פתיחת קורס ירי מעשי במטווח "בול" בת"א - הנחה למתנדבים

ב 9 למרץ יתחיל קורס ירי מעשי במטווח "בול" ברח' ריבל 10 ת"א. הקורס הוא בן 40 שעות , כ 13 מפגשים ובסיומו יכולים בוגרי הקורס, שיעמדו בבחינת בוחן חיצוני, להשתתף בתחרויות הליגה של התאחדות הקליעה ולהחשב ספורטאים בתחום הקליעה. הקורס יתקיים בימי ג' בשעות הערב המוקדמות. בקורס ספציפי זה תנתן הנחה למתנדבים בעלות הקורס והתחמושת הנדרשת. השכרת ציוד לצרכי הקורס תהיה חינם למתנדבים. הקורס יועבר ע"י שני מדריכים מנוסים ומומלצים. לפרטים- איציק 054-7743344 רצוי בשעות הערב רובי 052-83001911 בשעות הערב או במייל izakellen@gmail.com

עוד פעם פרסומת מסחרית. להלן הגדרת פורום אינטרנט

פורום (אינטרנט) אחת ממשמעויותה הנפוצות של המילה פורום מקוון כיום היא אתר אינטרנט או חלק בו, המשמש לקיום דיונים בנושאים מוגדרים או כלליים. גולשים רשאים לכתוב הודעה בפורום, כהודעה שפותחת דיון בנושא חדש או כתגובה להודעה קיימת. הפורום המקוון הוא אחד המאפיינים המובהקים של תרבות האינטרנט. מתקיימים בהם דיונים ערים, בהשתתפות עשרות ואפילו מאות משתתפים, שכל אחד מהם תורם לדיון המתפתח בפורום. הפורומים דהיום הם התפתחות של קבוצת דיון שהייתה קיימת באינטרנט עוד בימי רשת ה-Usenet. לעתים פורומים גורמים למשתתפים בהם להסיר את מעטה האנונימיות ולפתח קשרים בין-אישיים, פורומים אלו מתפתחים לקהילה וירטואלית.

אינני רואה בזה פסול

אמנם ירי מעשי הוא מוגדר כענף ספורט, אך הוא מהווה מסגרת מעולה לרכישת מיומנות שימושית בתפעול כלי ירייה תחת תנאים לא אידיאליים. זה פרק אימון שלוקה בחסר לגבי מתנדבים ואני רואה ביוזמה של איציק ורובי כדבר מבורך. לעניות דעתי, יורה מעשי פעיל בדרך כלל יותר מיומן בירי יותר מ-99% מהשוטרים והמתנדבים במשטרת ישראל.

האדון הנ"ל מציע מוצר / שרות בתשלום

האדון הנ"ל מציע מוצר / שרות בתשלום. תאר לך שכל מי שמוכר דבר מה הקשור ישירות או בעקיפין למתנדבים במשטרה יפתח פה "לוח פרסום" למרכולתו (אולי אורן זריף יציע ברכות בהנחה למתנדבים?).

לא הייתי אומר ש-99 אחוז.

זו הגזמה קשה. זה נכון שהמון שוטרים ומתנדבים אינם מיומנים מספיק בנשקם אבל להגיד שזה 99 אחוזים זה ממש לא נכון לדעתי.

האדון הנ"ל מציע מוצר / שרות בתשלום

האדון הנ"ל מציע מוצר / שרות בתשלום. תאר לך שכל מי שמוכר דבר מה הקשור ישירות או בעקיפין למתנדבים במשטרה יפתח פה "לוח פרסום" למרכולתו (אולי אורן זריף יציע ברכות בהנחה למתנדבים?).

הפעם זה דוקא כן במקום

(לפחות לדעתי). אני הגעתי לקורס כזה, ביזמתי, לאחר שרות מילואים בו עברתי השתלמות דומה, (על עוזי...). וראיתי ההבדל. ואמרתי "השתלמות כזאת, על נשק צבאי, לצורך שרות מילואים של חודש כן, ועל הנשק הפרטי, שנמצא אתי תמיד, לא?" ובאותו קורס- היינו רק שני בעלי רשיונות, שעשו אותו ביזמתם. השאר היו כאלה שהקורס היה תנאי-סף לקבלת רשיון (לצרכי עבודה). אז הגברת המודעות לעניין, וגם הנחה (לא מדובר בעניין זול)- ברכה. (להבדיל מציוד שהמערכת אמורה לספק ממילא).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר