קרנות שוטרים מתנדבים

יש מישהו שיכול להסביר לי

שומר נפשו ירחק מקרנות השוטרים

לפני שנה וחצי הזמנתי מוצר דרך האינטרנט, אחרי שבוע שראיתי שלא מאשרים את ההזמנה קניתי אותו מוצר במקום אחר ושלחתי מכתב ביטול באותו הים ששלחתי את המכתב ביטול חייבו לי את כרטיס האשראי עד היום לא רוצים להחזיר לי את הכסף...

עד לפני חודשיים לערך הייתי אומר לך - לא שווה אך :

הם החלו בדבר שאני מצדיע להם : כרטיס הנחות ל H@O עם 5000 נקודות לשנה כמו לשוטרים הנחות משמעותיות מ 31 - 48 % לערך אז היום זה די כדאי...

מתנות לחג

אני מתנדבת ביומן נותנת כמה שעות טובות בשבוע . רציתי לדעת אם מגיע לנו שי לחגים? האם מגיע לנו נסיעות? אני נוסעת עם רכבי עד המשטרה. אני נכה על כסא גלגלים ממונע. עוד משהו האם לא מגיע לנו מדים ? מבקשת תשובה למי שיודע או להפנות אותי למקום מוסמך שידע לענות על השאלות. תודה מראש

מתנות לחג

אני מתנדבת ביומן נותנת כמה שעות טובות בשבוע . רציתי לדעת אם מגיע לנו שי לחגים? האם מגיע לנו נסיעות? אני נוסעת עם רכבי עד המשטרה. אני נכה על כסא גלגלים ממונע. עוד משהו האם לא מגיע לנו מדים ? מבקשת תשובה למי שיודע או להפנות אותי למקום מוסמך שידע לענות על השאלות. תודה מראש

מתנות לחג

גברת אם את רוצה מתנות בשביל מה את מתנדבת??? emo_46.png

שלום לכולם

אתמול רכשתי קטנוע יד 2 125 סמק סופר מדליק. דאגתי לקנות שתי קסדות הכי טובות שיש, עם אפוד חזק ביותר ועוד מגנים למיניהם. עוד לא השלב הבא מבחינתי הוא לעשות ביטוח לאופנוע. ההצעות מחברות הביטוח אומנם לא רעות, אבל הסוכנים הקטנים גם כן נותנים יופי של הצעה. האם דווקא הסוכנים ילחמו בשבילי יותר?

אשמח לעצה

יש מישהו שיכול להסביר לי

מי יכול לעזור מהו הטלפון החדש של הקרנות בשיחת חינם 

איך אפשר להצטרף לקרנות השוטרים?

איך אפשר להצטרף לקרנות השוטרים?

תנסה להתקשר לטלפון 03-6305000 ולשאול

או לשלוח מייל ל-services@kranot.org.il

מקווה שזה עזר לך

אופיר אטש - מאמן אישי לאיכות חיים

https://www.facebook.com/ofiratash?ref=hl

שלום , אני חנה שרעבי 26996751,התנדבתי 24 שנים.היה לי כרטיס זכאות וה חות ונהנתי ממנו מאוד.לפני כשנה הפסקתי להתנדב בגלל חולי.היום הלכתי לקניות במשביר,אני נותנת את הכרטיס,ואז הקופאית צועקת לי בקול אם,הכרטיס נחסם ! קיבלתי חום .עכה הלי שום התראה שחוסמים לי את הכרטיס.נניח שזה בגלל שהפסקתי להתנדב,שלחו לי הודעה הביתה לטלפון, שלא להשתמש ברעויס.היום חןויתי את הבושה של חיי. ומה עם 24 שנות התנדבות !? התאדו  נעלמו נמחקו! זה התודה רבה שלכם,לקבל בושות במוצאי שבת לבוא בוכה הביתה.יכולתם לשלוח הודעה מראש.חוץ מזה לא מגיע לי אחרי 24 שנים@?!? בושה ןכלימה לתשומת ליבכם המתנדבים , אם אתם לא פעילים אתם לא שווים.

אני לא מבין איך זה שמחירי הכרטיסים לאטרקציות למשפות השוטרים תמיד יותר יקרות מזה של גופים אחרים. לדוגמא עכשוית מחיר כרטיס ללונה פארק לחברי קרנות שוטרים הוא 66 שקל לעומת כרטיס לעובד עירית פתח תקוה 58 שקל. האם אנשי עריות עובדים קשה יותר משוטרים? מי המתאם שלא יודע להביא מחירים אטרקטיבים יותר למשפחות השוטרים. חומר למחשבה!

לעוד חדשות ועדכונים וחדשות סלבס וחדשות ספורט כנסו לבלוג שלנו הכי מעודכן בארץ:

https://newandmorenews.blogspot.com/

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר