שאלה בקשר לשח"מ

אני מתנדב במשמר אזרחי כבר שנה שנייה, בעוד כחודש בערך יש לי צו ראשון, קיבלתי המלצה מהמפקדת. השאלה היא מה עוד אני יכול לעשות כדי להתקבל לשח"מ?, והאם שווה לי כבר עכשיו לשלוח פקס עם ההמלצה ללשכת הגיוס? תודה מראש.

קודם כל אתה צריך לבדוק שבתאריך הגיוס שלך יש גיוס לש"חמ

דבר שני אתה צריך להיות בעל פופיל לא קרבי ובד"כ גם בעיות ת"ש עוזרות להגיע לש"חמ ( כמו לינת בית או קל"ב ). מכתב ללשכת הגיוס לא עוזר בכלל , הם לא מתייחסים לבקשות אלא לצרכים שלהם.

מכתב ללשכת גיוס בדר"כ כן עוזר

עדיף שזאת תהיה גם המלצה מהרמק"מ שלך

שאלה בקשר לשח"מ

אני מתנדב במשמר אזרחי כבר שנה שנייה, בעוד כחודש בערך יש לי צו ראשון, קיבלתי המלצה מהמפקדת. השאלה היא מה עוד אני יכול לעשות כדי להתקבל לשח"מ?, והאם שווה לי כבר עכשיו לשלוח פקס עם ההמלצה ללשכת הגיוס? תודה מראש.

תעשה לעצמך טובה ותתגייס לצה"ל אח"כ תהיה שוטר!

שח"ם זה סוג של שירות לאומי אם יש לך בעיות ת"ש , או פרופיל מאוד נמוך ולא נועד לכל אחד שאוהב לשבת ברכב משטרתי אתה יכול להתגייס למג"ב שהם גם שוטרים רק שהיעוד שלהם הוא שונה

שח"מ לא קשור לשירות לאומי

יש שח"מ שב"ס שב"כ בכל אחד מהם יש גם חיילים שמועברים אליהם

מכתב ללשכת גיוס בדר"כ כן עוזר

עדיף שזאת תהיה גם המלצה מהרמק"מ שלך

ירון, שח"מ ממש לא שירות לאומי...

אינני יודע מה מביא אותך לדברי הזילזול האלו. אבל שח"מ, שעושה חגים, שבתות ולילות במשך כל השירות. שפועל תוך סיכון עצמי בהתמודדות מול גורמים עברניים בחברה שפועלים דרכים הדומות מאוד לאלו של ארגוני הטרור, ושבכל פעם שישנה הפרת סדר אם בדרום, אם בירושלים ואם בצפון, או שבעת מלחמה היו על הרים בצפון חשופים לגמרי לירי הקטיושות, זה לא שירות לאומי. לא יושבים במשרד ומכינים קפה או משדכים דפים. אני שלא פעם נפצעתי בתפקיד, אם בביצוע מעצר ואם בעמידה איתנה כנגד מפרי סדר, יכול להעיד ממקור ראשון הג'ובניקיות והשירות הלאומי רחוקים שנות אור מן השרות בשטח כשח"מ.

שאלה בקשר לשח"מ

כיצד להתגייס....

אני בעצמי כרגע משרת בצה"ל, למרות שרציתי להתגייס לשח"ם. קודם כל - פרופיל רפואי 64 ומטה שיקבע בצו הראשון. אם הפרופיל 72 ומעלה סיכויך שואפים ל-0. אח"כ המלצות המפקדים שלך (עדיף גם המלצה של קצין).ובצו הראשון ואח"כ אצל קצין מיון במהלך הגיוס, לדרוש שח"ם. רק אל תשכח לפני שאתה מחליט - יש הבדל בין פעילות שלך בעת התנדבות לבין פעילות כשתהיה שוטר. תחשוב על זה! בהצלחה!

ערב טוב,

כן, כל המלצה שתיקח תהיה מצויינת. ואם אכן שח"מ זה מה שאתה רוצה,תדאג גם להבהיר זאת בשיחה.

יחד עם זאת חשוב לזכור, שצה"ל שומר לעצמו הזכות לשמור את החיילים הכשירים לשרות צה"לי ומי שיש לו בעיות ת"ש(קרי: הצורך להיות קרוב לבית) או פרופיל 72 ומטה- רק אז חושב אם לשחררו לטובת המשטרה.

בהצלחה

יודית

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר