הקצאת והחלפת ציוד -- ליהודית

שלום רב יש לי שתי שאלות שנוגעות לציוד של מתנדבים: 1) האם מתנדבים (מתמי"ד) זכאים לציוד בסיסי כמו אזיקים, פנסים וכו'? 2) אם הבאתי ציוד אישי לסיור כמו אזיקים, פנסים וכו' והם נפגעו\נשברו במהלך משמרת האם אני זכאי להחלפה\פיצוי או כל דבר דומה או שמה עלי לרכוש שוב מכספי את הציוד הניזוק? הודה על תשובה מהירה מכל המבינים.

ציוד למתנדבים

בוקר טוב 1. מתנדבי המתמ"יד זכאים לחתום על ציוד יחידתי כאמור עפ"י המאושר להם בנהלים ועפ"י הנרכש בראייה שנתית בפיקוד האק"ם תוך התבססות על תקציב הרכש השנתי להצטידות . 2. פריטי הציוד הנרכשים, הינם עפ"י אישור רמ"ח מתנדבים ורמ"ד מתנדבי יח"ם תוך התבססות על פריטי ציוד משטרתיים כפי שמאושרים לרכש ע"י האג"ם במסגרת רכש מ"י. 3. מתנדב מתמי"ד זכאי לחתום על חגור סייר, פנס מגלייט ואקדח. 4. מטה אק"ם אינו רוכש ומנפק אזיקים. 5. במידה וציוד משטרתי ניזוק / נעלם תוך כדי פעילות נידרש לפעול עפ"י נהלי האת"ל הכלליים בנושא. 6. ציוד פרטי (פנס מיוחד שנרכש באופן עצמאי וכו')אינו מכוסה במסגרת האק"ם למעט פריטי ציוד אישי כפי המוגדר לשוטר בשעת פעילותו וזכאי להחזר כספי ע"י חשבות המשטרה (משקפי ראייה, שעון יד וכל בהתאם לרשימה). 7. אין בדברי התייחסות לכלי רכב, ציוד של יח' החילוץ בברכה, גדי מזרחי-רפ"ק קצין את"ל אק"ם

ציוד ניזוק

תודה על התגובה המהירה אך יש לי שאלה ספציפית: היו לי זוג אזיקים פרטיים שניזוקו עכב פעילות. ביחידה בה אני מתנדב אמרו לי למלא דו"ח נזק והענין יטופל. האם יש טעם למלא דו"ח כזה? או האם עלי לרכוש שוב מכספי הפרטי זוג אזיקים נוסף?

זיכוי לאזיקים

צהריים טובים 1. אם ביח' שלך ביקשו את מילוי הטפסים לשם השלמה ממקורות היחידה (שאל אותם מהיכן ישלימו לך זוג אחר...)ונדרש רק הטופס כבירוקרטיה, מלא. 2. במידה והטפסים נועדו לשם העברתם לגורמי האת"ל ובהמשך לח"מ לשם זיכוי וקבלת זוג תחליפי, אזי חבל על הזמן שלך. 3. אני לא מזכה מתנדב על אזיקים ומאשר תחליפיים מאחר והאזיקים לא נופקו ע"י מטה אק"ם. בברכה, גדי מזרחי-רפ"ק קצין את"ל אק"ם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר