תודה,וטיפ קטן לחג

תודה לכל מי שלא שלח לי סמס חג שמח בגלל שאני ברשימת הטלפון שלו עדיף לתרום את העלות למישהוא שרעב בערב חג,טיפ קטן, הייתם בסופר? מלאו עוד עגלה בדיוק כמו שאתם קונים,תארזו אותה בארגזים סעו לעמותה תשאלו איפה יש משפחה נזקקת תעלו את הארגזים עד פתח הדלת שלהם,צלצלו בדלת ותברחו,כמובן לא לשכוח להשאיר את הארגזים ,ככה אתם תרמתם מכל ה...לב ולא גרמתם להם בושת פנים,לא לשכוח את העגלה בסופר למלא יותר ממה שאתם קונים הם באמת צריכים את זה

צודק - וזה עדיין לא נגמר. עדין לא מאוחר מדי.

יש עוד שבת לפנינו וגם חג. ומתן בסתר - מצווה גדולה. לא להלבין פני מישהו. יש לי חבר (גם מתנדב במתנ"א) שלא אציין את שמו כי לא נטלתי ממנו רשות ולדעתי גם אינו מעונין. האיש מזיע כדבעי עבור הלחם שהוא מביא הביתה. לא חסר לו ממון בכיסו אבל הוא מזיע ומתלכלך עבור כל גרוש. איש פשוט, תם וישר. גם האחים שלו כאלה וזה יכול להיות רק חינוך מהבית. אמר לי פעם: "אבא שלי זכרונו לברכה היה אומר שכסף שלא הזעת בשבילו אין בו ברכה". שתבינו איפה השורשים. הוא, וגם גייס כמה כאלה שלא חסר להם, תורמים בקביעות סכומים אדירים. רק לקראת ליל הסדר חילקו 700 ארגזים משפחתיים. יעשו מכובדי את הערכת החשבון. כך בשקט, בלי פרסומת, בלי טררם כמו כל מיני עמותות. העמסתי עגלה (לאחר בירור מה הוא צריך לחג) וכמו שאמר מר בן-חמו - יותר ממה שהעמסתי עבור עצמי - והבאתי לו. אמר שבעיניו זה כמו שהבאתי מליון דולר - כי זה מה שאני יכול. אני מעדיף אותו ולא כל מיני עמותות שאצלן חלק מהתרומות הולך לכל מיני מקורבים (ואפילו יש לי ידע אישי על עך) וחלק נכבד מהכספים הנתרמים מחולקים כשכר בין המתרימים. בוודאות וזה פורסם גם ברדיו. אצלו אני יודע בודאות גמורה ומוחלטת שזה מגיע לידים הכי נכונות. מורי ורבותי - לא מאוחר. יש כאלה שמתביישים לפנות לעזרה. תחשבו גם עליהם. חג שמח לכולכם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר