כובע

פנייתי מיועדת בעיקר לנציגי מטה אק"מ בפורום. מתנדבים רבים ביחידות התנועה מסתובבים עם כובע א משטרתי שבלשון המעטה אבד עליו הקלח .אני אישית בתור ק.ניהול של יחידה כזאת מקבל פניות ממתנדבי יחידתי בנושא .ולצערי הרב אני נאלץ לענות להם כי אין אפשרות להחליף להם כובע היות וזה לא בבלאי או כל תירוץ אחר .ואם ברצונם הם יכולים לרכוש כובע בסיוע אחד השוטרים בתחנה או מי שהם מכירים אם לאותו אחד יתחשק לעזור. שאלתי/ טענתי מדוע לא יוכנס הכובע לנוהלי הבלאי כמו מדים שזכאים לקבל אחת ל3 שנים ? מדוע לא יוכנס נגיד אחת ל 5-6 שנים . הרי את הנעליים שהיו נותנים פעם הוציאו ואני נתקל בתופעה שמתנדב לא מעוניין להוציא שקל מכיסו לקנות נעליים שחורות מופיע למשמרת בנעליים בצבעים שונים. מילא נעליים שעלותן אולי יקרה .אבל כובע . רוצים שהמתנדבים יופיעו מול האזרחים בהופעה מכובדת מצד אחד ומהשני יש כאלה שפעילים יותר מפעם בשבוע והכובע שלהם במקרה הטוב נראה כמו של צ'רלי צאפלין בסרטיו מבלי להעליב איש. אז אולי מישהו יתעשתויקח זאת לתשומת ליבו כמו שנאמר a.s.a.p ומי שזקוק לתרגום שיודיע, כבדו את המתנדבים והם יכבדו אתכם, אל תתנו להם להתבזות בהופעתם.

רעיון לאייל

אייל שלום במידה ומתבצעת גריעה מכול סוג ביחידה שלך הנגרעים חייבים להחזיר את המדים שלהם תנסה לפחות בשלב זה לאסוף את המדים האלה ולהשתמש בציוד הנ"ל . אני יודע שזה לא תשובה לעניין אך היא נותנת חומר למחשבה. בברכה שמעון כהן ק.מנהלה ימת"א חוף

זה לא פתרון

זה ידוע וזה נעשה לא פעם אבל מרבית האנשים לא רוצים לשים על ראשם כובע של מישהו אחר זה לא מדים שאפשר לכבס גם 3 פעמים ולהשתמש עד לקבלתם של חדשים

כובע

פנייתי מיועדת בעיקר לנציגי מטה אק"מ בפורום. מתנדבים רבים ביחידות התנועה מסתובבים עם כובע א משטרתי שבלשון המעטה אבד עליו הקלח .אני אישית בתור ק.ניהול של יחידה כזאת מקבל פניות ממתנדבי יחידתי בנושא .ולצערי הרב אני נאלץ לענות להם כי אין אפשרות להחליף להם כובע היות וזה לא בבלאי או כל תירוץ אחר .ואם ברצונם הם יכולים לרכוש כובע בסיוע אחד השוטרים בתחנה או מי שהם מכירים אם לאותו אחד יתחשק לעזור. שאלתי/ טענתי מדוע לא יוכנס הכובע לנוהלי הבלאי כמו מדים שזכאים לקבל אחת ל3 שנים ? מדוע לא יוכנס נגיד אחת ל 5-6 שנים . הרי את הנעליים שהיו נותנים פעם הוציאו ואני נתקל בתופעה שמתנדב לא מעוניין להוציא שקל מכיסו לקנות נעליים שחורות מופיע למשמרת בנעליים בצבעים שונים. מילא נעליים שעלותן אולי יקרה .אבל כובע . רוצים שהמתנדבים יופיעו מול האזרחים בהופעה מכובדת מצד אחד ומהשני יש כאלה שפעילים יותר מפעם בשבוע והכובע שלהם במקרה הטוב נראה כמו של צ'רלי צאפלין בסרטיו מבלי להעליב איש. אז אולי מישהו יתעשתויקח זאת לתשומת ליבו כמו שנאמר a.s.a.p ומי שזקוק לתרגום שיודיע, כבדו את המתנדבים והם יכבדו אתכם, אל תתנו להם להתבזות בהופעתם.

כובע

לאייל אני מבין אותך אני "מחפש כובע יותר חדש" כבר 6 שנים אז אני מעונין גם בכובע ...אם יש כובע ספר

כובע למתנדבים - בלאי

ערב טוב 1. עפ"י נהלי האק"ם, ניתן להחליף כובע כפריט בלאי תחת הכותרת "פריט". 2. הרמקמ"ים מודעים לנהלים והם אלו שנדרשים לתת פתרונות בהתאם לצורך. 3. טכנית ופיזית, ניתן להחליף כובע א'. 4. בנוסף, בבדיקה מול מדור יח"ם, השבוע מסתיימות כל הבקשות שהיו במטה אק"ם להקצאות והחלפות של מדים חדשים ומדי בלאי. בברכה, גדי מזרחי-רפ"ק קצין את"ל אק"ם

נצל"ש בנושא מדים

גדי, כקצין את"ל אשמח לקבל ממך תשובה: אני מתנדב באחת מיחידות התח"צ והתקן הוא מדים אפורים. אני מתנדב כבר למעלה משלוש שנים, מוזן במערכת והכל בסדר. מדים עדיין אין. הנושא שלי כבר נמצא בטיפול מטה אק"מ, אך התשובה הלקונית היא: "יש בעיה עם ניפוק המדים האפורים". אתה יכול אולי לפרט מה הבעיה ? תודה.

היכן בנוהל

אתה מוכן לפרט היכן בנוהל זה מופיע לנו בתחנה אין רמק"מ אלא רכז אק"מ בלבד כאשר המת"ח הוא בתוקף תפקידו גם רמק"מ לעת מצוא. אולי כתוב לי מספר טלפון ואשמח לשוחח בנושא

פנה למזכירות מחלקת מתנדבים, בקש את נטע 9770543 - 08

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר