פציעה בתפקיד

שלום, לפני חצי שנה ב דצמבר 2006 עצרתי מישהו ותוך כדי ביצוע המעצר שברתי את היד בעימות עם החשוד. היום, חצי שנה אחרי, עדיין לא קיבלתי את טופס הביטוח לאומי וטופס לבי"ח על הטיפול שהם נתנו לי. דיברתי עם רמק"מ התחנה, שהוא אמר שהוא ידאג לזה, וכמו שרואים עדיין לא יצא מזה דבר, דיברתי עם ראש אק"מ לפחות עם אחת המזכירות שם, וגם ממנו לא יצא כלום. אני מעוניין לדעת מה לעשות, האם לתבוע את משרד הבטחון או שאיך שהוא מישהו יכול לעזור לי בזה? לציין שהייתי חודש ימים במחלה ולא יכלתי לעבוד, וגם היום יש לי קשיים בעבודה מאומצת עם היד, אני עובד כבוחן רכב במכון רישוי. מזה כבר כמעט כל החצי שנה האחרונה אני בתפקיד משרדי מכוון שיש לי בעיה עם אימוץ היד שנשברה שזה העצם המשולשת שדואגת לתפקוד של כל כף היד. תודה רבה. אור

אין בדברי נחמה לך

גם אני נפצעתי בזמן מילוי תפקידי ולא יכול לפרט איך למה וכמה מאחר וראיתי שלמשטרה לא אכפת ממתנדב שנפצע והם דואגים לטייח את כל הפציעות שיש למתנדבים ולא מעבירים לביטוח לאומי את התיקים . הכל צריך לאעשות על ידי המתנדב. כרגע כל העניין שלי עבר ליועץ המשפטי לממשלה מאחר ואף אחד לא טיפל בי . היועץ המשפטי שלח לי מכתב על תחילת הטיפול בעיניני ואני מקווה שכמה ראשים יעופו בעקבות המקרה שלי . לידעת כל המתנדבים אם אתם נפצעים בזמן מילוי תפקידכם לכו תחפשו מי שיעזור לכם אבל אני בטוח שלא תמצאו אחד כזה בכל המשטרה .שצרכים אותכם כולם מוצי פוצי רק קורה לכם משהו שוכחים מכם תוך 48 שעות .

ראשית חוכמה: למד את הנוהל

הדן בפציעת מתנדב בתפקיד. שים לב לבעלי התפקידים השונים האמורים לטפל בענין. רמק"מ, ק. אק"מ מרחבי ומחוזי, ק. רווחה מרחבית ומחוזית, וכו'. התעדכן אצל גורמים אלה איפה עומד העניין. בכל מקרה, פנה לעו"ד המתמחה בתביעות נגד משרד הבטחון ונזקי גוף, המצא לו את כל המסמכים, והעבר לו את צילום נוהל אק"מ שלעיל. וודא כי יש ברשותך את כל הניירת הנדרשת להוכחת הנזקים שנגרמו עקב הפציעה, כפי שפירטת. בהצלחה ורפואה שלמה.

פציעת מתנדבים

ערב טוב 1. אחריות מפקדי המתנדב כולל כל הגורמים הרלוונטיים במחוז / מרחב / תחנה לפעול עפ"י הנידרש אל מול פציעות של מתנדבים בתפקיד בדיוק כפי שפועלים במקרה של שוטר מם המניין. 2. במידה וישנה בעיה בשרשרת הפונקציות, עצתי פנה לק' אמ"ש אק"ם ממטא"ר לשם קבלת הבהרות לגבי המשך דרכי הפעולה הנידרשות והדרכים העומדות בפניך. 3. ייתכן, וכמו במקרה של אבו שפם נידרשת התערבות שלה אל מול גורמי האמ"ש ביח' הספציפית. 4. הטלפון שלה : רפ"ק יפעת לוי 9770591- 08 5. צר לי על העזרה הבסיסית בלבד, לא מדובר בסוגיית את"ל אלה בסוגיית אמ"ש. בברכה, גדי מזרחי-רפ"ק קצין את"ל אק"ם

אז זהו... שלא.... תקראו...

הקטע דיברתי עם ק' אמ"ש ועם יפעת ועם כל מי שרשמת, אבל אף אחד לא רוצה להזיז תתחת שלו באמת וזה פוגע. כל אחד אמר לי מחר נמחזור ואף אחד לא התקשר...

אני מקווה שק. אק"מ החדש יראה את הכתוב פה

אז זהו... שלא.... תקראו...

הקטע דיברתי עם ק' אמ"ש ועם יפעת ועם כל מי שרשמת, אבל אף אחד לא רוצה להזיז תתחת שלו באמת וזה פוגע. כל אחד אמר לי מחר נמחזור ואף אחד לא התקשר...

התעלמות ממתנדבים

ידידי, ע' ר' אק"ם 08-9770540 פקד ירון בק הוא הכתובת הבאה שלך כולל פירוט התעלמות ק' אמ"ש אק"ם כדבריך ושאר הפונקציות. בברכה, גדי מזרחי-רפ"ק קצין את"ל אק"ם

חבל על הזמן שאתה מבזבז אף אחד לא יטפל בך נקודה

אין בדברי נחמה לך

גם אני נפצעתי בזמן מילוי תפקידי ולא יכול לפרט איך למה וכמה מאחר וראיתי שלמשטרה לא אכפת ממתנדב שנפצע והם דואגים לטייח את כל הפציעות שיש למתנדבים ולא מעבירים לביטוח לאומי את התיקים . הכל צריך לאעשות על ידי המתנדב. כרגע כל העניין שלי עבר ליועץ המשפטי לממשלה מאחר ואף אחד לא טיפל בי . היועץ המשפטי שלח לי מכתב על תחילת הטיפול בעיניני ואני מקווה שכמה ראשים יעופו בעקבות המקרה שלי . לידעת כל המתנדבים אם אתם נפצעים בזמן מילוי תפקידכם לכו תחפשו מי שיעזור לכם אבל אני בטוח שלא תמצאו אחד כזה בכל המשטרה .שצרכים אותכם כולם מוצי פוצי רק קורה לכם משהו שוכחים מכם תוך 48 שעות .

-אור שירי-כתוב/י לי במסר האישי באיזו תחנה מדובר

ואני כבר אתערב ואנחה את מי שצריך לטפל במה שצריך לטפל.
מנהל הפורום
1000+

פציעה בתפקיד

שלום, לפני חצי שנה ב דצמבר 2006 עצרתי מישהו ותוך כדי ביצוע המעצר שברתי את היד בעימות עם החשוד. היום, חצי שנה אחרי, עדיין לא קיבלתי את טופס הביטוח לאומי וטופס לבי"ח על הטיפול שהם נתנו לי. דיברתי עם רמק"מ התחנה, שהוא אמר שהוא ידאג לזה, וכמו שרואים עדיין לא יצא מזה דבר, דיברתי עם ראש אק"מ לפחות עם אחת המזכירות שם, וגם ממנו לא יצא כלום. אני מעוניין לדעת מה לעשות, האם לתבוע את משרד הבטחון או שאיך שהוא מישהו יכול לעזור לי בזה? לציין שהייתי חודש ימים במחלה ולא יכלתי לעבוד, וגם היום יש לי קשיים בעבודה מאומצת עם היד, אני עובד כבוחן רכב במכון רישוי. מזה כבר כמעט כל החצי שנה האחרונה אני בתפקיד משרדי מכוון שיש לי בעיה עם אימוץ היד שנשברה שזה העצם המשולשת שדואגת לתפקוד של כל כף היד. תודה רבה. אור

פציעה בתפקיד

בשנה האחרונה לאחור נפצעתי פעמים בפעילות משטרתית כמתנדב . פעמים סבלתי כאבים למשך תקופה . אתם חושבים שהמשטרה עזרה לי ???? אתם טועים את הכל עשיתי לבד למלא טפסים לרוץ להחתים את כל הגורמים שלמתי כסף לאמבולנס שלמתי כסף למיון רק לאחר 5 חודשים המשטרה הסדירה את התשלום לאמבולנס .עד היום לא קיבלתי את התשלום למיון כי המשטרה לא מעבירה טפסים לקופת חולים .בביטוח לאומי היתי צריך לסדר הכל לבד בלי ידע .אף אחד לא הדריך אותי . אמרו שיש קצינת מתנדבים לרווחה מעולם לא התקשרה לא יודע מי זו. בפציעה האחורנה מ19.04.07 עדיין לא העבירו טפסים לביטוח לאומי .שכבתי בבית 14 יום עם כאבים עזים ברגל .אף אחד מהמשטרה לא התקשר לשאול אותי אם צריך עזרה פרט למפקדי הישירים בית"מ רק הם עזרו לי עד כמה שיכלו. אהה שכחתי אני עדיין ממשיך להתנדב למרות הכל ???!!!!!

עופר...פריארים לא מתים רק מתחלפים....נראה לי שכל מה שאתה כותב כאן לא מזיז את הקצה של ה... של אף אחד...

נכון יודית תבדוק מאחורי הקלעים... וגדי ינסה בכל כוחו לשנות את המצב... אבל בפועל... לאף אחד ממש לא איכפת ... והם אלה שיושבים ומקבלים משכורות.... אני את המסקנות האישיות שלי כבר מתחיל לקבל.... נראה לי שהתקשורת זו התשובה.... אקמ חושבים שכולם פסיכים .... שאני אגמור איתם...נראה מי הוא הפסיכי האמיתי כאן....

אצלי הדברים קפצו מדרגה

אני אעברתי את כל הטיפול בנושא הפציעה שלי ליועץ המשפטי לממשלה ואכן מידי קיבלתי תשובה שהנושא עבר לפרקליטות ומשם קיבלתי אחרי מספר ימים תשובה על תחילת הטיפול .מאחר והנושא נמצא אצלהם אני לא יכול כרגע לפרסם דברים עד סיום הטיפול בי. מובטח לכל הפורו ברגע שהנושא יטופל אפרסם כאן ובעוד מקומת את כל פרטי הפישולים של המשטרה .
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר