כתבות על המשמר האזרחי/ אק"מ

שלום, קוראים לי אבי זלבה ואני דובר אגף קהילה ומשמר אזרחי.אשמח לקבל כתבות/צילומים או סיפורים על מתנדבים/ מש"קים/ פעילות הראויים לציון.אשמח לפרסמם תוך מתן קרדיט לכותב. תודה סגן ניצב, ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

פרסום לפעולות בהם נוטלים חלק מתנדבים

יסלח לי כבודו סנ"צ זלבה על תגובתי , אך לדעתי בתור דובר אק"מ , מדוע לא נותנים יותר פרסום לפעולות משטרת ישראל בהם נוטלים חלק מתנדבים, בתחום התנועה כמו בתחומים אחרים ישנו קושי לגיוס כ"א איכותי ולכן כל פרסום יכול לעשות חלק מעבודת הפרומו לגיוס מתנדבים כנ"ל. לתגובתך אודה. אבשה - ק. מתנדבים ימת"א עמקים.

תרומתנו הענקית להורדת כמות ההרוגים

ד"ר זלבה היקר. צריך רק להביא למודעות הציבור כי 10000 מתנדבים (כולל חברינו במתנ"א)עוסקים יום וליל שבתות וחגים ,באכיפה, בהסברה, בהדרכה ובכל הקשור במלחמה בלתי פוסקת בהורדת כמות תאונות הדרכים בארצנו.לנו יש תרומה מכרעת בהורדת כמות ההרוגים השנה ובשנים קודמות . פירסום נירחב של פעילות קדושה זו, שאינו מובן מאליו.זה לכשעצמו כר נירחב ונכון בתחום החשוב שהינו באחריותך.בהזדמנות זו תודה לכל חברי על הצלחתם וניצחונם השקט במלחמה הנ"ל.

יש במכתב שתי מילים שגרמו לי לנוע באי נוחות בכסאי.

אני מסכים שאנו מתנדבי התנועה מסייעים בימים, בלילות, בשבתות ומועדים. אני מסכים שזו תרומה חשובה ואם בחיי אדם עסקינן - אפילו קדושה. אך שתי מילים גרמו לי אי-נוחות. אני משתדל להיות מציאותי. תרומה 'ענקית' ותרומה 'מכרעת'. מזכיר לי סיפור ששמעתי בילדותי כמי שיצא מבית דתי (היום ממש לא). מרסיסי הזכרון שמעתי סיפור על עורב על חוף הים שנוטל מים במקורו ושופך ליבשה ונוטל חול מהיבשה וזורק לים. שאלו אותו הבריות מה הוא עושה. ענה להם - איני זז מכאן עד שאני הופך ים ליבשה ויבשה לים. על כך זכה לכינוי - שוטה שבעולם. עם כל החשיבות, התרומה, הסד"כ, הזמנים, הקדושה והכורח בהמשך הפעילות ללא לאות, אינני שוכח שזו פעילות סזיפית. לא נהפוך ים ליבשה ויבשה לים. בקושי נייבש ביצה. אני אמשיך לצאת לפעילות אבל אסתכל כל בוקר בראי באומץ ואומר לעצמי - אם בכל הפעילות שלי ירשם לי במרומים שמנעתי דמעה אחת, לא יותר - רק אחת, דייני. שנאמר - מנעי קולך מבכי, עינייך מדימעה.

לחברי אביבי

עם כל הכבוד!, מכל דבריך לא הבנתי למה יש נימה של הסתייגות משתי מילים . לכמות כזו של מתנדבים, ההגיון והמציאות אומרים שיש להם תרומה רבה לתוצאה החוסכת בחיי אדם("כל המציל נפש בישראל".....) פעילותך ופעילותנו שנעשת מכל הלב אינה כמובן מאליו. במדינתנו היחידה שלצערי לאחרונה אנו מוצפים בכל מיני תופעות לא חיוביות כמו אלימות נגד ילדים ועוד. התופעה הזו, שכל כך הרבה אנשים טובים עושים כל כך הרבה מעשים טובים למען הקהילה . לדבר חיובי זה יש לתת ביטוי ודגש בכל מקום שאפשר ובעיקר באמצעי התקשורת , וזאת היתה כוונתי והתיחסותי לפנייתו החשובה של סנ"צ זלבה.לכן אישי הטוב, אתה/אנחנו יכולים לנוע בגאוה בכיסאנו. בהערכה רבה.

אין לי ויכוח עם אף מילה. סתם ענין של תחושה אישית.

גם לי זה צרם.

זה שאנחנו תורמים זה ברור. תרומה ענקית ? מהיכן ? האם מישהו יודע מדוע פחת באמת מספר ההרוגים ? יש אלף הסברים אך אין עובדות מוכחות שנחקרו ונמצאו נכונות. כל המעורבים בעניין תורמים, החל מהרשות, אור ירוק, המשטרה , מד"א, כלי הרכב המשוכללים, המשבר הכלכלי, הקטנת מספר רכבי הליסינג, אם שכחתי משהו תקנו אותי. כולם תורמים. מה הגורם שתרם תרומה מכרעת ? מהיכן נדע זאת ? אני לא מתבייש לתרום טיפה. טיפה ועוד טיפה מצטרפות.

כתבות על המשמר האזרחי/ אק"מ

שלום, קוראים לי אבי זלבה ואני דובר אגף קהילה ומשמר אזרחי.אשמח לקבל כתבות/צילומים או סיפורים על מתנדבים/ מש"קים/ פעילות הראויים לציון.אשמח לפרסמם תוך מתן קרדיט לכותב. תודה סגן ניצב, ד"ר אבי זלבה דובר אק"מ

מורשת האק"מ

לאבי שלום יש מקום לטעמי לשמר את מורשת המשמר האזרחי את תחילת הדרך לאחרונה העברתי לקורינה באק"מ ראשל"צ חומר תיעודי המדבר על תחילת הדרך באשר ליחידות המיוחדות מאחר והייתי שם אני זוכר את אותם ימים

גם לי זה צרם.

זה שאנחנו תורמים זה ברור. תרומה ענקית ? מהיכן ? האם מישהו יודע מדוע פחת באמת מספר ההרוגים ? יש אלף הסברים אך אין עובדות מוכחות שנחקרו ונמצאו נכונות. כל המעורבים בעניין תורמים, החל מהרשות, אור ירוק, המשטרה , מד"א, כלי הרכב המשוכללים, המשבר הכלכלי, הקטנת מספר רכבי הליסינג, אם שכחתי משהו תקנו אותי. כולם תורמים. מה הגורם שתרם תרומה מכרעת ? מהיכן נדע זאת ? אני לא מתבייש לתרום טיפה. טיפה ועוד טיפה מצטרפות.

כל הכבוד ישי

אמת לאמיתה .אל תדביקו לנו נוצות טווס . יש הרבה גורמים. אבל מה בדיוק התרומה של אור ירוק ? לא ראיתי אף אחד מאנשי אור ירוק מטפל בתאונה ,מכוון תנועה בצמתים ,לא ביום ולא בלילה . שום ניידת שלהם לא נוסעת לבד אם אין בה מתנדבים. אנחנו נותנים יותר מהם .להם יש כסף ובלוגו שלהם יש רשימת שמות מפוארת ,אבל כל אחד מאיתנו,אפור ככל שיהיה ,נותן את ליבו וזמנו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר