הפסקת התנדבות

אני הפסקתי את ההתנדבות שלי בגלל היחס המגעיל של המשטרה כלפי המתנדבים כשמבקשים משהו אפשר לדבר לקיר הוא כבר יבין יותר, מהמערכת הסתומה הזאת. בקיצור השוטרים לא רוצים מתנדבים והשוטרי אקם עושים את העבודה הזאת בחצי משרה בשביל הלימודים שלהם או שיש שם שטורים שאף אחד ממשרדי המשטרה לא רוצה לקלוט אותם בקיצור האנשים גרועים יש במשטרה וחבל שזה ככה אני כבר יותר לא יתנדב ולא יהיה פרייר של המערכת הזאת!

אני ממשיך להתנדב

א. כי ההתנדבות שלי נובעת מרצון לתרום לחברה. ב. ביחידה שלנו יש התיחסות ותמיכה במתנדבים. ג. אנשי המשטרה הסדירים מתנהגים אליו בסדר. שום דבר לא יכול לפגוע בהרגשה הטובה שלי וביכולת שלי לתרום לחברה. גם עלי נמאסו כל הבכינות של :"אכלו לי, לקחו לי, לא נתנו לי" וכד'.

גם אני ממשיך להתנדב

אני עדיין נהנה מאוד מהזכות להתנדב בשורות משטרת ישראל. אין לי ציפיות יתרות מהמערכת ולכן אין גם אכזבות. למזלי יש לנו מפקד יחידה מצוין, שוטרים ביחידות הסיור שהם תותחים אחד אחד ועוד אנשי אק"מ שנחמד לעבוד איתם. יש לזכור שאנחנו לא באים על מנת להכתיב את מדיניות המערכת אלא לתרום לחברה בצורה מסודרת יותר מאשר במיליציות מבוזרות. חברים, לכעוס על פרטים קטנים זה מותר ובסדר, אבל בסוף אנחנו באים בשביל עצמנו ומשפחותינו. בברכת שבת שלום, ליאור

בדיוק

ואוסיף- זה לא תפקיד המערכת לדאוג לי לתעסוקה "שלא אשתעמם". ומצב אידאלי- שלא יהיה צורך במתנדבים (מעבר לערך המוסף החינוכי של שיתוף הקהילה).

הפסקת התנדבות

אני הפסקתי את ההתנדבות שלי בגלל היחס המגעיל של המשטרה כלפי המתנדבים כשמבקשים משהו אפשר לדבר לקיר הוא כבר יבין יותר, מהמערכת הסתומה הזאת. בקיצור השוטרים לא רוצים מתנדבים והשוטרי אקם עושים את העבודה הזאת בחצי משרה בשביל הלימודים שלהם או שיש שם שטורים שאף אחד ממשרדי המשטרה לא רוצה לקלוט אותם בקיצור האנשים גרועים יש במשטרה וחבל שזה ככה אני כבר יותר לא יתנדב ולא יהיה פרייר של המערכת הזאת!

לך ואל תחזור לעולם!

מי אמר שמישהו חייב לך משהו אתה מצפה ליותר מדי אם באת על מנת לקבל יותר מתשומת לב ומילת תודה אז מקומך בהחלט לא בינינו. אצלנו יש יחס טוב אוהד וחם למתנדבים ואף אחד לא מתבכיין ומי שמגיע למסקנה שזה לא מתאים לא פשוט מחזיר ציוד והולך הביתה . אבל להשמיץ את המשטרה אף אחד מהם לא עשה לא לפני ולא אחרי לא טוב לך אז קום לך ולעולם אבל לעולם אל תחזור אתה לא ראוי להימנות עם שורות מתנדבי משטרת ישראל ואיך שרה שרית חדד "לך הביתה...ואל תתקשר"

הפסקת פעילות

זכותך, זכותך לא להמנות על שורותינו. מה לעשות!, לא כולם מתאימים לאק"מ ולא לכולם מתאים להיות במשא"ז.

אתה צודק וטוב שעזבת. אכן, מערכת נצלנית וסתומה.

כל מה שכתבת נכון.

אפילו השוטרים עצמם אומרים את זה, והרבה שוטרים גם עוזבים.

אין שום הערכה למתנדבים.

שיהיה לך בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר