דיברו הבוקר בגל"צ

על אימובילייזר מיוחד שפותח והתחילו להשתמש בו במחוז הצפוני של המשטרה, האמור להחליף את כרטיס הנסיעה בניידות. האימובילייזר פועל בשיטה כזו שכל שוטר שאמור לנהוג - הניידת "מזהה" אותו ומתנהל רישום אוטומטי לגבי זהות הנהג ושעות הנסיעה, כאמור, במקום כרטיס הנסיעה שממלאים אותו היום באופן ידני. אני תוהה מה יעשו לגבי המתנדבים? מקווה שלא ישכחו אותנו כאן. יודית? בוקר טוב

החידוש המדובר זה לרכב לבן, בניידות כבר יש למעלה משנה

ביחידה שלי לכמה מתנדבים (כולל אותי) כבר יש. אם אני הבנתי נכון, מתנדבי מתנ"א גם חתומים על כפתור כזה

אם הבנתי נכון

אתם לא ממלאים כרטיס-רכב? ראיתי שיש לשוטרים אימובילייזר אבל הם עדיין ממלאים את הכרטיס הידני, כמדומני שהאימובילייזר שיש להם הוא רק אמצעי אבטחה להנעת הרכב (מיגון). חוצמזה משלומך יואל? שנים...

יש.....

אצלנו (ימת"א לכיש) יש לכל המתנדבים את הכפתורים האלה (קצת פחות מחודשיים, אם אני זוכר נכון). זה אישי וחותמים על זה. עדיין ממלאים את כרטסי המסע לתקופת הנסיון. אם הנסיון הזה יעלה יפה יבוטלו כרטיסי המסע. המפקד רואה מה הבנדיטים שלו עושים בזמן אמת. יום טוב. דיויד

דיברו הבוקר בגל"צ

על אימובילייזר מיוחד שפותח והתחילו להשתמש בו במחוז הצפוני של המשטרה, האמור להחליף את כרטיס הנסיעה בניידות. האימובילייזר פועל בשיטה כזו שכל שוטר שאמור לנהוג - הניידת "מזהה" אותו ומתנהל רישום אוטומטי לגבי זהות הנהג ושעות הנסיעה, כאמור, במקום כרטיס הנסיעה שממלאים אותו היום באופן ידני. אני תוהה מה יעשו לגבי המתנדבים? מקווה שלא ישכחו אותנו כאן. יודית? בוקר טוב

קודנים

שלום מדובר בקודנים אישים לכול שוטר ומתנדב אצלינו בשלוחה יש כמעט לכולם אבל עדיין צריך למלא כרטיס רכב בשלב זה בעתיד לא יהיה צורך שמעון מתנ"א זיכרון

יש.....

אצלנו (ימת"א לכיש) יש לכל המתנדבים את הכפתורים האלה (קצת פחות מחודשיים, אם אני זוכר נכון). זה אישי וחותמים על זה. עדיין ממלאים את כרטסי המסע לתקופת הנסיון. אם הנסיון הזה יעלה יפה יבוטלו כרטיסי המסע. המפקד רואה מה הבנדיטים שלו עושים בזמן אמת. יום טוב. דיויד

יש גם תוספת !!!!

בנוסף לרישום האישי של מתנדב/שוטר המערכת גם רושמת מהירות נסיעה כלומר יכול להגיע הערה (אולי דותנועה על כך ששוטר/מתדב עבר על המהירות המותרת כך שימו לב כאשר אתם מתחלפים בנהיגה מומלץ מאוד לכבותאת הרכב ולהניע מחדש עם הקודן האישי !!!!!!

דיברו הבוקר בגל"צ

כל המתנדבים במתנא תל אביב קיבלו מזמן קודנים - אכן שדרוג

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר