המדים החדשים במשטרת ישראל

האם יש בכוונת משטרת ישראל להנפיק את המדים החדשים למתנדבי היחמ לטעמי זה מתחייב במיידי במגמה להימנע מאי נעימות מיותרת במפגשי אזרח ומתנדב יחמ להתיחסות הפורום אודה

קצת להפעיל את הקופסה שעל הכתפיים

כרגע מדובר בפיילוט בלבד. (פיילוט=ניסוי) ברגע שיוחלט על החלפת המדים, השוטרים יהיו בעדיפות ראשונה לניפוק ורק לאחר מכן, יוכלו להערך לחלוקה למתנדבים. שומדבר לא מתחייב בטווח הזמן המיידי, מתנדב יוכל להמשיך ולפעול גם עם המדים הקיימים כיום. ככל שזכור לי, לקח פרק זמן לא קצר כאשר המדים הנוכחיים נכנסו לשירות ונופקו לשוטרים, אך המתנדבים המשיכו לפעול במדי החאקי הקודמים. כל דבר בזמנו ובמסגרת התקציב - אין לחץ (ובטח שאין אי נעימות).

פיילוט המדים ברמלה

אתמול נערך טקס בתחנת משטרת רמלה, לרגל התחלת פרוייקט החלפת המדים במשטרת ישראל. תחנת רמלה נבחרה כתחנה בה יבוצע פיילוט מבין 4 תחנות משטרה ברחבי הארץ. במסגרת הפיילוט ינוסו מדים חדשים בעיצוב חדש. שוטרי הסיור והתנועה יצויידו בחליפת מדים בצבע כחול כהה. שוטרים המקבלים קהל בתחנות המשטרה יצויידו בעניבה. הסמלים המוצמדים למדים ישונו ויכללו את דגל מדינת ישראל משולב בסמל משטרה. בתום הניסוי יוחלט על המשך בהתאם לשביעות רצון השוטרים. הידיעה צולמה ושודרה אתמול בחדשות ערוץ 10. בינתיים מתנדבי יח"מ יישארו במדים הנוכחיים!!!

לא אוהב את הצבע שלהם

נראה גם שיהיה די חם בקיץ עם מדים כאלה כהים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר