ועוד משרמת עברה לה

ואני עדיין לא מבין את העם שלנו .ממשיכים לדבר בניידים כאילו אין דין ואין דיין . אני שואל למה אני צריך במשמרת של הערב לרשום 6 דו"וחת על ניידים ? אחד זכאי לאזהרה לאחר בירור במסוף המשל"ט.והשאר לא. נכון לא חוכמה גדולה נסעתי ברכב סמוי אך בכל אופן אני מנסה לחשוב ולפעמים בקול רם עד מתי? עד מתי יזלזלו בחוקי התעבורה. האחד צלצל לילד כי יש לו חום גבוה והוא עצמו נוסע לחתונה עם אישתו אם הילד.אז שאלתי למה האמא לא דיברה איתו? לא היתה תשובה. . השניה מסיעה שלושה ילדים קטנים חזרה מהחוג צלצלה לבעלה בסך הכל שידליק את הבוילר השלישי שכח את המשקפיים במשרד ואמר לפקידתו שתביא לו אותן הביתה .הרביעי קיבלתי שיחה מה אני לא הענה? החמישי צלצלתי לחברה שלי כי בא לי לדבר איתה . השישית קיבלה אזהרה יש לה עבר נקי מעל 6 שנים . וואלה חברים לפעמים בא לי לומר שלום למתנ"א ולא לראות את מה שאנו חווים על הכביש . לילה טוב עזרא מהצפון

יש לי משהו אפילו יותר טוב

במשמרת ביום שישי בזבולון רשמתי 9 (!!!) דוחות על אור אדום.. תשע!! חוץ מזה עוד שלושה על עצור, שני פלאפונים, שתי פרסות, שתי חגורות ועוד כמה ששכחתי כבר. חוץ מזה נתפס נהג בפסילה משנת 2002 שנהג ברכב ללא טסט מ- 2007 ומה שהפיל אותו היה שהוא נסע בלי חגורה, אחרת לא הייתי עוצר אותו בכלל. וכל זה היה עם ניידת משולטת. הזלזול בחוק פשוט מושרש באזרחים שלנו ואני מתפלא כל פעם מחדש ממנו.

ששה טלפונים במשמרת זה רקורד מרשים!

יש לי משהו אפילו יותר טוב

במשמרת ביום שישי בזבולון רשמתי 9 (!!!) דוחות על אור אדום.. תשע!! חוץ מזה עוד שלושה על עצור, שני פלאפונים, שתי פרסות, שתי חגורות ועוד כמה ששכחתי כבר. חוץ מזה נתפס נהג בפסילה משנת 2002 שנהג ברכב ללא טסט מ- 2007 ומה שהפיל אותו היה שהוא נסע בלי חגורה, אחרת לא הייתי עוצר אותו בכלל. וכל זה היה עם ניידת משולטת. הזלזול בחוק פשוט מושרש באזרחים שלנו ואני מתפלא כל פעם מחדש ממנו.

אייל, כמה זמן נמשכה המשמרת?

שלדי. 12 שעות.

ששה טלפונים במשמרת זה רקורד מרשים!

שישה פלאפונים זה אכן מרשים.

וכל זה עוד בבינעירוני, שם הנהגים מרשים לעצמם פחות. מה שאני עושה בדרך כלל עם השותף הקבוע הוא שאני עומד רגלי כמאה מטר לפני הניידת עם ועם מכשיר הקשר אני מבקש ממנו להוריד רכבים שעוברים עבירות. לדעתי תצפיתן מביא את התוצאות הטובות ביותר, אבל אני מעדיף שלא תהיה לנו עבודה בכלל ושהנהגים יצייתו לחוקים.

אורך המשמרות שלי משתנים

יעקבי . וזו עוד במשמרת קצרה. ביום ראשון משמרתי בסך הכל 4-5 שעות בימי חמישי משמרת מלאה. בדרך כלל עם רכב סמוי יש יותר אכיפות. ואני חוזר ואומר לא כל מפגש נגמר בדו"ח כמו אמש למשל אך כשנוסעים עם רכב סמוי התמונה על הכביש נראת אחרת ופרועה יותר כי "לא" מפחדים שהרי אין ניידת באזור. לדעתי משטרת ישראל חייבת להחליף את הטקטיקה במלחמה כנגד הנהגים רק על ידי תוספת משמעותית של רכבים סמויים .משום שהמצב יכול לגרום לנהגים לנסוע ביתר זהירות ואפילו בשם הפחד שאולי הרכב שליד הוא משטרתי . ובכך ייחסכו חיי אדם . מאחל נסיעות טובות יום טוב עזרא מהצפון

שלדי. 12 שעות.

ניידת כחולה או סמויה... כתבה בנושא

ניידת כחולה או סמויה, מה עדיף? הנה כתבה בנושא באתר אור ירוק.

ליעקבי

לאחר שקראתי את כתבתך אני תמים דעים איתך למעט פיסקה אחת : ניתן לעשות פעילות מרוכזת (למשך שבוע או שבועיים) עם כמה 'סמויות' בעיר מסויימת ולאחר מכן להעביר הניידות לעיר אחרת, וכך הלאה. כלומר, לתקוף נקודתית אזורים מוּעדים לפורענות מצד נהגים או מוּעדים לתאונות. לא רוצה זבנג וגמרנו .שהרי אין מקום שהינו חף מתאונות או מעבירות רוצה כדרך חיים בשותף . רק אם ישבו המשרדים השונים יבינו את חשיבות האכיפה כלומר יביאו בחשבון עלות של הרוג/פצוע והמשתמע מיכך . אני רוצה להניח שחברות הביטוח שאם יענינו אותם יתנו כתף לרעיון שכולם כגוף אחד יצאו למלחמת העולם שנקראת המלחמה בתאונות דרכים . כמה נחמד לקרוא טוקבקיסטים שכותבים לאחר פרסום של תאונה כמה נמאס וכמה כואב וכמה משתתפים בצער של אותה משפחה שאיבדה את עולמה בשניה אחת . וכולם נושכים שפתיים אבל רק לשניה אחת וממשיכים הלאה. צריך לצאת לרחובות לזעזע את אמות הסיפין על כל מה שקורה בארצינו הקטנה שבתי הקברות שלה מתמלאים מהר יותר ממה שצריך אילמלה היו גורמים רבים שדואגים לכך . לצערי כל לימוד טומן בחובו דמי לימוד אך יש כאלה שמשלמים וחוזרים לסורם .ראה ערך נהגי משאיות שמעורבים בתאוות שמתגלה שיש להם תיקי שרצים של דוחו"ת אחריהם . או אולי מנגד אולי נוח שיש הרוגים /פצועים שהרי הם מפרנסים המונים אחריהם בטיפול . נאחל נסיעות טובות עזרא מהצפון
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר