מי יודע שמתנדבים יכולים להצטרף לקרנות השוטרים?

האם זה מעניין? אשמח לקבל תגובות

קרנות השוטרים

ידוע לי שזה קיים מה זה יכול לתת לנו המתנדבים ואיך מצטרפים ?

כן יודעים

כמעט בכל כנס מתנדבי מתנ"א זבולון מגיע איש מקרנות השוטרים עולה לפודיום מסביר מה היתרונות בקרנות השוטרים . מביא טפסים להרשמה ויש כאלה שכן נרשמים . נדמה לי שגובים 20 ש"ח בחודש . עזרא

מי יודע שמתנדבים יכולים להצטרף לקרנות השוטרים?

האם זה מעניין? אשמח לקבל תגובות

אם אפשר להרחיב בבקשה

אני יודע שאפשר

רק שבאתר שלהם אין אפשרות להוריד טופס הצטרפות

הציעו לי מספר פעמים

בין השאר במכתבים שהגיעו בדואר לבסיס לחלוקה למתנדבים, בכנס מחוזי שהיה ובקורס יח"מ שלי. לפי מה שהתרשמתי, זה לא משתלם במיוחד, כי רוב ההטבות שמוצעות להטבות הן לא משהו (ולפעמים אפילו מציעים מוצרים ביותר יקר ממה שיש בשוק). זה כדאי רק לרכישות גדולות - דירות, מכוניות, אבל מי שקונה טוסטר והולך ל2 מופעים בשנה לא מרוויח כלום מהחברות במועדון.

קרנות השוטרים

ידוע לי שזה קיים מה זה יכול לתת לנו המתנדבים ואיך מצטרפים ?

קרנות השוטרים.

ניתן להוריד טופס הרשמה מאתר קרנות השוטרים ולהירשם.אני חבר בקרן. ולדעתי יש הנחות די טובות למתנדבים.

אני יודע שאפשר

רק שבאתר שלהם אין אפשרות להוריד טופס הצטרפות

טופס הרשמה

הכנס לאתר קרנות השוטרים.ומשם הכנס לאתר הרווחה של קרנות השוטרים.שם תוכל להוריד טופס הרשמה.בהצלחה.

בבקשה לא לענות חצי תשובה

כשאתה נכנס לדף שאמרת לי הוא מבקש להכניס ת.ז. + סיסמא שקיבלת מקרנות השוטרים

קרנות השוטרים.

ניתן להוריד טופס הרשמה מאתר קרנות השוטרים ולהירשם.אני חבר בקרן. ולדעתי יש הנחות די טובות למתנדבים.

בפעם האחרונה שבדקתי, זה לא היה ממש משתלם

על פי החשבון שעשיתי לפני 5 שנים לערך, עלות דמי החבר היתה גדולה יותר מההנחות שהתקבלו בפועל על ידי המתנדבים ששאלתי. כדי לכסות את העלות היה צורך לבצע קניות רק במקומות שנתנו הנחות - לדוגמה באחד המקרים כדי להגיע לאיזון צריך היה לרכוש משקפי ראיה (כולל מסגרת) ברשת אופטיקה מסויימת ולא אצל האפטימיטריסט הרגיל... מצד שני מי שמתכנן רכישה גדולה (מקרר או מזגן) יכול לכסות את העלות ולצאת ברווח.

אתר קרנות השוטרים הוא אתר שהדבר היחיד שאפשר לעשות בו זה הזמנות מוצרים, אין שם שום תפסים להורדה!!!

טופס הרשמה

הכנס לאתר קרנות השוטרים.ומשם הכנס לאתר הרווחה של קרנות השוטרים.שם תוכל להוריד טופס הרשמה.בהצלחה.

קניות

אני מתנדב ואני רשום בקרנות השוטרים.איך אני עובד עם זה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר