תגבור משמעותי לאק"מ .

בקרוב למרות שאינני יודע בדיוק מתי ימונה סגן חדש לאגף מדובר במי שהיה עד לפני מספר ימים מפקד מרחב דן נצ"מ חיים קרימקה שיועלה לדרגת תת-ניצב. מדובר באדם משכמו ומעלה והידוע בראש ובראשונה ביחס החם והאוהד שיש לו למתנדבים כפי שחברי ואני זכינו לו כמתנדבים בתחנות המרחב יחס ללא פשרות ועזרה בכל דבר אפשרי כולל דברים שאינם קשורים במישרין להתנדבות . אני משוכנע שביכולתו להצעיד את האגף קדימה עוד ולסייע לפתור בעיות רבות כולל חלק ממה שהועלה כאן בפורום. ברצוני לברכו לקראת המינוי החדש ואני משוכנע שכולנו כמתנדבים והמשטרה כולה תשכיל להרוויח ממינוי ראוי זה.

מצטרף לתקוותך, אם כי בהסתייגות

יותר מידי ראשי אק"מ וסגניהם חלפו בשנים האחרונות במהירות רבה כל כך, עד שלא הספיקו אפילו לבטא את ה"ם" האחרונה של ה"אק"ם", וכבר עפו הלאה. לפחות לכמה מהם היו קבלות מרשימות על עשייה קודמת, אם כי תמיד נתפס האק"מ כתחנה אחרונה ושולית בדרך לפנסיה המבטיחה. באופן מוזר מאוד, הם התהפכו גמרי ברגע שנכנסו לראשונה בשער מחנה מג"ב לוד, והתחילו להרוס במקום לבנות, לקלקל לפני שלמדו. מאז אסתי דומיניסיני, למעשה, לא הצליח אף ראש אק"מ להבין ממה עשוי האק"מ באמת, ולהכניס חזון ודרך לאק"מ. איש מאלה, באופן לא מפתיע, לא הזדרז לציין את תחנת האק"מ כציון דרך משמעותי ברזומה שלו. כך מתראיין מזרחי ומציין את תפקידו כראש אח"ק בלבד, פרנקו כסממ"ז מרכז, ועוד. מכאן אני יכול להניח בעצב, שגם קרימקה לא קפץ משמחה לתפקיד, כמו שרצה את הדרגה הנלווית לו. תתחיל לספור את הימים, ותבדוק מה יספיק לעשות. טיפ ראשון שאפשר לתת לו: את האק"מ לא "מתחזקים". צריך לחיות אותו, לאהוב את המתדבים ולהזדהות עם עשייתם, ולא לעשות כלום עד שמבינים בדיוק איך פועל הבסיס הפריפריאלי הקטן ביותר, בזרנוגה-מזרח.

אני מאמין!

אני מאמין שאכן יבוא מתוך רצון מהיכרות אישית עימו כפי שכבר ציינתי,התפקיד נבחר על ידו למרות שהוצע לו להיות סממ"ז בשני מחוזות במשטרה.מדובר במישהו שלפי מיטב היכרותי לא בא "ליומיים".והוא אכן מכיר גם את האק"מ ברמת הפרט גם עד המתנדב האחרון בשטח איך עובדים בסיסים כפי שכתבת אגב שזה גם משתנה עם המעבר למרכזי שיטור קהילתי. ואכן אני רוצה להאמין ולקוות שהוא יביא עימו רוח חדשה לאגף לטובת שני הצדדים הן המערכת והן המתנדבים.

בואו ניתן לו קרדיט ונאחל לו הצלחה ושנה טובה

מצטרף לתקוותך, אם כי בהסתייגות

יותר מידי ראשי אק"מ וסגניהם חלפו בשנים האחרונות במהירות רבה כל כך, עד שלא הספיקו אפילו לבטא את ה"ם" האחרונה של ה"אק"ם", וכבר עפו הלאה. לפחות לכמה מהם היו קבלות מרשימות על עשייה קודמת, אם כי תמיד נתפס האק"מ כתחנה אחרונה ושולית בדרך לפנסיה המבטיחה. באופן מוזר מאוד, הם התהפכו גמרי ברגע שנכנסו לראשונה בשער מחנה מג"ב לוד, והתחילו להרוס במקום לבנות, לקלקל לפני שלמדו. מאז אסתי דומיניסיני, למעשה, לא הצליח אף ראש אק"מ להבין ממה עשוי האק"מ באמת, ולהכניס חזון ודרך לאק"מ. איש מאלה, באופן לא מפתיע, לא הזדרז לציין את תחנת האק"מ כציון דרך משמעותי ברזומה שלו. כך מתראיין מזרחי ומציין את תפקידו כראש אח"ק בלבד, פרנקו כסממ"ז מרכז, ועוד. מכאן אני יכול להניח בעצב, שגם קרימקה לא קפץ משמחה לתפקיד, כמו שרצה את הדרגה הנלווית לו. תתחיל לספור את הימים, ותבדוק מה יספיק לעשות. טיפ ראשון שאפשר לתת לו: את האק"מ לא "מתחזקים". צריך לחיות אותו, לאהוב את המתדבים ולהזדהות עם עשייתם, ולא לעשות כלום עד שמבינים בדיוק איך פועל הבסיס הפריפריאלי הקטן ביותר, בזרנוגה-מזרח.

מוטי

אני מתפלל שהפסימיות שלך תיתבדה. שני המובילים היום באק"מ יש להם נתוני פתיחה מצוינים. עוזי רוזן התחיל דרכו במשטרה אצלנו באק"מ.אבל לא אכחיש ידידי היקר ואוסיף כי לצערי להסתיגויות שלך יש בסיס עובדתי.אבל איך אומרים החברה:בוא ניתן להם צאנס!

בואו ניתן לו קרדיט ונאחל לו הצלחה ושנה טובה

כל מי שמגיע עם כוונות טובות ,יבורך

רק שהמינוי יהיה ל 3 שנים יהיה טוב לכולם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר