************* עדכון לגבי המכתב שנשלח והופץ לכל דורש ************************

אוקי חברים, הרגע סיימתי שיחת טלפון מאוד מעניית ממישהו שקיבל את המכתב שלי דרך המייל... לבחור קוראים סנ"צ דר' אבי זלבה, המשמש כדובר של אק"מ. כנראה שלמישהו המכתב כן נגע בו... והוא מצא לנכון להרים טלפון ולשאול מה קרה שיצא כזה מכתב? אחרי שיחה של בערך חצי שעה, דרך אגב...שיחה מאוד מרגשת... לפחות הרגשתי שלמישהו באמת איכפת מהרגשות שלי ושלנו המתנדבים... אבי הבטיח שיבדוק את הנושא לעומק... לגבי כמעט כל מה שנכתב במכתב... ושאקבל תשובה שונה ממה שכולנו הורגלנו לקבל עד כה ... אז ככה ... בשלב זה אני מפסיק את הרעש שגרם המכתב... ונותן לאבי חודש ימים לתת לי תשובות .... מאחר ואני נשמע לי איש חם, ואמיתי... אני אישית אתן לו את החודש הזה ... מאחר ואין לי מה להפסיד...או יותר נכון לנו אין מה להפסיד... בכל עדכון מעניין תקבלו פירוט... ואולי ...מישהו כן יתחיל לשנות דברים... אז לכם ... תודה על התמיכה ...הן כאן והן במאות המיילים שקיבלתי...כולל שיחות הטלפון... נ.ב. במידה ולמישהו יש רעיונות כיצד לשפר... לתקן... או לייעל ....כמובן לנו המתנדבים מוזמן לשלוח לי למייל ואני יעביר הלאה... ניתן גם להעביר עוד מקרים של מתנדבים שנפגעו כך או אחרת או שיש נהלים נוספים שלא נראים לכם... רק תציינו במפורט איך אתם חושבים שיש ליישם את הנוהל... תודה ושבת שלום שאול abusafam@haslik.com 057-7848502

קודם כל שיהיה בהצלחה.

שנית, אני מציע, כדי לא לגרום נזק לאבושפם, שנעצור כולנו כל התכתבות כאן בנושא. רק במיילים אישיים, אם אתם רוצים. אמר חודש? יהיה חודש. ונאחל לו כולנו הצלחה והחלמה. אולי המקרה שלו ישמש לכולם (המתנדבים ואנשי המערכת), אבן דרך בשאיפה לשיפור מעמד המתנדבים ותשומת הלב שהם מקבלים. לך, אבושפם, נסה בשם כולנו להעלות את כל מגוון הנושאים שעלו במכתבים שעלו כאן בפורום ובמיילים. רק טוב. דיויד

זלבה, חודשנקווה לטוב

כל הכבוד לרצון ולרגישות,נקווה שיעמוד במשימה??.למה צריך כל כך הרבה זמן לטפל בעוול אנו נעקוב מקרוב אחרי התנהלותם של הדברים.נקווה שלא נתאכזב.

בנושא המכתב של שאול

אני כרגע עובר מקרה שאומנם לא דומה למה שעובר שאול אבל גם במקרה שלי יש זילזול מוחלט בי כמתנדב. . מאחר והמקרה עבר לטיפול של היועץ המשפטי לממשלה מר מני מזוז אני כרגע לא יכל לפרסמו . גם אני לאחר שראיתי כי המשטרה וכל הגורמים בה מתעלמים ממני ורוצים לטייח את המקרה הגעתי בפניתי עד למקום הגבוהה ביותר. חברי המתנדבים הלואי ויכולתי לספר לכם על המקרה שלי אבל במידה והדברים יסתדרו אן לא אפרסם את זה בריש גלי שלכם עפר

שאול, שוחחתי הבוקר עם זלבה. תן לו הזדמנות ר' אק"ם מעורב אף הוא החל מהשיחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר