פנייה לחברי הפורום לגבי אשכולות ותגובות

רבותיי, אני לא יודע אם שמתם לב, אבל רוב חברי הפורום פשוט קמו וברחו מכאן בגלל ההתנהגות של כמה מכם. אני מבקש מכם לגלות הבלגה ופשוט לא להתייחס להודעות שמקוממות אתכם באופן אישי. אחרת כל הפורום ימשיך להיות עוד אשכולות של ויכוחי סרק בהם ישתתפו גג 4 חברים. אז בפעם הבאה שמישהו תוקע הערה שמיועדת לפגוע בשמכם הטוב או לערער לכם את הביטחון בדרך אחרת, אנא התעלמו. כמו כן, בבקשה אל תבואו בהערות אישיות על חברי הפורום. שנים רבות הפורום הזה שימש כמקום טוב לעכדונים ודיונים מקצועיים. היום זה לא כך ושיקום מעמדו תלוי בכם. אז אנא תגלו קצת בגרות. טרול טוב זה טרול שלא מאכילים אותו. ליאור

אני לגמרי מסכים

ומכאן והלאה, אם אגיב, אמשיך להגיב אך ורק לגופם של דברים.

מסכים ואני אחד מאלה שצימצמו מאד את השתתפותם בעקבות מה שקורה כאן.

הפך לקבוע כאן פניה לגופו של אדם

ניתן להתווכח , גם בצורה חריפה אולם כאשר הפניות כאן הפכו שיטתית מצד גורמים מסויימים לגופו של אדם אין לעבור על כך לסדר היום , אני מוכן להגן על זכותו של אדם המתנגד לי עניינית, כאשר הפניה הינה כמו אצל אבו משקפיים כנגד אנשים ספציפיים אין לעבור על כך לסדר היום

מיקי, תרפה בבקשה.

מיקי ידידי - נאה דורש. אבל נאה מקיים?

אנא קרא שוב את התגובה שלך למעלה, וחפש סתירות עצמיות. גם מלחמה בטרור אינה מצדיקה שימוש בטקטיקטות של טרור.

מיקי, תרפה בבקשה.

אני מחויב למה שכתבתי

לכן לא אגרר לתגובות ותגובות נגד. חבל שאנשים טובים התרחקו מפורום זה. אני מרווה שהם יחזרו, הם חסרים כאן.

פנייה לחברי הפורום לגבי אשכולות ותגובות

רבותיי, אני לא יודע אם שמתם לב, אבל רוב חברי הפורום פשוט קמו וברחו מכאן בגלל ההתנהגות של כמה מכם. אני מבקש מכם לגלות הבלגה ופשוט לא להתייחס להודעות שמקוממות אתכם באופן אישי. אחרת כל הפורום ימשיך להיות עוד אשכולות של ויכוחי סרק בהם ישתתפו גג 4 חברים. אז בפעם הבאה שמישהו תוקע הערה שמיועדת לפגוע בשמכם הטוב או לערער לכם את הביטחון בדרך אחרת, אנא התעלמו. כמו כן, בבקשה אל תבואו בהערות אישיות על חברי הפורום. שנים רבות הפורום הזה שימש כמקום טוב לעכדונים ודיונים מקצועיים. היום זה לא כך ושיקום מעמדו תלוי בכם. אז אנא תגלו קצת בגרות. טרול טוב זה טרול שלא מאכילים אותו. ליאור

פתיחת התחנה מחדש בגבעתיים

מפקד התחנה החדש החליט משום מה לייבש את המשמר האזרחי הקלאסי בעיר לבסיס דני נלקחו הנשקים וכן האפודים הזוהרים , ביטולי ניידת לסיור ללא הודעה בזמן האם בצורה כזאת אנחנו אמורים לפעול תוך כדי שיתוף פעולה עם המפקד החדש למה כשצריך לקבל ניידת רפ"ק אורית ייני צריכה לבא ולבדוק שהצוות אכן מקבל ניידת זוהי לא התנהגות נכונה של המפקד החדש וזו לא פתיחת דלת אלא בעיטה בישבנם של מתנדבים טובים הוא כנראה לא יודע כמה קשה לגייס מתנדב חדש !!!

הפך לקבוע כאן פניה לגופו של אדם

ניתן להתווכח , גם בצורה חריפה אולם כאשר הפניות כאן הפכו שיטתית מצד גורמים מסויימים לגופו של אדם אין לעבור על כך לסדר היום , אני מוכן להגן על זכותו של אדם המתנגד לי עניינית, כאשר הפניה הינה כמו אצל אבו משקפיים כנגד אנשים ספציפיים אין לעבור על כך לסדר היום

תגובה למיקי

ניכבדי, אנא עשה עימנו חסד, את זעמך וחוש הצדק המפותח תפרק במקום אחר. בפורום, מה שאתה ועוד חברים טובים ויקרים עושים, זה פוגע,חד וחלק. תתעלה הפעם כאשר אינך מגיב לדברי ,לא אתה ולא אחרים . כך אבין שכולנו הפנמנו את המסר. תודה על השת"פ.

פתיחת התחנה מחדש בגבעתיים

מפקד התחנה החדש החליט משום מה לייבש את המשמר האזרחי הקלאסי בעיר לבסיס דני נלקחו הנשקים וכן האפודים הזוהרים , ביטולי ניידת לסיור ללא הודעה בזמן האם בצורה כזאת אנחנו אמורים לפעול תוך כדי שיתוף פעולה עם המפקד החדש למה כשצריך לקבל ניידת רפ"ק אורית ייני צריכה לבא ולבדוק שהצוות אכן מקבל ניידת זוהי לא התנהגות נכונה של המפקד החדש וזו לא פתיחת דלת אלא בעיטה בישבנם של מתנדבים טובים הוא כנראה לא יודע כמה קשה לגייס מתנדב חדש !!!

מפקדנו החדש

ושוב שלום לכולכם הפעם קצת דברים טובים אז מפקד תחנת גבעתיים החדש רפ"ק אבי ברסנו זימן את המשקים ומפקדי הבסיסים לפגישה איתו ההתרשמות טובה נראה כי המפקד לומד על האק"מ ואכן בשיחה הסביר לכל הנוכחים כי כוונותיו טובות ואל לנו להיבהל , שיטוף פעולה של המפקדים והמתנדבים יחד עם רפ"ק אבי עשוי לחולל שינוי במהלך דפוסי הפעלת המתנדבים וכמו שנאמר כבר החזרת עטרה ליושנה , רוח הצוות של גבעתיים תמיד היתה טובה ותמשיך כך וכמו שקיבלתי הערה בונה 100 ימי חסד לפי מה שנראה אם הכל יעבוד כמו שצריך עם שיתוף פעולה אז חברה הכל יזרום בצורה תקינה ונאחל לרפ"ק אבי ברסנו הצלחה במילוי תפקידו ובעצם גם למתנדבים וגם למתנדבים שיתוף פעולה וסיוע של כולנו יביאו להשגת המטרות אליהן אנו שואפים להגיע
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר