תקנות בעניין אחזקת נשק

אני יודע שזה לא הפורם המתאים,אבל זה היחיד שאני מכיר במצב הנוכחי. אבא שלי, שומר בחברת שמירה, בעל רשיון נשק אושפז לפני שבוע בבית חולים, היום פנו אלי מנהלי החברה בדרישה להחזיר את הנשק שנמצא בבית, כשהוא מאוחסן לפי כל כללים. אינני מכיר את הבעלים של חברת השמירה באופן אישי, ואין ברצוני להעביר את הנשק לאנשים שאינני מכיר באופן אישי. השאלה היא מה אומר החוק בעיניין אחזקת נשק כשבעל רשיון הנשק בבית חולים (לפחות לעוד שבוע), והאם ניתן להפקיד את הנשק במשטרה לאחסון(יש אפשרות ששוטר, חבר של אבא שלי, יבצע את העברת הנשק למשטרה) בתודה אדי

רעיון יצירתי

אני לא בטוח שהרעיון הזה הוא 100 תקני, אבל אפשר לברר: תתאם עם החבר שלך, ועם בעל החברה על זמן המתאים לשניהם. אתה והחבר תיקחו את הנשק לבית החולים, תתנו אותו לאבא שלך, והוא יחזיר אותו לבעל החברה, המוכר לו באופן אישי, תמורת קבלה בכתב. (ואם הוא לא מכיר את בעל החברה אז צריך להביא אדם אחר המוכר לו אישית). היות ואין לך רשיון לנשק הנ"ל, לא יתנו לך להכניס אותו לבית חולים (וגם אסור לך לגעת בו). אבל אני מניח שלשוטר זה יתאפשר. -- הכותב אינו שוטר, פקיד רישוי נשק או עורך דין - עדיף לברר עם מדור רישוי נשקים במשרד הפנים מה בדיוק לעשות (והאם הפרוצדורה למעלה מקובלת עליהם)

אפשר פשוט

לקחת את איש חברת השמירה לבית החולים, אביך יזהה אותו בפניך. משם תמשיכו הביתה ותן לו את הנשק.

תקנות בעניין אחזקת נשק

אני יודע שזה לא הפורם המתאים,אבל זה היחיד שאני מכיר במצב הנוכחי. אבא שלי, שומר בחברת שמירה, בעל רשיון נשק אושפז לפני שבוע בבית חולים, היום פנו אלי מנהלי החברה בדרישה להחזיר את הנשק שנמצא בבית, כשהוא מאוחסן לפי כל כללים. אינני מכיר את הבעלים של חברת השמירה באופן אישי, ואין ברצוני להעביר את הנשק לאנשים שאינני מכיר באופן אישי. השאלה היא מה אומר החוק בעיניין אחזקת נשק כשבעל רשיון הנשק בבית חולים (לפחות לעוד שבוע), והאם ניתן להפקיד את הנשק במשטרה לאחסון(יש אפשרות ששוטר, חבר של אבא שלי, יבצע את העברת הנשק למשטרה) בתודה אדי

בכל מקרה אדי!!!!!

אתה צודק ב 100%שאתה נוהג בפחד אל תסתכן בכל מה שקשור לנשק ועד שאין זיהויי וודאי מצד מאביך אל תתן לאף אחד תנשק!!!!בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר