רכבים לא תקינים

יש בעיה במשטרה עם רכבים שאינם תקינים וכל מזכר שרושמים עליהם לא נבדק אפילו ואם הרכב כבר כן נבדק אז בסדנא אומרים שהכל תקין רק כדי לא לתקן נמאס שמשטרה חוסכת כסף על חשבון המתנדבים אבל אם הרכב הפרטי שלי היה נראה ככה המשטרה מזמן היתה מורידה אותו מהכביש

-אז לא לפעול ברכב בכל מחיר

אם ברצונך שאתערב מול היחידה ואבדוק הנושא,אעבר לי פרטים במסר אישי
מנהל הפורום
1000+

רכב לא תקין ומסר כפול

רכב לא תקין איננה בעיה חדשה. מאידך: מתנדב שמקבל רכב לא תקין, לא בטיחותי ומסוכן, שוגה וגורם נזק, הן למטרה והן למשא"ז. אי אפשר לקבל רכב שכזה, לבצע סיור, וגם אם נתגלתה תקלה במהלך הסיור, להשלים את הסיור כאילו לא קרה כלום, ולהתלונן אח"כ. גילית תקלה שלא היית ממשיך לנסוע איתה אילו ארעה ברכבך הפרטי? הפסק את הסיור, ואל תסכים לקבל בפעם נוספת את הרכב הזה אם לא טופל. אפשר לפעול בדרכים נוספות, והרכב הוא רק אמצעי אחד לביצוע המשימה. נסיעה וביצוע אכיפה ברכב לא תקין, משדרת מסר כפול לאזרחים ולמתנדבים, פוגעת בתדמית המשטרה, או במה שנותר ממנה, ומזיקה לכולנו. לך ברגל, שב בבית, אבל אל תתעקש לשבת או לנהוג ברכב בכל מחיר.

-אז לא לפעול ברכב בכל מחיר

אם ברצונך שאתערב מול היחידה ואבדוק הנושא,אעבר לי פרטים במסר אישי

זאת ניידת שמסרבים להחליף לה צמיגים בסדנא

וכל טיפת מים על הכביש הרכב הופך לקרוסלה הצמיגים ברכב הזה גמורים הרכב נמצא בתחנת זבולון המספר הסופי שלו הוא 588 זה רכב מסוג טויוטה היילקס

לא תקין? לא נוסעים. חד וחלק.

ואני לא מדבר רק על ליקוי בטיחותי. כל ליקוי. זו ניידת משטרה והיא חייבת להיות טיפ-טופ. בשבוע שעבר הורדתי שוטר בבית (חמש וחצי בבוקר). עליתי להגה ונסעתי לתחנה. ההרגשה שלי - הגה לא תקין ודוושת ברקס שוקעת. לדעתי בצירוף מקרים הזה - משאבה הידראולית מרכזית (יש דבר כזה?). הגעתי לתחנה והודעתי שלא רק שאני לא נוהג על זה אלא מכאן האוטו הזה נוסע רק למוסך. אפילו לא התווכחו. אבל היה לי מקרה (לפני כמה שנים כבר) שהסירנה והכריזה לא פעלו. יש הרבה שוטרים ומתנדבים שנוסעים ככה. המשוגע (אני) לא. ולא היתה ניידת אחרת. אני הודעתי - ככה לא יוצא. יצא קצין (לא פחות ולא יותר) דאג לסידור הניידת (אפילו עבד בעצמו וכמובן עזרתי) - ורק כשהכל היה תקין יצאתי. כנ"ל כל פנס הכי לא חשוב וכו'. אם יתרגלו שככה אתם נוהגים הדברים בכלל לא יגיעו לויכוח. לילה טוב. דיויד

בעקרון- צודק. אבל נראה לי שזה תלוי גם

בתחנה. נסיעה שסרבתי לבצע- איסוף אנשים לקראת מבצע, בטרנזיט שמע' האתות לא פועלת (בכלל), בשעת עומס. וכנראה שהיו "לחוצים" לאותו אסוף. במקומי בצע האסוף (באותו רכב)- שוטר. אבל מצד שני- יצא לי לנסוע על ניידת (אור ירוק, דוקא), שבה לא ידעת, מראש, באיזו לחיצה על הבלם תהיה תגובה, ובאיזו- הדושה "תשקע" לרצפה. וכשפניתי בנושא לאנשי סגל- התברר שכבר מכירים בע"פ המספר. וגם הבעיה...

תאמין לי אפשר לנהוג בניידת בלי כריזה וסירנה

בעקרון- צודק. אבל נראה לי שזה תלוי גם

בתחנה. נסיעה שסרבתי לבצע- איסוף אנשים לקראת מבצע, בטרנזיט שמע' האתות לא פועלת (בכלל), בשעת עומס. וכנראה שהיו "לחוצים" לאותו אסוף. במקומי בצע האסוף (באותו רכב)- שוטר. אבל מצד שני- יצא לי לנסוע על ניידת (אור ירוק, דוקא), שבה לא ידעת, מראש, באיזו לחיצה על הבלם תהיה תגובה, ובאיזו- הדושה "תשקע" לרצפה. וכשפניתי בנושא לאנשי סגל- התברר שכבר מכירים בע"פ המספר. וגם הבעיה...

-דני,בררתי הנושא

הרכב נבדק,הוחלף אחד הצמיגים הקדמיים. הרכב אושר להמשך עבודה ע"י אחראי תחבורה בק' חיים.
מנהל הפורום
1000+

יפה! עכשיו נשאר להחליף עוד 3 גלגלים יבשים ולא תקינים

יודית שבת שלום, קל לבדוק מול הסדנא מה נעשה.....האם את באמת חשבת שמישהו בסדנא...

יגיד לך שלא טיפלו כמו שצריך ברכב זה או אחר???? יודעת מה זה בוקרף ויל מישמש????? בחייאת יודית... תקינות רכבים רצית?...בבקשה... גשר תאורה של טויוטה של מגב כבר לא מתפקדת כמו שצריך כמעט שנה... אישית הייתי בסדנא לפחות 4 פעמים על בעיה זו... אין לאף אחד את הרצון או את היכולת לתקן או להחליף לחדש... וצריך להחליף לחדש...כבר החליפו לפחות לא זוכר כמה מנועים אבל זה לא עוזר... מערכת קריזה של אותו רכב...לא עבדה הרבה זמן כי הקצין קשר של מגב צפון לא הסכים שיחליפו אותו ...וכל פעם נדרש תיקון ... צמיגים... ב 2 בטנדרים 4 על 4 של גליל תחתון מותקנים צמיגי כביש... למרות שרוב הפעילות של הרכבים היא בשטח... כבר מעל שנה מנסים לקבל אישור לצמיגי שטח 50 50 כביש / שטח.... אך ללא הועיל...אין חייה כזו... כנראה שאנחנו לא מקושרים וקרובים לצלחת מספיק... לכי תראי איזה צמיגים נועל הסופה של אחראי הרכב של מגב צפון.... בחיים בסופה שלו לא הייתה בשטח... אבל הוא מקושר... או לחלופין ...המזדאה של מפקד השיטור הכפרי...שגם רכב שטח... נועל צמיגי שטח ... גם הוא לא נכנס לשטח...שלא לדבר בכלל על זה שהוא לא יודע בכלל לנהוג בשטח... מיגונים לרכבי השטח שלנו.... במקום כל פעם לגרום נזגקים.... למה אני צריך על חשבוני לבנות מיגון תחתון לטויוטה.... במקום שרכבי השטח כבר יגיעו ממוגנים מלמטה???? האיסוזו כבר קיבל מכות למטה מהשטח...אבל זה קל ונוח לחייב למלא דוח נזק.... ולהשבית רכב לכמה ימים כל פעם... במקום לזווד אותו כמו שצריך מהתחלה... פגוש אחורי לטויוטה.... אחרי מעל שנתיים ומליון מכות...רק עכשיו בקומבינה הצלחתי לקבל אישור לפגוש מסיבי וו גרירה לטויוטה... למה??? למה זה לא מגיע מסודר מהחברה ביום הראשון... האיסוזו שנכנס לשירות של מגב....נמוך כמו פרייבט... צריך להוציא אותו מהשרות והלכניס טויוטות או מקביל שניתן יהיה לנסוע איתם בשטח... רוצה עוד...יש מלא...וישר לא תקין....בסדנא אומרים לך...לא צריך עכשיו ...שיגיע החורף יחליפו לכם... אני יכול להמשיך עוד ועוד... אבל את השיר...חירטטו אותנו ועוד מחרטטים אותנו...שמעת כבר??? בהזדמנות יפורסם השיר במלואו... שבת שלום

תקלות ברכבים

בוקר טוב ידידי, אודה לך האם תעביר לי במייל מסודר את מס' הרכבים הבעיתיים כולל התקלה הספציפית והנידרש לתיקון. אני אבדוק במקורות שלי מול גורמי מת"ח הכיצד ניתן לעזור. בברכה, גדי מזרחי-רפ"ק קצין את"ל אק"ם

בוקר טוב גדי, מייל מסודר בדרך אליך רק תבדוק שהגיע בבקשה

תודה על הכל

ערב טוב גדי המייל הגיע והוא נמצא כבר בטיפול????? תעדכן אותי בבקשה

בוקר טוב גדי, מייל מסודר בדרך אליך רק תבדוק שהגיע בבקשה

תודה על הכל

ידידי, שלח שוב ל - akamatal@walla.com

אצלך בתיבה הנכנסת....תודה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: