוי שיפסיקו את התנדבותו,ויפה שעה אחת קודם.

ושוקי... מזל שאין עוד כמוך.

כמו הרבה אנשי תנועה, גם אתה, דומה בהשקפתך ובתגובתך לאותה שוטרת, לובשים את המדים, מזדכים על ההיגיון. ראשית, זה שאתה שוקי, מתנדב תנועה במשטרת מודיעין, כל הכבוד לך. וזה בעצם הפלוס היחיד במעשיך ובדבריך. קצת הגדלת ראש, קצת תשומת לב לשטח, בלי נקמנות, בלי התנשאות, בלי יהירות.... כל זה לא תיאר את השוטרת וכנראה גם לא מתאר אותך. שוטר/מתנדב תנועה, זה בהכרח לא אומר שהוא מבין טוב יותר בתנועה, בנהיגה או בהתנהגות בכלל. בדברים שכתבת ותקפת אישית כותב בפורום, אתה יכול רק להתבייש. בחוסר המענה שלך לדברים, אתה משקף את "האוזן הקשבת" של אנשי התנועה לאזרח. אני יכול לומר כמתנדב ימע"ר (בעברי מתמי"ד) שלא רק אנשי תנועה שומעים טרוניות נוסח לכו לתפוס פושעים אמיתיים. אתה תשמע את זה גם ממי שנושא על עצמו 2 כדורי אקסטזי, או סתם תקף שוטר סיור בזמן עצבים... שוקי, אתה וחלק מהחברים שלך בתנועה מייצגים את הגועל נפש שבמתנדבי המשא"ז, "עבד כי ימלוך". מה שהשוטרת אמרה (אם אכן אמרה), מקומה הוא לא במשטרת ישראל. נקמנות אישית ? של שוטרת ? מי יודע כמה דוחות היא כתבה מתוך נקמנות שכזאת... ולפותח האשכול - העצה שניתנה ללכת לקת"צ היא לא מספיקה, אתה צריך להתלונן במח"ש, העבירה שנעשתה כאן מולך גובלת בפלילים !

איזה כף זה לכתוב בעילום שם.

הסיבה שלא התייחסתי, כי לא הייתי שם >>

ואני לא מתייחס כשאני שומע רק צד אחד. אולי לשוטרת יש תגובה שונה למה שהיה ?? אולי מה שאיש כתב, קצת מוקצן?? ולכן אני לא מתייחס למקרה הזה ולאזרח. אני מתייחס לתופעה בכללותה. וזה מה שכתבתי, שהתופעה היחודית הזאת לנו, מגעילה אותי.

כן שוקי תתיחס לתופעה בככלותה

מעבר להסתגויות ששלך,נניח, רק נניח שכל מה שכתב האזרח הוא נכון. מה י לך לומר לגבי ההתיחסות בשרירות לב של השוטר אל האזרח, כפי שהובעה כאן ? נגמר הוכוח, החסימה מסולקת, כולם נסעו בכביש שרק לפני רגע היה חסום ופתאום השוטרת מבריקה, היא תראה לנהג החוצפן מי נותן את הטון: "עבורך הכביש הזה סגור !" מה יש לך לומר על הטפשות \ שרירות הלב שבוטאה כאן ? יש להניח ש-95% מהאזרחים היו מצייתים לדברי השוטרת, מפחד.היא תמשיך לפעול כך, עד...שלא יעמידו אותה על מקומה. .

לגבי תגובת השוטרת לאחר שסולק המחסום >>>

בודאי של היתה נכונה. שגויה ולא הגיונית בכל קנה מידה. אין לי בכלל ויכוח והשגה על כך. אבל על מה היה כל העליהום עלי ??? מזל שלא היה עץ בסביבה כי הייתם תולים אותי.

אני מציע לך לפנות למפקדי ולשאול עלי >>

אני לא מסתתר מאחורי שמות מפוברקים . ואני מתנדב בית"מ במודיעין שהיא תחנה ממש קטנה וכולם מכירים אותי. וכן, לי נמאס מאזרחים שכל הזמן וכל הזמן אומרים לי מה לעשות ומה הם חושבים עלי. סוף.

לי נמאס מאזרחים שכל הזמן וכל הזמן אומרים לי מה לעשות ומה הם חושבים עלי.

איך נמאס לך הרי עיקר עבודתך במודיעין היא לתת דוחות חניה לרכבים עומדים ללא נהגים . הרי 95% מהדוחות שלך הם חניות לרכבים עומדים וכמה שפחות לדבר עם נהגים. הרי גם מפקדיך אומרים זאת לא פעם
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר