פיילוט מסוף - שאלה

לגבי הפיילוט של מיחשוב ניידות - האם ההשתתפות דורשת מעבר סיווג בטחוני גבוה יותר או שמספיק ג+ג1 ?? אני שואל זאת מאחר והיום אמרו לי שהעלו רעיון לקחת מספר מתנדבים, לערוך להם תחקיר בטחוני יותר גבוה (אינני יודע על איזו רמה מדובר), והם יהיו מורשים להשתמש במסוף בניידת. באותו רגע ששמעתי זאת, הנחתי כי הכוונה לפיילוט של המיחשוב כפי שנערך בירושלים (למרות שלא נאמר בבירור). לכן, מתוך סקרנות, אני מעוניין לדעת האם למישהו יש מידע בנדון.

-בדיונים בנושא, הסיווג לא עלה על הפרק

משום ש:סיווג האבטחה והיח"מ כיום מאוד דומים גם היום,מתנדב אבטחה יכול לקבל מידע(אמנם אינו מול המסוף),אך באמצעות המשל"ט/יומן התחנה וכו'. בכל מקרה, אחרי שיסתיים הפיילוט-שעוד לא ממש ברור,הרחבת המשתמשים במסוף באמצעות תעודת מתנדב מקודדת תהיה הדרגתית. אעדכן,כשיהיה לי לחדש
מנהל הפורום
1000+

-ובכן עדכון ביניים בנושא

הפיילוט הורחב לעוד 100 מתנדבים בפיזור ארצי. בשלב זה רק למתנדבי ית"מ בעירוני ובבינעירוני( כי הם פועלים לבד וכבר יש להם מסופים בניידות). לעניין התחקיר הבטחוני-הם נדרשו לתחקיר מעמיק יותר ממה שנדרש מהם לאישור ההעסקה (זה נקרא רמה 6-קרי: קצת יותר מיח"מ רגיל אך לא ברמה של ימע"ר/ימע"ן).
מנהל הפורום
1000+

השתתפות בפילוט

אני מתנדב שלב ב ית"מ ביבנה \ מעוניין להשתתף בפילוט 054-6882878

השתתפות בפילוט

אני בזמנו עברתי תחקיר ביטחוני ברמה גבוהה מכיוון שאני הוסמכתי לעבוד על מערכת הדותן האם זה מספק

YUDIT EFRAIM אם מתנדבי הימע"ר\ן עוברים סינון מיוחד.לא היה מן הראוי שיסדירו להם את נושא הנשק ?

מהי רמת הסיווג הבסיסית של ימע"ר/ן??

YOYO - אתה קרציה !!!

מה הקשר בין סיווג בטחוני לבין רשיון נשק ? בגלל אנשים כמוך, המערכת לא מוכנה לאשר נשק למתנדבים !!! עושה רושם שכל מה שמעניין אותך וכל האובססיביות שלך היא התנדבות לקבלת נשק. אתה בדיוק המודל עליו מדברים ובגינו בוטל התבחין. די, שחרר אותנו מנוכחותך !!!

-בדיונים בנושא, הסיווג לא עלה על הפרק

משום ש:סיווג האבטחה והיח"מ כיום מאוד דומים גם היום,מתנדב אבטחה יכול לקבל מידע(אמנם אינו מול המסוף),אך באמצעות המשל"ט/יומן התחנה וכו'. בכל מקרה, אחרי שיסתיים הפיילוט-שעוד לא ממש ברור,הרחבת המשתמשים במסוף באמצעות תעודת מתנדב מקודדת תהיה הדרגתית. אעדכן,כשיהיה לי לחדש

-המתנדבים לפיילוט נבחרו ע"י המפקדים.

למתנדבי ימע"ר/ן יש אולי תחקיר ברמה גבוהה יותר,אך חל איסור להפעילם לבד ולכן הפיילוט הינו על מתנדבים בית"מ,שגם קצת יותר מקצועיים מהאבטחה(שגם פועלים לבד) וגם כי יש להם מסופים בנידות. אם יש מתנדבים שהם גם ימע"ר/ן וגם ת"מ-זה שילוב אולטמטיבי לעניין. הכל דרך המפקדים בכל מקרה.
מנהל הפורום
1000+

YOYO - אתה קרציה !!!

מה הקשר בין סיווג בטחוני לבין רשיון נשק ? בגלל אנשים כמוך, המערכת לא מוכנה לאשר נשק למתנדבים !!! עושה רושם שכל מה שמעניין אותך וכל האובססיביות שלך היא התנדבות לקבלת נשק. אתה בדיוק המודל עליו מדברים ובגינו בוטל התבחין. די, שחרר אותנו מנוכחותך !!!

אם זה עושה לך טוב אז אני מתנדב רק בשביל הנשק.בקשר לשיחרור אז אתה משוחרר

אתה יכול להוסיף שרק בגלל אנשים כמוני באזור שאני נמצא יש פחות פורצים פחות סמים ופחות ליצנים כמוך . תעשה חיים ותמשיך הלאה . ליצן

למתנדבי ימע"ר/ן יש אולי תחקיר ברמה גבוהה יותר,אך חל איסור להפעילם לבד ולכן הפיילוט הינו על מתנדבים בית"מ,שגם קצת יותר מקצועיים מהאבטחה(שגם פועלים לבד) וגם כי יש להם מסופים בנידות. אם יש מתנדבים שהם גם ימע"ר/ן וגם ת"מ-זה שילוב אולטמטיבי לעניין. הכל דרך המפקדים בכל מקרה.

פילוט מיחשוב ניידות

דיברתי עם ירון שנהב בעניין תעדכני אותו בנושא

YOYO - אתה קרציה !!!

בלי קשר אם הוא קרצייה או לא התגובה שלך לא ממש במקום לך.

מתנדבי ימע"ן/ר עובדים בלי מסוף בכלל :)

בלי קשר אם הוא קרצייה או לא התגובה שלך לא ממש במקום לך.

GOLIVER שלום לך ! אני רואה את הפורום כבית לאנשים שתורמים לחברה !......

שוב אני מציין .זהו פורום ציבורי וזכותי להביע דעה כראות עיניי . למרות שישנו חלק שאינו "אוהב" את הדיון החוזר ונשנה בנושא הנשק .אני ימשיך להעיר להזכיר ולהשמיע דעה . אני חושב שזכותי המלאה לנשק .למה ככה . אין סיבה שיבדילו בין מתנדב למתנדב . יכלו לשנות קרטריונים יכלו לעשות את זה אחרת . אני חושב שאם אני תורם ואין על זה שום צל של ספק .נדרש להופיע לעדות בבית המשפט .לשמור על עצורים בבתי חולים . להתקוטט עם פורצים ועם אחרים. אם תראה את זה כיחסי עובד מעביד .אז הבוס הזה אינו אהוד במיוחד.ולמרות זאת אני ימשיך לבוא ולתרום . תודה למי שקרא עד פה .

אני מחזיק בדיעה כמו שלך ב-100%

ושלא תחשוב לשניה שתגובתי היתה כדי לפגוע בך , תגובתי היתה לאמור שדבריו של זה מעליי ( ללא שם ) אינם מתאימים לפה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר