תקנה חדשה בנושא וידאו ברכב

לאחר פניות חוזרות ונישנות סוף סוף קמה התקנה בנושא וידיאו ברכב לידיעת מתנדבי התנועה נוסח התקנה נהגת ברכב הנ"ל בזמן שהופעלה בו תצוגה הנראית ממושב הנהג בניגוד לתקנה 28 א לתקנות התעבורה 6718 הזמנה לדין

תודה יקבל שימוש רב

תקנה

תודה על העדכון כמה נקודות ? עדי

ותקנו אותי אם אני טועה......

התקנה איננה חלה על מסופים ברכב משטרה ואם זכרוני לא בוגד בי גם ברכבי כיבוי ואמבולנסים. כמו כן זה לא חל על תצוגת GPS או איך שקוראים לזה. אני לא מבין למה אבל זה המצב. כמו כן (ולדעתי זה לא כתוב בתקנה אבל צריך לשים לב) זה לא חל על טלויזיה במעגל סגור לשימוש הנהג כגון ברכב משא ואוטובוסים שיש בהם מצלמת טלויזיה לנסיעה לאחור או לסקירה פנימית של הרכב כמו באוטובוס קומותיים שהנהג סורק את הקומה העליונה או תא המטען. תקנו אותי אם טעיתי. שנה טובה וחתימה טובה. דיויד

תודה יקבל שימוש רב

למרדף משטרה-התחולה החל מהיום ?

האם ניתן כבר לרשום החל מהיום?

לאחר פניות חוזרות ונישנות סוף סוף קמה התקנה בנושא וידיאו ברכב לידיעת מתנדבי התנועה נוסח התקנה נהגת ברכב הנ"ל בזמן שהופעלה בו תצוגה הנראית ממושב הנהג בניגוד לתקנה 28 א לתקנות התעבורה 6718 הזמנה לדין

למרדף: תקנה 28 (א) דנה בהחזקת הגה/כידון

תקנה 28 (א'): "נוהג רכב חייב להחזיק בידיו את ההגה או הכידון כל עוד הרכב בתנועה אולם רשאי הוא להסיר יד אחת מן ההגה או הכידון אם עליו לעשות בה דבר להבטחת פעולתו התקינה של הרכב או לקיום כללי התנועה". האם לא נפלה טעות במספר התקנה המתייחסת לעברת הווידאו ברכב?

תקנה 28 א

אכן תקנה 28 דנה בנושא הגה אך פרוסה לטלפון נייד וכו' שים לב לסמל הסעיף אכן כן ניתן לאכוף חג שמח לכולם

למרדף משטרה-התחולה החל מהיום ?

האם ניתן כבר לרשום החל מהיום?

תצוגה ברכב הנראה לנהג

אכן כן אכיפה מותרת גם מאתמול למי שיש את התקנה ויודע איך לרשום את נסיבות המקרה יום טוב מרדף

היכן פורסמה התקנה הזו ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר