גריעה מפעילות עקב ר.פ

אני מתנדב ביחידת חילוץ מזה שלוש שנים ובמתמיד מג"ב תקופה דומה, לפני כחודש הודיע לי מפקד המתמיד באזור כי הוא נאלץ לגרוע אותי מפעילות בגלל ר.פ , מבירור שעשיתי התברר לי כי הרישום הוא על עבירה שביצעתי לפני למעלה מחמש שנים (הוצאת רכוש מצה"ל כשהרכוש הוא שק שינה), לא ידעתי שיש לי ר.פ, ואיש לא טרח ליידע אותי בנושא עד לאחרונה, כמו כן התברר שהתיק נסגר מחוסר עניין לציבור. מאחר וההתנדבות חשובה לי רציתי לדעת מה עלי לעשות כדי לבטל את הרישום, או לחזור לפעילות למרות הרישום.

מדוע אתה חושב שגניבת שק שינה צהלי שונה מגניבה מחנות?

אם המדובר בשק"ש שהושאל לסוף שבוע לטיול, זה דבר אחד. אם המדובר בהשאלה לתקופה נכבדה יותר (לדוגמה עד המילואים הבאים) זה כבר דבר אחר. ואם השק"ש אותר ברשותך ולא הוחזר באופן יזום, זו כבר משמעות שונה לביטוי "דבר אחר"...

לא בטוח שאפשר לקרוא לזה גניבה

אם השק הושאר בטעות באוטו והכוונה הייתה להחזירו במילואים הבאים (ואני עושה מילואים אחת לחצי שנה), זו לא גניבה, מלבד זאת אם תעשה חיפוש בבתיהם של חיילי מילואים תוכל לצייד חטיבה שלמה.

שלום שי ראשית יש באפשרותך להגיש ערער על הפסילה ליחידת פניות הציבור של האק"מ

איני זוכר במדויק את הפרטים של הקצין המטפל בנשא אבל עד הערב העלה את זה בפורום ושנית שהמפקד שלך יגיש בקשה עם המלצות אם אתה באמת חשוב לו ביחידה ופעיל אז יש מה לעשות זה לא הסוף ובלי קשר תפנה בקשה ליודית אפרים האמא של כל המתנדבים תאמין לי שהיא תעזור לך יותר מהעצות שלי ... בהצלחה השמח לעזור ...

-תודה גלבוע.

לעצם הפניה- מאחר והתיק נסגר מחוסר עניין ולא מחוסר אשמה ,זה משנה את פני העניינים. אבל זו לא דרמה. צריך לראות מה מצויין בהנחיות לגריעה -צריך לפנות לרמק"מ וזה כבר אמור לדעת על פי מדרגי הפסילה למי לפנות לאשרך כחריג.
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר