שאלה לאבי זלבה

כמה זמן צריך להמתין עד קבלת התשלום עבור הופעה בבימש ? זה עתה נתקבלו אצלנו בשלוחה אשורים מחודש אוקטובר . למה ? התשלום אינו תמריץ , אבל למה לזלזל במתנדב . אחור כזה ,זו הלנת שכר , לא?

מה עניין שמיטה אצל הר סיני ?

אבי זלבה - דובר אק"מ לבירורים בנושא תגמול שכר - יש לך סגל פיקוד החל ממפקד יחידת המתנדבים ועד לראש השלוחה. ולעניין "הלנת השכר", הרי שאתה מתנדב !!! ואין בינך לבין המשטרה יחסי עובד-מעביד ועל כן אין כאן הלנת שכר. זהו לא שכרך.

תשובה מתחמקת

שתי השורות האחרונות ,-הן לא לעינין . ההערה שלי היתה שמוש במונח .לא תלונה את התלונות שלי תשמע בבוא הזמן עוד בקורס שוטרים א . דברו איתנו על , לא " להשטנקר ". הייתי המום רק מעצם העלאת הנושא . עברו כמה שנים טובות ואני יודע בדיוק ,למה ! עכשו תענה לי שאני בכיין ,ומה שכתבתי לא לענין . קרא שוב ,-והפעם בעיון- מה כתבתי בשאלה ,ומה ענו לי בשלוחה

- לעצם השאלה על החזר בימ"ש

לא צריך להיות כל עיכוב. ברגע שהמתנדב נותן ההעתק למפקדיו, בהנחה שהם מעבירים בזמן ובנתיבי הפיקוד הנדרשים את הטופס לתקציבן אק"מ. לוקח לא יותר מחודש עד שמקבלים רכוז חודשי ארצי של הזכאים להחזר. אני מקווה שהמפקדים מעדכנים המתדבים שלהם,אך אם לא- פנה אל מפקדך ובדוק איתו. במקרה הגרוע שאתה נדחה חדשות לבקרים,שתי חלופות- 1. נסה "מזלך" בבית הדואר הנוח לך ,הזדהה ושאל האם התקבל אישור החזר בימ"ש עבורך. או 2.העבר לי במסר האישי שם מלא+ת.ז ואבדוק ברשימות המגיעות אליי.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר